X
Kullanıcı Sözleşmesi

Sözcü sadece şikayet edilen/şikayete konu olabilecek yorumları gerek gördüğünde kaldırmakla yükümlüdür. Okuyucu / Kullanıcılarımız yazdıkları tüm yorumlardan Facebook ve diğer tüm sosyal medya hesaplarında olduğu gibi yasal olarak sorumludurlar. Otomatik olarak yayınlanmış yorumlardan Sözcü sorumlu tutulamaz.

"Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği/yorumu Site’de paylaşmamalı. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir. Sözcü Gazetesi, emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye/Üyeler’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder. "

AKP’li Tayyar öyle bir tweet attı ki…

AKP’li Tayyar öyle bir tweet attı ki…

AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar bir televizyon programında söylediği sözlerden dolayı kendisine dava açan CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce’ye Twitter’dan hayrete düşüren bir cevap verdi.

CHP Yalova Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muharrem İnce hakında taciz nedeniyle hazırlanan fezleke geçtiğimiz günlerde Meclis’te oldukça sert tartışmalara neden olmuştu. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve Muharrem İnce arasında Meclis’te yaşanan tartışmalara,  AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar da katıldı.

‘ABAZAYDIN PARASIZ MI KALDIN?’

CHP’li Muharrem İnce’nin kendisine tazminat davası açtığını öğrenen Tayyar, bunu Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da takipçileriyle paylaşarak, İnce’ye çok sert bir dille yüklendi.

Tayyar, Twitter’a ‘Muharrem İnce 10 bin TL’lik dava açmış bana! Ne oldu, abazaydın şimdi parasız mı kaldın!” yazdı.

İlk yazdığı mesajdan sonra Twitter’da tepki mesajlarına maruz kalan Tayyar, yine de durmayarak “Muharrem İnce’nin daha ağır sözleri vardı, yargıya taşımadım. Kendi kaşındı, iki ayrı dava açıyorum. Kazanırsam 100 takipçime döner ikramı var” yazdı.

YARGIDA HESAPLAŞACAĞIZ

CHP’li İnce ise Tayyar’ın bu sözlerine bir cevap vermeyeceğini, yargıda hesaplaşacaklarını bildirdi.

 AKŞAM’DA KILIÇDAROĞLU’NA SALDIRDI

Şamil Tayyar, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nu daha önce eleştiren Kılıçdaroğlu’na twitter’dan kendi üslubunda cevap verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu daha önce Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’na yönelik, “Nasıl bir akademisyendir bu? Herhalde onu dinleyen pek çok ülke affedersiniz kıçıyla gülmüştür” şeklindeki sözler sarfetmişti. Şamil Tayyar Twitter’dan Kılıçdaroğlu’nun o sözlerini hatırlattı ve cevap verdi.

“KK ne demişti Davutoğlu’na: ‘onu dinleyen pek çok ülke kıçıyla gülmüştür’ Ey KK, şimdi sana gülüyorlar!”

Sözcü.com.tr bu internet tarayıcısına destek vermemektedir. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak tarayıcınızı güncelleyebilirsiniz. Ya da başka bir tarayıcı edinebilirsiniz.
İNTERNET EXPLORER 11 CHROME MOZILLA
AKP’li Tayyar öyle bir tweet attı ki…