Reklamsız Sözcü

İç çamaşırı çalarken görüntülendiler

İç çamaşırı hırsızı 3 kadın böyle görüntülendi

android-time 19:07 29 Aralık 2012
İç çamaşırı çalarken görüntülendiler
İç çamaşırı hırsızı 3 kadın böyle görüntülendi

AYDIN’ın Nazilli İlçesi’ndeki bir iç giyim mağazasından hırsızlık yaptıkları ileri sürülen 3 kadın, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Polis, görüntülerden eşkali belirlenen hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

Nazilli’nin en işlek yerlerinden biri olan İstasyon Meydanı’ndaki bir iç giyim mağazasına, önceki gün müşteri gibi gelen 3 kadın, 5 gecelik ve çok sayıda iç çamaşırı çaldı. İşyerinin güvenlik kameralarının kaydettiği görüntülerden, mağazadaki yoğunluğu fırsat bilen hırsızların, raflardaki iç çamaşırlarını düzine düzüne alıp, yine mağazadan çaldıkları ağzı kapaklı kovalara doldurdukları belirlendi. Bu sırada yanlarına gelen tezgahtarlara sorular sorarak oyaladıkları tespit edilen hırsızlardan birinin dikkat çekmemek için kasada aldığı bir ürünün parasını öderken diğer ikisinin çaldıkları kovalardaki gecelik ve çamaşırlarla mağazadan çıktıkları anlaşıldı.

İşyeri sahibinin görüntüleri verip şikayetçi olması üzerine polis, eşkali belirlenen 3 kadın hırsızın yakalanması için çalışma başlattı.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more