Reklamsız Sözcü

Şahan’a büyük şok!

‘Celal ile Ceren’, İnternet Film Veri Tabanı (IMDb)’nin dünyanın en kötü filmleri sıralamasında birinci oldu.

android-time 17:26 31 Ocak 2013
Şahan’a büyük şok!
‘Celal ile Ceren’, İnternet Film Veri Tabanı (IMDb)’nin dünyanın en kötü filmleri sıralamasında birinci oldu.

Sinema ve Tv konusunda ‘film-dizi ve oyuncu konusunda dünyanın en geniş veritabanına sahip olan IMDb'nin (Internet Movie Database) tüm zamanların en kötü sinema filmleri listesine “Dünyayı Kurtaran Adam'ın Oğlu”ndan sonra Şahan Gökbakar'ın ‘Celal ile Ceren'i de girdi.

Daha önceki ‘Recep İvedik' serisiyle Türkiye'de rekorlar kıran Gökbakar, IMDb'de de rekoru kimseye bırakmayarak 10 üzerinden 1.7 oyla gelmiş geçmiş en kötü film olarak listeye girdi.

İNCİ SÖZLÜK OPERASYONU

Fakat bu rekor Şahan Gökbakar'ın tek başına elde ettiği bir ‘başarı' değil. Daha önce filmin konusunun ve mottosunun (Herkesin bir Ceren'i vardır) incisözlük girdilerinden çalındığını iddia ederek filme tepki gösteren sözlük yazarları, yine incisözlük üzerinden örgütlenerek filmi IMDb'nin en kötü filmler listesinde birinci sıraya taşımak için büyük çaba harcadı. Listeyi izleyici oylarıyla belirleyen IMDb, sözlük yazarlarının oy bombardımanıyla Şahan Gökbakar’ın filmini otomatik olarak ‘zirveye’ taşıdı.

Eleştirmenlerden olumsuz yorumlar yanında olumlu tepkiler de alan Celal ile Ceren, bu operasyona rağmen 615 salonda gösterilmeye devam ediyor ve ikinci haftasında 1.500 bin seyirci rakamını geçti.

İŞTE CELAL İLE CEREN’İN FRAGMANI

ŞAHAN VE EZGİ MOLA BAŞ ROLDE

Yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın yaptığı komedi ve romantik türündeki “Celal ile Ceren”de Şahan Gökbakar ile Ezgi Mola’nın yanı sıra Dilşah Demir, Gökçen Gökçebağ, Çağlar Salman ve Timur Kunt rol alıyor.

Şahan Gökbakar’ın senaryosunu yazdığı “Herkesin bir Ceren’i vardır” sloganlı film, 6 yıldır birlikte olan sevgililerin ayrıldıktan sonra yaşadığı deneyimlerin öyküsünü mizahi dille beyaz perdeye taşıyor.

İŞTE CELAL İLE CEREN’İN KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLERİ

Son güncelleme: android-time 21:5731.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more