Reklamsız Sözcü

Çöpçatan sitesine dava

Neveda eyaletinde yaşayan Mary Kay Beckman popüler bir çöpçatanlık sitesini mahkemeye verdi.

android-time 16:26 26 Ocak 2013
Çöpçatan sitesine dava
Neveda eyaletinde yaşayan Mary Kay Beckman popüler bir çöpçatanlık sitesini mahkemeye verdi.

İlk duruşması geçen hafta görülen davada 50 yaşındaki kadın siteden 10 milyon dolar tazminat istedi. Gerekçe olarak da çöpçatan sitesinin şiddete karşı yeterince önlem almaması gösterildi.

KVVU-TV’ye konuşan Beckman, Wade ile ilk olarak Eylül 2010’da karşılaştığını söyledi. Aralarındaki romantizmin bitmesinden sonra adamın şiddete başvurduğunu belirten Beckman, “2011’in Ocak ayında garajıma zorla girdi” dedi. Garaja girdikten sonra kadının 10 yerinden bıçaklayan adam bıçak kırılınca ayağıyla kadının başını ezmeye çalışmış.

Las Vegas’ta bir emlak ofisinde çalışan Beckman olaydan sonra aylarca hastanede kaldığını söyledi. Çenesinin kırıldığını, kafasından ameliyat olduğunu, kafatasında hasarlar oluştuğunu söyleyen kadın 400 bin dolar harcadığını iddia etti. Ridley öldürmeye teşebbüsten 70 yıl hapis cezası aldı. Hapishanede intihara teşebbüs eden adam kurtarıldı. Dallas merkezli site ise olayı duyduktan sonra şok olduklarını ifade ederek kullanıcılarına gerekli riskler konusunda uyarı yaptıklarını savundu. Site yetkilileri milyonlarca üyelerinin bulunduğuna vurgu yaparak bugüne kadar herhangi kriminal bir vakayla karşılaşamadıklarını belirtti.

Son güncelleme: android-time 16:3426.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more