Reklamsız Sözcü

‘Onun ağzını burnunu kırarım’

Zerrin Özer'den Nihat Doğan'a sert yanıt...

android-time 15:32 9 Aralık 2012
‘Onun ağzını burnunu kırarım’
Zerrin Özer'den Nihat Doğan'a sert yanıt...

Geçtiğimiz günlerde bir internet sitesine Zerrin Özer’in Başbakan’dan torpil istediğine dair yazı yazan Nihat Doğan'a, şarkıcının yanıtı ağır oldu: “Onun ağzını burnunu kırarım.”

Nihat Doğan, bir internet sitesi için kaleme aldığı yazıda, TRT Müzik’te programa başlayan Zerrin Özer’in bu işi torpille aldığını iddia etmişti. Özer’in Başbakan’ı ağlayarak aradığını, işsiz kaldığını, sokaklarda yatmak zorunda kalacağını söylediğini, bu nedenle Başbakan’dan iş istediğini iddia eden Nihat Doğan, bu durumu “Programına başlama hikayesini duyunca içim burkuldu. Ağlamış, işsiz olduğunu, böyle giderse sokaklarda kalacağını söylemiş. Bu iddia doğruysa herkes telefona sarılır” sözleriyle de eleştirmişti.

Bu açıklamaları duyan Özer'in cevabı ise ağır oldu. Sabah gazetesinde çıkan habere göre, “32 yıllık sanatçı olarak TRT’de program yapmam niye sorun oldu anlamadım. Nihat Doğan’ın yaşı kadar sanat hayatım var” diyen Özer, “Bu iddiaları anlamakta güçlük çekiyorum. Onun ağzını burnunu kırarım. Delikanlıyım diye dolaşmasın” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more