Reklamsız Sözcü

Böcekler ne zaman konuldu

Böceklerin Başbakan bağırsak ameliyatı geçirdiği dönemde konulduğu iddia edildi

android-time 08:48 27 Aralık 2012
Böcekler ne zaman konuldu
Böceklerin Başbakan bağırsak ameliyatı geçirdiği dönemde konulduğu iddia edildi

Başbakan Erdoğan'ın evindeki ofisinde ve makam odasında bulunan dinleme cihazlarının, bağırsak ameliyatı geçirdiği dönemde konulduğu ortaya çıktı.

Başbakan Erdoğan'ın evindeki ofisinde ve makam odasında bulunan dinleme cihazlarının, bağırsak ameliyatı için İstanbul'da hastaneye yattığı dönemde konulduğu ortaya çıktı. Erdoğan, 26 Kasım 2011'de İstanbul'da ameliyat oldu ve 14 Aralık 2011'e kadar da İstanbul'daki evinde dinlendi.

Bu süre içinde hiç Ankara'ya gelmeyen Erdoğan'ın, Ankara'daki evi ve Başbakanlık makam odası da boş kaldı. Böceklerin de, bu boşluktan yararlanılarak, ‘'Sessiz dönem'' sırasında yerleştirildiği sanılıyor. Dinleme cihazları, Aralık ayı sonunda bulundu. Böylelikle Erdoğan'ın, Aralık 2011'de 10-15 gün süreyle dinlenmiş olabileceği ihtimali kuvvet kazandı.

Başbakan Erdoğan 26 Kasım 2011 günü, bağırsaklarındaki rahatsızlık nedeniyle İstanbul Marmara Üniversitesi Hastanesinde ameliyat olmuştu. 18 gün süreyle İstanbul'daki evinde dinlenen Erdoğan, 14 Aralık günü Ankara'ya döndü. Bu süre içinde ailesi de İstanbul'da kaldı.

Ankara'ya gelişinde Esenboğa havaalanında, ”Nazar etme dünya, ondan bir tane var” yazılı pankart ile karşılanan Erdoğan, 2,5 ay sonra da Şubat 2012'de yeni bir ameliyat geçirmiş ve 15 gün İstanbul'da kalmıştı.

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more