Reklamsız Sözcü

12.12.12’nin sürprizi

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı kendisinden 21 yaş küçük üniversite öğrencisi Nagehan Kaşıkçı'yla evlendi.

android-time 20:29 12 Aralık 2012
12.12.12’nin sürprizi
Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı kendisinden 21 yaş küçük üniversite öğrencisi Nagehan Kaşıkçı'yla evlendi.

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz iki aydır birlikte olduğu üniversite öğrencisi Nagehan Kaşıkcı ile sürpriz bir şekilde dünya evine girdi. 41 yaşındaki yakışıklı oyuncu kendisinden 21 yaş küçük üniversite öğrencisi Nagehan Kaşıkçı ile 12.12.12 de evlenmesi yeni yılın son günlerinde magazin dünyasında bomba etkisi yarattı. Necati Şaşmaz’ın nikah şahitliğini Pana Filmin ortaklarından Cüneyt Aysen yaparken gelin Nagehan Kaşıkçı nın ise dayısı Fatih Hacıosmanlığoğlu yaptı. Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara’nın kıydığı nikah sonrası gelin ve davul ve zurna ile halay çekti. Aile arasında gerçekleşen sürpriz nikaha yakın akrabalar dışında kimse davet edilmedi. Çift balayı için Maldiv Adalarını tercih etti.

NİKAHTAN İLK FOTOĞRAFLAR
ÇİÇEĞİ BURNUNDA ÇİFT GAZETECİLERİN KARŞISINA ÇIKTI-VİDEO

Ekranların efsane dizilerinden Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar karakterine can veren Necati Şaşmaz’dan sürpriz evlilik kararı çıktı. Nur Fettahoğlu ile adı anılan Şaşmaz sürpriz bir karar vererek Ömer Lütfi Mete’nin yeğeni Nagehan Kaşıkçı ile nikah masasına oturdu.

EVLİLİK KARARI ÇOK ANİ OLDU

Yaklaşık 20 gün önce “Muhteşem Yüzyıl”ın Mahidevran’ı Nur Fettahoğlu ile 1,5 yıllık ilişkisinin bittiğini açıklayan Şaşmaz’ın ani evlilik kararı çevresini ve en çok da Fettahoğlu’nu şaşırttı. Nikah işlemlerini gizlilikle tamamlayan Şaşmaz’ın öğleden sonra Ataşehir’de yapılan nikahını Ömer Lütfi Mete’nin de yakın dostu olan Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara kıydı. Nikahta Belediye Başkanı Kara’nın sorusuna besmele çektikten sonra “Evet” cevabını veren Şaşmaz’ın şahitliğini Fatih Hilmi Hacıosmanoğlu, Kaşıkçı’nın ise senarist Cüneyt Aysan yaptı. Nikah öncesi 3 kez annesinin elini öptüğü belirten Şaşmaz’ın az sayıda yakınıyla nikahtan sonra kardeşi Raci Şaşmaz’ın da ortakları arasında olduğu Ataşehir’deki Wood isimli mekanda bir sazlı sözlü bir kutlama yemeği yaptı.

Ömer Lütfi Mete, Kurtlar Vadisi dizisinin ilk sezonlarında yapımcılık yapmış ve senaryosuna katkıda bulunmuştu. Necati Şaşmaz’ın, derin devlet ve çeteler konusunda kitapları ve araştırmaları bulunan Ömer Lütfi Mete’nin yeğeni Nagehan Kaşıkçı ile evlenmesi büyük bir vefa örneği olarak gösteriliyor.

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)

Son güncelleme: android-time 13:4913.12.2012
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more