Reklamsız Sözcü

Blog yazarı elveda dedi

Eşini kaybettikten sonra üzüntüsünü aşabilmek için açtığı blog sayfasıyla sadece bir haftada yüzlerce takpçiye ulaştı.

android-time 15:55 1 Ocak 2013
Blog yazarı elveda dedi
Eşini kaybettikten sonra üzüntüsünü aşabilmek için açtığı blog sayfasıyla sadece bir haftada yüzlerce takpçiye ulaştı.

İngiltere'de yaşayan 92 yaşındaki İngiliz George White, hayat arkadaşını kaybetmenin üzüntüsüyle baş edebilmek için açtığı blog sayfasıyla dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce internet kullanıcısını duygulandırdı. White, dün blog sayfasında yaptığı açıklamada, sadece bir hafta önce açtığı sayfaya gelen sayısız yorumla ilgilenemeyeceği için yazılarına devam etmeyeceğini belirtti ve destek için duyduğu minnetteralığı belirtti.

White, 67 yıl beraber yaşadığı eşi Mima'yı kaybetmesinin ardından blog sayfasındaki ilk yazısında şu ifadeleri kullanmıştı:

“Bir ay önce sevgili eşim Mima'yı kaybettim. 67 yıl süren mutlu bir evliliğin ardından, yaşadığım kayıpla yüzleşmekte zorlanıyorum. İsviçre'de yaşayan torunum, beni birkaç haftalığına misafir edecek. En azından bir süreliğine acılarımı unutmayı ve İsviçre'nin güzel doğasının keyfini çıkarmak istiyorum. Bir hafta önce ilk pasaportumu aldım ve birkaç güzel gün geçirmek istiyorum…”
Yılbaşı arefesinde ise son yazısını giren White, yazılarına gelen yüzlerce yorum için teşekkür etti ve sayfasını kapatacağını belirtti. Torunu Booby'nin ailesiyle hayatında ilk kez Mima olmadan yılbaşı yemeğine katılacağını belirten White, “Aldığım cevaplar ve destek için ne kadar teşekkür etsem az. Ancak böyle bir dönemde herkese cevap veremeyeceğim. Tatilimi en iyi şekilde geçirmek istiyorum” dedi. Bir hafta içinde sayfasına 200'den fazla yorum gelen White, Twitter'da ise 150, Facebook'ta da 110 üyeye ulaşma başarısını gösterdi.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more