Reklamsız Sözcü

Olmadı Levent Kırca

Sanatçı Levent Kırca, beş bin kişinin bulunduğu ortamda akıl almaz sözler etti

android-time 14:09 24 Aralık 2012
Olmadı Levent Kırca
Sanatçı Levent Kırca, beş bin kişinin bulunduğu ortamda akıl almaz sözler etti

Levent Kırca, Sanatçılar Girişimi’nin düzenlediği geceye gölge düşürdü. Kırca, Kılıçdaroğlu’nun konuşma sırasında öne alındığını belirterek, “Benim de işim var, belki bir karı buldum gidip onu düzeceğim” dedi. Kırca’nın sözlerinin ardından tepki gösteren izleyiciler salonu boşalttı.

İŞTE LEVENT KIRCA’NIN TEPKİ ÇEKEN AÇIKLAMALARI VİDEO

Tiyatro Sanatçısı Levent Kırca’dan akıl almaz sözler… Sanatçı Girişimi’nin Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlediği ”Reddediyoruz” başlıklı toplantıda konuşan Levent Kırca kendisini kaybetti. Kırca, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşma sırasını ”kaptığını” belirterk buna tepki gösterdi. Kırca, yaklaşık beş bin kişinin katıldığı gecede, “Bu geceye geliyorsan, bekleyeceksin. İşi varmış diye gidiyormuş. “Benim de işim var, belki bir karı buldum gidip onu düzeceğim” dedi.

DİL SÜRÇMESİ

Muhalifgazete’nin özel haberine göre, sanatçı Levent Kırca dün akşam Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki Sanatçılar Girişimi etkinliğinde yaptığı konuşmayı değerlendirdi.

Gecede parti propagandası yapmak doğru değildir diyen Kırca, “Bunu kendi partimden de herhangi biri yapsa doğru olmaz” dedi. Orası sanatçıların yeridir, politikacıların değil şeklinde konuşan Kırca, açıklamasını şöyle sürdürdü: Politikacı Meclis’te, mitingde konuşur; onun konuşma alanı çok fazladır. Ama o gece sanatçıların dertlerini, meramlarını anlatacağı bir yerdir. CHP sevdiğim bir parti, Kılıçdaroğlu sevdiğim bir insandır. Kişisel olarak da tanırım. ancak gündem dışına çıkıp, parti politikalarını anlatmasına sinirlendim.”

Konuşması sırasında bir ara sinirlenerek; “Benim de işim var, belki bir karı buldum gidip onu düzeceğim” sözlerinin ise dil sürçmesi olduğunu belirten Kırca; “O Sinirle, heyecanla söylenmiş sözlerdir bunlar. Bir replikten kalmadır. Olmasa daha iyi olurdur tabi. Ama kavgada yumruk sayılmaz. Bunun öne çıkarılması doğru değildir” dedi.

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)

Son güncelleme: android-time 17:2624.12.2012
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more