Reklamsız Sözcü

F.Bahçeliler çok kızacak!

Ünal Aysal, F.Bahçe derbisi öncesi ezeli rakibine gönderme yaptı.

android-time 10:38 11 Aralık 2012
F.Bahçeliler çok kızacak!
Ünal Aysal, F.Bahçe derbisi öncesi ezeli rakibine gönderme yaptı.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, hafta sonunda ezeli rakipleri Fenerbahçe ile oynayacakları dev derbi öncesi, Sarı- Lacivertliler'i kızdıracak açıklamalar yaptı.

Kanaltürk'e konuşan Aysal’ın ifadeleri şöyle; “F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın, Fatih Terim ile ilgili sözleri var. Bu atışma benim gördüğüm kadarıyla Fatih hoca ile başlamadı. Karşı taraftan başlatıldı. Bu tip maçlar öncesi, özellikle deplasmandaki maçlar öncesi bazı kulüplerin böyle alışkanlıkları var. Havayı ısıtıp, gerip, ondan sonra sahaya çıkıp bu havadan istifade etmek gibi. Ben bunu biraz politik olarak görüyorum. F.Bahçe TV'de Fatih Terim ile ilgili yayınlanan görüntüler de bir stratejinin parçası gibi gözüktü. Biz bunları ne kadar gözümüzden uzak tutarsak, gönlümüzü rahat tuttarız.” dedi.

KALİTE İÇİN DUA EDİYORUM
“F.Bahçe yönetimi, camiaları içindeki bu olayı nasıl yöneteceklerini benden daha iyi bilirler. Artık devir değişti. Bundan 10-12 sene önceki yöntemler bugün artık geçerli yöntemler değil. Bence gerginlik tersine de tepebilir. Bunlardan kaçınmak lazım. Mutluluğu sadece kazançta bulmamak lazım. Önümüzdeki G.Saray-F.Bahçe derbisinin, kaliteli bir maç olması için dua ediyorum. Neticesi beni 2. derecede ilgilendiriyor. Sadece neticeye yönelik bir takım çalışmalar içinde olursanız, sukut-u hayale de uğrayabilirsiniz.”

DAVETİYE GÖNDEREBİLİRİZ
Ünal Aysal, Fenerbahçeli yöneticileri Türk Telekom Arena'da oynanacak karşılaşmaya davet edip etmedikleriyle ilgili olarak da “Gerekirse, F.Bahçe'ye yazılı olarak da davetiye göndeririz. Biri sizin sahanızda oynuyorsa; karşı takım yöneticileri doğal olarak oraya gelme hakkına sahiptir. Özel bir davet istiyorlarsa, bunu sevinerek yaparım ve bundan da mutlu olurum” ifadelerini kullandı.

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)

Son güncelleme: android-time 13:2611.12.2012
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more