Türkiye'nin bağımsız haber sitesi!

Sözcü Hayat
Bahçeli, Erdoğan’a böyle yüklendi

Bahçeli, Erdoğan’a böyle yüklendi

Ekim 5, 2013 |

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), İstanbul Kazlıçeşme'de 'Milli Değerleri Koru ve Yaşat' sloganıyla miting düzenledi.

Miting öncesi partililer, alanına polisin kurduğu kontrol noktalarından üst araması yapılarak alındı. Girişte MHP ve Türk bayraklarının dağıtıldığı alanda toplanan partililer sloganlar attı. Meydana kaldırılacağı belirtilen ’Andımız’ın yazılı olduğu dev bir bayrak asılması dikkat çekti. Miting alanında bekleyen kalabalık, şarkıların yanı sıra hoparlörlerden yankılanan ’Andımız’a eşlik etti.

Miting alanı yanında yapımı süren Marmaray’da çalışan iş makinasına da MHP flaması asıldı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de saat 17.00 sıralarında miting alanına geldi. Bahçeli, partililerin oluşturduğu insan zinciri arasında miting alanına girdi.

“ŞEREFSİZLERE DUR DİYECEK MİLLİ İRADE NEREDE?”
“Büyük Türk milleti” diyerek konuşmasına başlayan Bahçeli, “Bu kabalığa şahit olmaktan övünüyorum. Buradaki kalabalık hepimizi daha da cesaretlendirmiştir. Türk’e kefen biçmeye çalışan şerefsizlere dur diyecek milli irade nerede? Şüphesiz buradadır. Şüphesiz Kazlıçeşme’dedir “dedi. Miting alanını dolduran kalabalık bu sözler üzerine “Vur de vuralım, öl de ölelim” diye sloganlar attı.

“DEMOKRATİKLEŞME HAMLELERİ PKK’NIN AKLANMASI İÇİN SEFERBER EDİLDİ”

Devlet Bahçeli, “Demokrasi en çok istismar edilen, özgürlük ise en çok yıpratılan ve gerçek anlamında koparılan kelime olarak hafızalara kazandı. İleri demokrasiyi, bölünme olarak belirleyen başbakan ve hükümeti demokrasiyi kuklaya çevirdi. Demokrasinin ruhuna aykırı olan ne varsa AKP tarafından uygulandı. Demokratikleşme hamleleri PKK’nın aklanması, temize çıkarılması ve taleplerinin karşılanması için seferber edildi” diye konuştu.

BAHÇELİ, MALTEPE GÜLSUYU MAHALLESİ’Nİ ÖRNEK GÖSTERDİ

“Milli kimliğimizi demokrasi ve özgürlük diye biçmeye çalışıyorlar” diyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Sayın Başbakan şunu bil ki, İstanbul seni ve pazarlık ortağın cani başını iyi tanımakta. Fetih ruhu bir kez daha ortaya çıkan, Türk milletinin önündeki AKP-CHP-BDP- PKK ve İmralı Canisini yıkıp geçecektir. Sokaklar suç örgütüne teslim edildi. İstanbul’un birçok semti Maltepe Gülsuyu Mahallesi gibi teröristlerin cirit attığı yer haline geldi. Devletimizin varlığı ve milletimizin bütünlüğü tehlikelerle yüz yüzedir. Bu konu bir beka meselesi haline döndü” diye konuştu.

“İMRALI CANİSİ PAKETTEN MEMNUN”

Bahçeli’nin konuşmasından diğer satır başları:

Başbakan bugünü kadar bizi hiç yanıltmadı.

İmralı canisinin siyaseti girmesiyle alakalı bir soruyu olmayacak bir şeyi bana sormayın diyen Başbakan müsait zaman aramalıdır. Çünkü biz Recep Tayyip Erdoğan’ın ciğerini biliyoruz. Planlarını anlıyor anında kavrıyoruz.

Erdoğan PKK’nın posta kutusuna hemen teslim suni teneffüs yapmıştır. Sözde çözüm ve barış ezberleri yıkım projesi aşama aşama gelmiştir.

Erdoğan millet iradesine ara rejim dönemlerini aratmayacak şekilde ambargo koymuş ben yaptım şeklinde sözde Demokratikleşme Paketi açıklamıştır. Bu işten İmralı canisi memnundur. Kandil cephesi oyunbozanlık yapsana müjde aldığında sevinç taklaları atmaktadır. Teröristler görünüşte şikayet etseler de keyiflerine diyecek yoktur.

“TÜRK MİLLETİ ALAYINIZI ŞAŞKINA ÇEVİRECEK”
Demokrasi ve özgürlüğü pür dikkat pakete yerleştiren Başbakan’ı Türk milleti kızgınlıkla izlemiştir. PKK ne umduysa başbakan imdada yetişmiş. Bundan sonra da yetişmeye devam edecektir. Bölücülüğe rütbe kazandıran garabet bir kişilik başbakan görevindedir.

Sözde demokratikleşme Paketi’nin her satırında PKK’nın hükmü vardır. Göz boyamak adına pakette bazı makul düzenlemelere gidilmiştir.
Başörtüsü PKK’nın kanlı hedefleri ile aynı pakete eleştirilmiştir. Türkiye bölünme tüneline iyice sokulmuştur. Birbirine anlamayan birbirinden kopuk nesillerin yetişmesi için hamle yapılmıştır.

Türkiye hasımları yeni bir cephe elde etmiştir. Bundan sonra bazı yerleşim yerlerinin de ismi değişmiştir. Sayın başbakan İstanbul’u Konstantinopolis mi yapacaksın. Biliniz ki İstanbul’da sadece iki parti yoktur ve Milliyetçi Hareket bu şehrin her kesiminin yönetimine taliptir. İstanbullu kardeşim artık yeter demelidir.
Bu seçim ahlaksızlığa karşı faziletin seçimi olacaktır.

Bu seçim bölünmeye kargaşaya ve düşmanlığa karşı milli birliğin seçimi olacaktır. Türkiye bu seçimi kaçırırsa her şey için çok geç oylayacaktır. İmralı canisini affetmeye ve TBMM’ye taşımaya hazırlanan başbakan ders verilmedir. İstanbul geleceğine sahip çıkmalıdır.

“ANDIMIZ” İLE BİTİRDİ

Başbakan ve hükümetine göre Andımız faşist bir hükümetin yansımasıdır. Andımız militarist ifadelerle doludur. Başbakan ve gerçek faşist zorba ekibine sesleniyorum. Siz ne yaparsanız yapın Türk milleti Andımız’a sahip çıkacaktır. İster Kandil’e uşak olun ister İmralı canisinden müzakere afyonu yutun. Türk milleti alayını şaşkına çevirecektir. Milliyetçi Hareket’in gücü alayına yetecektir. Andımızı söyleyerek yürüyeceğiz.

Haber olsun Sayın Erdoğan Yüce Divan biletin çoktan kesilmiştir. Fırsatın varken zamanın varken kaçmak ve yabancılara sığınmak için tüm hazırlıklarını şimdiden yapmak senin yararına olacaktır. Konuşmamı bitirmeden önce sizlerin de katılımıyla Andımızı okumak istiyorum.
Etiketler: , , , ,

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Sözcü veya sozcu.com.tr sorumlu tutulamaz.

 • Guest

  Hadi git işine ya. Tayyite say say sonrada bir olup suriye tezkeresini çıkar. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

 • 57.Alay

  Kazlı çeşmenin kazlarıyla, Bakan eskisi Hüseyine güzel kapak olmuşş…

 • TC DERYA

  HADİ GİT İŞİNE YA. TAYYİTE SAY SAY SONRADA BİR OLUP SURİYE TEZKERESİNİ ÇIKAR. BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU.

 • PADİŞAHÇAPULCUSU

  SEN ÖNCE ŞU SORUYA BİR CEVAP VERİRMİSİN…??????

  “ŞEREFSİZLERE DUR DİYECEK MİLLİ İRADE NEREDE?”

 • kemalaslanli

  HAHAAA komik adam bu bahceli yaaa daha gecen hafta AKP ye destek verip meclisten sanki ben gecirdim tezkereyi daha once de hep stepne oldu bu adam.

 • resulselimi

  boşuna bağırıp çağırma koltuk değeneği, kimse sana de Erdoğan gibi inanmıyor. seçim barajını geçmenin yollarını ara.

 • Metin Yilmaz

  Akpnin kuyrugu ve arka bahcesi konumundaki mhp Mecliste gecen yikici ve bölücü kanunlarin cogunda imzasi bulunmaktadir. Her firsatta sanki CHP iktidardaymis gibi saldirmasi ,iki yüzlü siyasetin göstergesidir.Türkiye saginda basarisiz politikalari sayesinde bu bu alani akp ye teslim etmis biri olarak derhal istifa edip, bu alanda basarili politikacilarin önünü acmasi lazimdir

 • F67

  BAHÇELİ SANA ANCAK KADİR İNANIR AKP’NİN CAN SİMİDİSİN !!! MHP’LİLERİ BİLE MHP’DEN SOĞUTMAYI BECERDİN YA TEBRİKLER SANA !!!!

 • Kürsad BOZKURT

  Sn bahceli MHP,nin basina geldiginizden beri TÜRK MILLETI icin ne yaptiniz???TÜRKIYE CUMHURIYETI icin ne yaptiniz??? son 11 senedir akp hükümeti(!!!) TÜRK MILLETI,ni ve bütün milliyet,cilikleri!!??ayaklar altina aldi.NE YAPTINIZ?????ELLE TUTULUR HIC BIR OLUMLU YÖNÜNÜZ YOK.MHP sizin sayenizde üzerine düsen GÖREVLERI yerine getiremiyor…..lütfen biraz ÖZVERI…..

 • Türkiye

  AKP nin her Anayasa degisikligine evet dediniz, sizin sayenizde birde cikip utanmadan konusuyorsunuz, gezi olaylarinda gikiniz cikmadi?

 • T.C Zerda

  GUZEL KONUSMA YAPMISSINIZ LUTFEN BUNLARI KONUSMAKLA KALMAYALIM, CHP, MHP TAM KADRONUZLE , HALKIN YANINDA YER ALARAK HUKUEMETI YARGI ONUNE CIKARMALYIZ..
  DEMOKRASI YOLUNDA YURUYEYEN HALKA EMIRLER VEREREK SILAH DOGRULTAN, OLDURTEN, GOZLERINI CIKARTAN, SAKATLAYAN, KEYFI HAPISLERE TIKAN TAYYIP, YINE HER ZAMAN OLDUGU GIBI SECIMLERDE EN COK O DEMOKRASIYE SAHIP CIKARAK HIC BIRSEY OLMAMIS GIBI, OLDURTTUGU, SAKATLADIGI HALKTAN, DEMOKRATIK SECIMLE OY ALARAK KATIL TAYYIP IKTIDARA GELMEYI DUSUNUYOR…
  HIC YOLU YOL AKP HUKUMETI YARGI ONUNE CIKACAK..TUM HALK OLARAK TAKIPCISI OLACAGIZ… HUKUMETI SECIMLERDEN ONCE ISTIFAYA CAGIRIYORUZ…

 • 3helios

  Türk Milleti ölümsüz önderi Atatürk izinde mutlaka dogru ulusal cözümü bulacak
  ve sececektir.Türk Milleti hicbir zaman siyasi asiri uclarin esiri olmadi ve de olmayacaktir.

  Bu cümleler, belki artik demode algilanan, cok asiri Türk milliyetcilik intibasi uyandirabilir.

  Süphesi olan lütfen yakin tarihimizin notlarina göz atsin ve bu Türk fenomenin esrarengiz büyüklügünü orada incelesin.

  Acaba hangi ulus gecmisde 3 kitada, birarada!, yüzyillarin hükümdarligini kurmus ve de
  halen bugün BELGRAD `dan VLADIWOSTOK (Japonya karsisi!) kadar sadece ve sadece Türk Boy’ larinin dilini konusarak gidebilir (Cin’ de, SINKIANG EYALETINDE ISTANBUL
  SIVESI KONUSULMAKTA, DUYURULUR!!!?

  Türk düsmanlarina: Bunun ikinci emsali dünyada malesef yok!

  AKP denen uyduruk, ne idügü belirsiz, MÜSLÜMAN MÜSVEDDELERINE önemle duyurulur.

  HESAPLASMA TARIHININ ve onlarin korkulu rüyalarinin pek uzakta olmadigi
  buradan tekrar hatirlatilir!

 • antifaschista

  Mhp nin iki bahcesi var.
  Biri ön bahcesi,ikincisi arka bahcesi.
  Ön bahcelerinde, islerine geldigi zaman milliyetciligi tutar ve And’imizi söylerler.
  Arka bahcede kendilerini bulduklari zamanda, yobazliklari tutar ve akepeyi desteklerler.
  Ön bahcede ATATÜRK’ümüzü savunurlar.
  Arka bahcede seriatci kesilirler.
  Bahceli denilen sahista,soyadina laik iki bahce sahibidir. Ön ve arka.

  • php

   Onun için BİR DEVLET İKİ BAHÇELİ tanımlaması yerinde olur.

  • T.C.ninYılmazBekçileriyiz

   çok doğru tesbitte bulunmuşsunuz.

 • Türkiye

  BIRAZ Icinde Insanlik ve Serefi olan bu ögretmenin konusmasini dinlesin, özellikle Türban zihniyetlilere sesleniyorum. Iyi seyredin ve icinizdeki vicdaninizi uyandirin.
  Uyanan uyuyani uyarsin.

  http://www.youtube.com/watch?v=yjULtiyGZLo

  • Türkiye

   Tskler, Sözcü. Hedefimiz Vatanimizi birlikte kötülüklerden korumak. Sustukca sira bize gelecek. Namuslu gazeteler ikitane kaldi artik onun icin birlik olmamiz gerek.
   SÖZKONUSU TÜRKIYE nin bölünmesi!

  • T.C Zerda

   Degerli Arkadasim Turkiye, siz isminizlede ne kadar degerli oldugunuzu ve bunun hakkini herkese ders niteliginde bu video yu burada bizlerle paylatiginiz icin cok tesekkur ederim ve lutfen bu video surekli burada her konunun altinda vermeye devam edin ozellikle AKP lilere seslenin..yuregine saglik saygi ve sevgiler..

  • resulselimi

   PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER.MHP LİLER LÜTFEN İZLEYİNİZ LÜTFEN

 • PADİŞAHÇAPULCUSU

  YANİ..MHP+AKPKK = VATAN HAİNLİĞİ DEMEK İSTEMİŞSİN….

 • Kartal Yuvasi

  sayın bahçeli ve bütün mhp yönetim kurulu keşke burada yazan bütün yorumları tek tek okusa.anlardı ki insanlar yapılan icraatlere bakıyor

 • karakaan

  -Efendim, Habur’da pkk’lılar kahraman gibi karşılandı…Ne yapalım?..
  -Oyuna Gelmeyin!!!
  -Efendim, bdp muhattap alındı ne yapalım?
  -Oyuna Gelmeyin!!!
  -Efendim,Apo muhattap alındı ne yapalım?
  -Oyuna Gelmeyin!!!
  -Efendim,süreç diye ihanet projesi ortaya konuldu ne yapalım?
  -Oyuna Gelmeyin!!!
  -Efendim, halk sokağa indi “Tayyip Erdoğan diktasına karşıyız” diyorlar ne yapalım?
  -Oyuna Gelmeyin!!!
  -Efendim, Apo’ya ev hapsi düşünülüyor ne yapalım?..
  -Oyuna Gelmeyin!!!
  -Efendim,Türkiye’nin eyaletlere bölünmesi için yasa tasarısı verildi ne yapalım?..
  -Oyuna Gelmeyin!!!
  -Efendim, “Kürdistan eyaleti” diyorlar ne yapalım?..
  -Oyuna Gelmeyin!!!
  -Efendim,İstiklâl Marşı kaldırılıyor ne yapalım?
  -Oyuna Gelmeyin!!!

  ……..

  - EFENDİM ANDIMIZ KALDIRILDI NE YAPALIM?
  - SAZAN AVI BAŞLAMIŞTIR. AFİŞ ASIN!

  • Cino Marzano

   muhteşem yorum.kutlarım.

  • resulselimi

   allahına kurban olayım, artık gelmeyin oyuna.GELMEYİNİZ LÜTFEN

  • TÜRKİYE CUMHURİYETİ.kazımabin

   TEBRİKLER KARDEŞİM..

  • yedik

   süper özetlemişsin..!

 • T.C.ninYılmazBekçileriyiz

  Bizim pesküvitçi, meydanlarda eser-gürler, atar-tutar, mangalda kül bırakmaz.
  Mecliste de AKPPK ya destekçilik yapmaktan da geri kalmaz.
  şekil A- Tezkereye verdiği destek.
  Eğer parti grubuna söz geçiremiyorsa, o makamda durmasının da bir anlamı yok.

 • T.C. Dante

  Akbahçeli !

  • Kaan Akser

   Guzel bir betimleme , ama ne yazik ki, artik hic bir ak yeri kalmamis, tamamen katran karasi olmus bir bahce!..

 • T.C.ninYılmazBekçileriyiz

  Bahçeli, karakolda doğru söyler, mahkemede şaşar.

 • HOTPAPER

  KUKLA GENELKURMAY BAŞKNINI ALLAH BELASINI VERSİN!

 • M.K.S.

  Hortumlayanları ALLAH ve bu aziz TÜRK halkı biliyor…
  Sen git makarnanı ye…
  Padişah yalakacısı…

 • yasar

  Bahçeli senin inandırıcılığın sıfır..ne yazıkki..akpkk nın arka tekerleğisin..ülkeyi 2002 yılında gereksiz seçime götürdün..bu şeriatçı yağmacı tayfası iktidara geldi sayende..saat 20.00 de evine gider hiçbir programa katılmazsın..seni orada genel başkan tutan irade ABD nin ta kendisidir…artık çek git de MHP nin başına yakışan birisi gelsin..bu akpkk dan icraat ile hesap soralım..laf ile değil.

 • T.C.ninYılmazBekçileriyiz

  İftira atmanın da bir haysiyeti vardır özkan efendi.
  Geçmişte kimler hortumlamış bu ülkeyi şaşırmışsın…
  Allah şaşırtmasın diyecem ama şaşkalozlara Allah bile birşey yapamaz .
  Devletin bir trilyonunu kimler hortumladı onu dahi bilemiyorsun !

 • argan

  tezkereye neden evet dedikleri hususuna pek değinmemiş anlaşılan….

 • Önce Vatan

  Tezkereye tabiki destek verecek orda PYD/PKK yapilanmasi var yobazlar

  • köylü

   hıhı evet hatayda sınırlarda el kaide nin oyun caklarımı var hepsi bir arada yooo öyle yo gel her şeye evet de sonra çık yobaz yazaları onayla sonra çık eliştir atın at gözlüklerinizi ltf

  • okur

   yoksa akepenin yalakalığını yapmak için değil…akepe kimi destekliyor acaba…birde önce vatan demişsin…aç gözünü arkadaşım….

  • Rabianın baş parmağı

   Atamızın kalpaklı resmi sana yakışmıyor.
   Atamızın bu vatanı emanet ettiği nesilden değilsin.
   yobazlık sana yakışır….

 • Kürsad BOZKURT

  Erbakani nede cabuk unuttunuz!!!!!!!!!!!!!!milleti esas HORTUMLAYANLARIN basinda geliyor……BILMEMEK AYIP DEGIL ÖGRENMEMEK AYIP özkan genc kardesim….

 • RTE_hater

  Seni AKEPKK stepnesi. Mecliste de sesin cıksın. Sen BOP eşbaşkanın planını desteklemeseydin bugünkü hâle gelmezdik. Seninki de göstermelik muhalefet.

 • RTE_hater

  Seni AKEPKK stepnesi. Mecliste de sesin cıksın. Sen BOP eşbaşkanın planını desteklemeseydin bugünkü hâle gelmezdik. Seninki de göstermelik muhalefet.!

 • Erman Ç.

  Şov yapıyor, artist. akp’nin stepnesi olmadın mı her düştüklerinde? ancak chp’ye muhalefet yaparsın sen bahçeli efendi. bırak artık bu işleri devlet su işleri…

 • Okan Ar

  Bu adam degilmiydi HUKUMET ISTIFA eylemlerine katilacak olan MHP vekilleri istifasisini versin diyen ? UNUTMADIK BOP memuru , hesabini yuce divanda verirsin artik. Kime calistigin o zaman belli olur!

 • moznar

  Vallahi iki muhalefette konuşuyor ama ne konuşuyor? Açılan pakete bile doğru düzgün sesleri çıkmıyor ikisinin de. Şu başörtüsü meselesini özgürlük kılıfıyla çağdaş Türkiye’ye yerleştirmek için Bahçeli sen de destek veriyorsun ya ne diyeyim artık. Sen sadece Türklük meselesinde sesini çıkarıyorsun. Soruyorum size Atamız bu kılık kıyafet inkılabını niye yaptı ve kimse neden bu pencereden olaya bakmaz. Atamızın zamanında kamuda kadınların durumu neydi? Bu bize 1980 darbesiyle mi geldi, yoksa inanç kisvesi altında ne yapılmaya çalışılıyor anlamıyorum. Benim ülke insanım 10 senede nasıl bu kadar değişti, her şeye susan biri haline geldi. Karakteri yüksek milletin haykırışı nerede söyleyin bana.

 • Türkiye

  TORUNLARININ, COCUKLARINA bunlarin hepsinin hesabini verebilmeyiz, TÜRKIYE bize bir Allahin lutfu ve Atatürkün emanetidir.
  Milletimiz adina bizlere elimizden ne geliyorsa yapmamiz FARZ`dir.
  Benim Sülalemden CANAKKALEDE sehidim yatiyor ve ben cok farkli bakiyorum olaylara, yani icim sizliyor!

 • Türkiye

  Rica ederim, bu topraklar icin Hayatini seve seve verenlere iade ediyorum o selamini!

 • Sarı saçlım_mavi gözlüm

  Size kalmıs ya bu ulke vaahh vahh.Ayaklar baş,başlar ayak edilmiş ya hala bu gidişata bir dur diyen cıkmıyor ya,sizi savunanlar hala kendılerıne gelmiyorya,bizim sesimizi duyan yok ya varsın yansın bu ülke bize yar kalmıyorsa sizede olmasın!

 • t.c.kartal1965

  bahçeli senden ne köy olur ne kasaba, sadece avazın çıktığı kadar bağırrıyorsun ama icraat 0

 • ümit Mergen

  MHP teskere oylamasında nasıl AKP nin yanında olur. Sen AKP ‘yi eleştir. Sonra hiç bir şey olmamış gibi teskereye destek ver. Nasıl yaparsın bunu aklım almıyor. Bir bana anlatsın lütfen…

 • Türkiye

  Havasina suyuna tasina topragina
  Bin can feda bir tek dostuma
  Her kosesi cennetim ezilir yanar icim
  Bir baskadir benim memleketim.

  Anadolum bir yanda yigit yasar koynunda
  Asiklar destan yazar daglarda
  Kuzusuna kurduna Yunusuna Emraha
  Butun alem kurban benim yurduma

  Mecnuna Leylasina erisilmez sirrina
  Sen dost ararsan kos Mevlanaya
  Yeniden dogdum dersin derya olur gidersin
  Bir baskadir benim memleketim

  Gozu pek yanik bagri turku soyler cobani
  Zengin fakir hepside sevdali
  Ben gonlumu eylerim gerisi Allah kerim
  Bir baskadir benim memleketim
  Havasina suyuna tasina topragina
  Bin can feda bir tek dostuma
  Her kosesi cennetim ezilir yanar icim
  Bir baskadir benim memleketim

  Birlik olmazsak bu sözleri cok arariz.. UYANMA vakti geldi, izin bitti.

 • ismail

  BURADA YORUM YAPANLAR SAYIN BAHCELIYI DEGILDE MILLIYETCILIGI RECEP TAYYIP ERDOGAN GIBI AYAKLAR ALTINA ALMAK ISTEYENLER GALIBA.SIZ ONCE MHP NIN TUZUGUNU BIR OKUYUN ONDAN SONRA SORABILIRSENIZ NEDEN EVET OYU VERDINIZ DIYE SORUN YOKSA BOYLE BOS BOS YAZMAYA DEVAM EDER AKP NIN EKMEGINE YAG SURMEYE DEVAM EDERSINIZ

  • ateos

   ulan ülken elden gidiyor,yemişim tüzüğünü.Sen önce AKPKK ya stepne olacağına adam gibi mecliste muhalefet yap.Meydanlarda bağırıp çağırarak muhalefet yapılmıyor.

   • Kaan Akser

    Super bir cevap olmus, elerine saglik!..Artik, tum gercek milliyetcilerin oturup dusunme zamanlari geldi!..Ya bu vatan icin bir seyler yapacaklar, ya da artik vatan diyebilecekleri bir topraklari , millet diyecekleri bir halki olmayacak!..Sozum, Vatanini ve Milletini seven ve gerektiginde onun icin canini dahi verebilecek gercek Ataturk Milliyetcilerinedir!..Artistik biyik birakip salonlarda nutuk atan, fasulyeden milliyetcilere degil!….

  • Aciala

   TÜZÜK de yazılanları uygulamadıktan sonra ne söylaseniz BOŞŞŞŞ!

 • Aciala

  Sayın Bahçelinin konuşmasını dinleyen bukadar İNSAN, hiç sormuyorlarmı? AKP nin dördüncü MASA AYAĞISIN!!!!!!!!

 • Ersan Erel

  Dinci kafayla 10 yıldır AKPye taşeronçuluk yapıyorsun, içtenliğin yitmiştir.

 • Yahya Yaşar

  Meydanlarda atıp tutar ama kapalı kapılar ardında, AKP nin en büyük koltuk değneği.

 • Hakan Ay

  SANA NE DİYELİM. PES DOĞRUSU. BU ZAMANA KADAR NE YAPTINKİ!!!!!!!!

 • habersiz

  Yalancılık bulaşıcı galiba, Millete seslenince mangalda kül bırakmayıp veriyorsunuz gazı oyları topluyorsunuz. Meclise girince danışıklı dövüş yapıp AKP ile aynı ipte oynuyorsunuz. Tezkereye evet dediğin de siz hangi Devlet’tiniz! Hepinizin hamuru aynı.

 • habersiz

  Sana oy verip hala peşinden giden milliyetçiler ne zaman akıl tutulmasında kurtulacak ve bu ülkeyi senden kurtaracaklar. Yetmedi mi? Bu ülkeyi çıkmazlara sürüklemeniz. Ne zaman bu ama yeter diyeceksiniz?