Türkiye'nin bağımsız haber sitesi!

Sözcü Hayat
Apo’nun can dostu, Erdoğan’ı sorumlu tuttu!

Apo’nun can dostu, Erdoğan’ı sorumlu tuttu!

Mayıs 13, 2013 |

Reyhanlı bombacısı, Erdoğan ve 'Türkiye’nin Güneyini üs haline getiren El Kaide militanlarını' sorumlu tutuyor.

Şenol Gezer/SÖZCÜ

Başbakan Yardımcıları Beşir Atalay Bülent Arınç, İçişleri Bakanı Muammer Güler ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu tarafından 46 kişinin can verdiği ‘Reyhanlı Katliamı’nın sorumlusu olarak işaret edilen Acilciler/ Mukavame Suriye (Suriye Direnişi) örgütünün lideri Mihraç Ural bir açıklama yayınladı. Ural, bombalı saldırılardan Başbakan Erdoğan’ı sorumlu tuttu. MİT ve Emniyet, bomba yüklü 3′üncü aracın peşinde.

Türkiye Cumhuriyeti’nin uğradığı en büyük saldırılar saat 13.30 civarında art arda meydana geldi. İki ayrı yerde patlatılan bombalar, 46 kişinin ölümüne, 29’u ağır olmak üzere 212 kişinin yaralanmasına sebep oldu. Ortalığı savaş alanına çeviren saldırılarda 735 işyeri, 16 apartman, 63 daire ve 62 araç ağır hasar gördü.

HAİN PLAN DEVREDE

Türkiye, şoke eden saldırıların faillerini ise saat 16.40′da SÖZCÜ’den öğrendi. Eldeki bilgilere göre, Nisan ayı içerisinde MİT ve Emniyet Genel Müdürlüğü sessiz sedasız bombacı avına çıkmıştı. Esad Rejimi’nin himayesinde 2 bin kişilk silahlı bir güç oluşturan THKP-C (Acilciler) örgütünün lideri Mihraç Ural, Hatay’ı kana bulamak için hain bir planı uygulamaya koydu. Buna göre, plakaları sonradan tespit edilen 3 araç, Cilvegözü Sınır Kapısı’ndan Reyhanlı’ya giriş yapmıştı. Ancak, uyarı raporlarına rağmen, 2 araç İlçe merkezinde uzaktan kumanda ile infilak ettirildi.

SÖZCÜ’YÜ DOĞRULADILAR

Milliyetçi seçmenin ağırlıklı olduğu ilçede meydana gelen patlamanın ardından açıklamalar yapan Başbakan Yardımcıları Beşir Atalay, Bülent Arınç, İçişleri Bakanı Muammer Güler ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, 46 kişinin can verdiği ‘Reyhanlı Katliamı’nın sorumlusu olarak Öcalan’ın yakın arkadaşı Mihraç Ural’ı işaret etti. İşte bu saatlerde enkaz üzerinde yapılan çalışmalar, patlatılan araçların MİT ve Emniyet’in aradığı araçlardan 2′sinin plakasını taşıdığını gösterdi. Hükümet cephesinden gelen açıklamalar ise SÖZCÜ’nün ulaştığı bilgileri doğruladı.

 

GİZLİ SERVİSLERİN GÖZDESİ

Terörist kimliğinin içerisinde “karanlık noktalar” barındıran Mihraç Ural’ın Suriye gizli servisi El Muhaberat’ın yanı sıra bölgede faaliyet gösteren diğer gizli servislerle de işbirliği yaptığı belirlendi. Ural, yaklaşık 32 yıldır Suriye’de yaşıyor. Şam ve Lazkiye ve arasında mekik dokuyan Mihraç Ural, Banyas Katliamı’ndan da sorumlu tutuluyor. Türkiye içerisinde eylem yapan Marksist, Leninist ve sol terör örgütlerinin,  Ural’ı “Ajan” olarak görmesi de, karanlık kişiliğin en önemli unsuru. Cilvegözü ve Gaziantep saldırılarında da parmağı bulunan Mihraç Ural’ın sessizliğini ise SÖZCÜ’nün önce internet sitesinden ve gazetemizden yaptığı “Saldırı emrini Apo’nun arkadaşı Ural vermiş” haberi bozdu.

HEDEF ŞAŞIRTIYOR

Açıklamasında hedef şaşırttığı ve işbirliği yaptığı karanlık gizli servisleri gizlediği görülen Ural, saldırılardan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye’nin Güneyini üs haline getiren El Kaide militanlarını sorumlu tutuyor. Kendisini Suriye Mukaveme örgütünün lideri olarak ilan eden Ural’ın açıklaması şöyle:

“REYHANLI’YI KATLEDEN EL, ŞAM’I DA HALEP’İ DE KATLEDEN ELİN KENDİSİDİR. BU EL KARANLIK AKILLARIN İNTİKAM VE KİN DÜRTÜLERİNİN SELEFİ GÜÇLERİNCE GERÇEKLEŞTİRİLDİĞİ AÇIKTIR. NUSRA CEPHESİ, İKİ GÜNDE BİR AKILLARI ESİR ALINMIŞ İNTİHAR EYLEMCİLERİYLE SURİYE’DE İNSANLIĞI KATLEDİP DURDU. MASUM İNSANLARIN CANINI PERVASIZCA ALANLARIN İNSAN OLMASI ASLA DÜŞÜNÜLEMEZ…

    MALİ VE ASKERİ DESTEĞİYLE “YÜRÜ YA KULUM” DEDİKLERİ ELİ KANLI ŞEBEKELERİN GAZABINA UĞRAMAYA BAŞLADILAR. BU UYARI NEDENDİR BİZ BİLEMİYİZ; BELKİ MALİ KAYNAKLARIN ÖDENMESİNDE GECİKMEYE TEPKİDİR, BELKİ ASKERİ MALZEME SEVKİYATINDA AKSAMALARA BİR MESAJDIR, BELKİ SON REYHANLI OLAYLARININ İNTİKAMADIR… HER NE İSE AÇIKÇA BİLİNEN ŞEY, NUSRA CEPHESİNİN EL KAİDE USULU SAHİBİNE KIZIP ONU VURDUĞUDUR..

    BATAKLIĞA GİRENİN HALİ DE BUDUR. ERDOĞAN KENDİSİ GİBİ ÜLKEYİDE BATAKLIKTA BOĞMAK İSTİYOR BU GİDİŞE TÜRKİYE HALKI DUR DEMELİDİR…YENİ KIYIMLARI ÖNLEMENİN YOLUDA BURADAN GEÇİYOR..”

 

 

Otobüs cayır cayır yandı

AKP’de tüzük değişikliği için sürpriz hamle

7 madde daha kabul edildi

Ağrı’da 3 asker şehit

Siyasilerden Beşiktaş’a tebrik!
Etiketler: , , ,

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Sözcü veya sozcu.com.tr sorumlu tutulamaz.

 • http://www.facebook.com/kursat.devecioglu.1 Kursat Devecioglu

  Adam nusra cephesinin işi diyor işte.Yabancı basın da El kaide diyor zaten..

 • http://twitter.com/60_one ergin etik

  ODATV ‘DE muhalif cihadcilarin kasedine baktim,diri diri insan kalbi yiyenleri gördüm,kardeslerim dedigi insanlarin yaptiklarini TÜRKIYE’DEDE yapmamalari icin SAVASA HAYIR!

 • http://www.facebook.com/gunes.zeytunlu Güneş Zeytunlü

  Ben bu haberin dogruluguna inanmiyorum bence hedef sasirtilmak isteniyor, Suriye devleti ve istihbarati bu kadar acemice ve basit bir sekilde Turkiye’ye zarar vemis olamaz bu resmen iki ulke arasinda bir savas sebebi olurdu.. Bence bu savasi zaten cikartmak isteyenlerin birisini gunah kecisi olarak secip sucu Suriyeye atarak savasa girmek icin sebep yaratma cabasindan baska birsey degil bu haber…

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100002633487934 Kemal Gökçe

  VEL HASIL-I KELAM ; TAYİP AKILLI OL !!!! DİYORLAR.

 • Bugraok

  TR terör sorunundan kurtulduğu (!) için sevinemeden şimdi de bir başka savaşın içine çekildi. Aslında çekildi demek çok da doğru olmaz. Bir kaç bölümden oluşan oyunda TR ve TR halkı kaybetmekte. Apo köpeğinin ve bdp şerefsizlerinin B planı bu olsa gerek.
  RTE, sen ne pis ne örümcek beyinli bir adamsın. Bu ülke ve halklar senin gibi bir zalim yüzünden acı çekiyor. Bu ahlarla bu veballe sanırım can veremeyeceksin.

 • abdurrahim doğanay

  kızılmaskeler esd uşakları dayan esed dıye yorum yapanlar her zaman söylüyoruz enbüyük tehlıke sol örgütler satılmış kızılmaskeler canlar

  • Ali Gökçen

   Sol örgütlerin hiç olmadığı Müslüman arap ülkelerindeki cehaleti, acizliği, fukaralığı, vahşeti, geri kalmışlığı, aristokrasiyi, adaletsizliği, ahmaklığı neyle açıklıyorsun komik cansız?

   • abdurrahim doğanay

    esed ın Müslüman olmadığını bılmıyorsun adam kızılmaske nusayrı hataydakı marksıst nusayrılerı kullanıyor yanı canlarını can nedemek bılırmısın demek surıyede sol yok ha bıraz arastır

    • Ali Gökçen

     suriyeliler köken olarak arap bile değil onu geç, soruma cevap ver. suriye dışında kalan onlarca Müslüman ülke neden senin gibi perişan durumda?

     • abdurrahim doğanay

      perısan olan sen ve senın gıbıler pkk ülkeyı terkettıdıye ağlıyorsunuz 46 ınsan sehıt olmuş az ınsan öldüdıye perısan oldunuz Müslümanlar perısan deıl onları yöneten senıngıbı ıngılız kuklaların sayesınde ınsanlar zulüm çekıyor

     • Ali Gökçen

      yine cevap vermek yerine iftira atmışsın. benim dedelerim İngilizlerle savaşırken öldü, kendi mavi berem de çekmecede bekliyor. Perişan halinizi yalanlarla, iftiralarla gizleyemezsiniz. yeşil boyanız dökülüyor. sizlerde Müslümanlığın sadece adı var. ahlakınız yok ki allahınız olsun.

    • T.C.ninYılmazBekçileriyiz

     ulen müslüman olanlar mı doğrulukçu ?
     müslüman olanlar mı vicdan sahibi ?
     müslüman ülkelerindeki birbirini öldüren katliam yapanları görmüyor musun?
     Yoksa senin müslümanlığın sadece mezhepsel müslümanlık mı?
     Başka mezhepten olanlara yaşam hakkı tanımıyor musunuz ?
     abbb durrr rahimmmm

  • Karabasan

   Cahil herif, sen solun ne olduğunu biliyor musun? Daha şunu anlamamışsın: Kendine “dindar” diyenin dinle ilgisi olmayabilir ve dini sadece çıkarı için kullanabilir; kendine “sol” diyen de solcu olmayabilir. Ha, bu olay gerçekte kimin işidir, bunu bulmak o kadar kolay mı sanıyorsun? Daha istihbarat örgütlerinin nasıl çalıştığını bile anlayamamışsın. Büyük ihtimalle kendini maskelemiş, alevi düşmanı dinci birisin ve Esad şii diye gelmiş kin kusuyorsun.

   • abdurrahim doğanay

    esed şii deıl alevıdır

 • Molihua

  yahu yoksa başbakan pkkyı suriyeye karşı kullanmaya mı niyetlendi? ilk defa bugün bu ihtimal aklıma geldi. zamanında hizbullahı pkkya karşı kullanan bir hükümetimiz de yok değil yani.

 • hepgurbet

  sorumlu bu yobaz yonetim anlayisidir.ama biz yani halk olarak gec kalmadik mi olaylarin buraya gelecegini bile bile?yine de cok gec olmadan tepki vermeliyiz iger olaylara meydan vermemek ve bu anlayisin gitmesi icin

 • http://www.facebook.com/recep.caliskan.16 Recep Çalişkan

  Evet akp destekçileri bu cinayetin zanlıları hükümet ve sizlersiniz.

 • http://twitter.com/egrtp egrtp

  Senaryoyu iyi yazmış Batılı ülkeler. Halkım da yiyiyor.

 • Halim Balsunar

  ozan arifin körmüsün şiirini mutlaka okuyun lütfen

 • Murat Türk

  mutlaka cia nın parmağı veya bilgisi veya yönlendirmesi vardır. Stratejik ortağımızın bilgisi dışında kuş uçmaz o bölgede. Ama tayyib beyin suyu yavaş yavaş ısınıyor yakında Esadın başına gelenlerin aynısı olacak gibime geliyor, çünkü bu dünya etme-bulma dünyasıdır…

 • canturk emir

  Moderatör kardeşim,cesaretin varsa yayınlasana!

  Neden mi “YAYIN YASAĞI..” .!!!!!!!!
  Buyrun bakalım bu yeterli bir sebep mi..?

  Avrupa Basininda Hatay Katliami…

  - İngiliz BBC kanalı ..:
  “saldırıyı el kaide bağlantılı el nusra cephesi üstlendi”

  - İngiliz ITV kanalı ..:
  “Türk hükümetinin desteklediği muhalifler Türkiye’yi kana buladı 116 ölü”

  - The telegraf ..:
  “Türk hükümeti şaka gibi açıklamalar yaparak hedef şaşırtmak istiyor, 140 dan fazla ölü”

  - The sun gazetesi ..:
  “hükümet yıpranmamak için saldırıyı haber yapmayı yasakladı”

  - Fransız gazetesi Le monde ..:
  Bir Türk atasözü derki..:
  “Besle kargayı oysun gözünü.”
  Türkiyenin desteklediği aşırı dinci suriyeli muhalifler Türkiye’yi kana buladı 120 den fazla ölü..!

  Ne 46 ölüsünden bahsediyorsunuz.Hangi ülkede görülmüş böylesine bir yayın yasağı.Koyun olmuş milletim dinliyor.Reyhanlı’da ölenlerin kanları AKePe’ye oy veren herkesin eline bulaştı!!! Bu ülkeyi bu hale getiren sizler kendinizden utanın!!

  • Ali Gökçen

   Koyunlar mezbahaya götürüldüklerini bilmemeli. Onlar cennete gideceklerini sanıyor.

  • abdurrahim doğanay

   bır sonrakı bombaları nezaman patlatacaksınız

   • http://www.facebook.com/ayse.tanyeri.5 Ayşe Tanyeri

    gerçeklerin açıklanması seni ne kadar da rahatsız etmiş…

   • TC kanca

    Onu tayyipe sor?

    • irfan01

     tayyip kadar taş düşsün başına göbeğini senmi kestin o bu ülkenin başbakanı istesende istemesende gururla söylüyorum

     • TC kanca

      Benim boşbakanım değil.

     • Fikrim Geldi

      Tayyibin maskesi düştüğünde yüzünün alacağı ifadeyi görmeyi ve o kayış yüzüne tüküreceğim günü iple çekiyorum. inşallah tayyiple birlikte sen ve gibiler de kaybolup gitmezsinizde görürüz bu sahneyi. Lale!

  • T.C.ninYılmazBekçileriyiz

   Sağol kardaşlık, bu bilgiler için.
   100 üzerinde ölen insanlar var bizim başkakan uzaklardan haykırıyor.
   Orda bir köy var uzakta, gitmesek de görmesek de o köy bizim köyümüzdür

   hesabı yapıyor.
   Ey başkakan istifa denen bir kutsal makam var…
   Bilmiyor musun?
   Görmüyor musun?
   Duymuyor musun?

  • Erdem

   Niyetim hükumeti savunmak değil ama bu yazdıklarınla ilgili tek bir ibare göremedim ben sitelerde. Böylesi yalanlar hükumet karşıtlarına zarar veriyor. Yapmayın bunu.

   • irfan01

    zaten bunların yaptıklar hep yalan dolan doğru birşeylerine rastlamadım

 • mehmetali soykıran

  Bu hükümet devrinde, teröristler vatanda bayram edercesine gezip tozup eğleniyorlar.Onlara hiç kimse hükümetten ne silahını teslim ette git yada ananı da al git diyemedi.Sen ne yazıyorsun lan.Terör hiçbir zaman cezasız kalmamalı.

 • sanalhesap

  Fikir üretmeden, başkalarının ağzından konuşarak VATAN HAİNLİĞİ yapan sensin!! Bari bu olaylarda at gözlüğünü çıkar, hükümetin batsın senin..

 • Kartal

  Akp iktidarda olmasa, başka parti olsaydı da, aynısını yazarmıydın?

 • Kartal

  Bunu Suriye devleti yaptı demek ve bunu düşünmek bilgisizliğin ve aptallığın en büyüğüdür. Suriye kendi içinde teröristleri için zor durumdayken, durup duruken Türkiyenin de savaşa girmesini körükleyecek birşey yapmaz. Esad bizim beyinsiz tayyip gibi aptal değildir. O bir devlet adamı, ve ülkesini teröristlerden temizlemeye çalışıyor. Bu pisliği yapan Abd nşin maşaları gerici yobaz dini guruplardır. Çünkü onlarda insaları öldüğrüken, hiç bir acıma duygusu yoktur. Bir sol örtgüt hiç bir zaman bu tür katliam yapmaz.

  • ali canbolat

   Aynen yazdığın gibi

  • dc ss

   bir insan ancak bu kadar objektif olamayabilir size kalsa dhkp-c terörist oluşum bile değil

 • http://twitter.com/TCMsy61 msy61

  irfan cancagızım ne bu hiddet bu hilal …

 • http://www.facebook.com/TolgaKaradag10 Tolga Karadağ

  Neden Kimse şu soruyu sormuyor????? BAŞBAKAN NEDEN REYHALIYA GİTMEDİ ? YOKSA HALKTAN KORKTUĞU İÇİN Mİ?

 • YORUMCU

  AKPkk’LILAR YİNE KÜFRETMEYE BAŞLADILAR YORUMLARIMA. NEDEN? ÇÜNKÜ DOĞRUYU SÖYLÜYORUM DOĞRUYU KONUŞUYORUM! KENDİLERİ DİN TÜCCARLARININ YALCAKÇISI OLDUKLARI İÇİN DOĞRUCUYA TAHAMMÜLLERİ YOK. YAZIK SİZE DİNCİLER YAZIK SİZE GERİCİLER SİZ ADAM OLAMAZSINIZ OLMAYACAKSINIZ DA. ÇÜNKÜ HAİNDEN ADAM OLMAZ!

 • mte

  HÜKÜMET TERÖRÜ BİTİRDİ. ŞMİDİ DIŞ GÜÇLER BAŞKA ÇARELER ARIYOR.

  • yasar

   İngiltere hükümetinden bahsediyorsun herhalde

   • mte

    bu ülkede yaşayıp görmüyosun görmek istemiyosunuz. ne bu nankörlükk

    • 1ruble

     Hükümet hakkında kim taraftar oluyorsa bilinki ekmeğine sürülmüş bir kaşık yağ vardır. mte’de bayaa bir kaymağı götürmüş anlaşılan, ölen insanlar ona kurşundan asker gibi geliyor.

  • TurkBudunu

   Terör nereye bitti? Adamlar sınırımızdan sadece 4 km öteye konuşlanıyor ‘sözde’ tabii. Bombacı da aponun yardakçısı çıktı. Şimdi sen neyi örtbas etmeye çalışıyorsun?

  • moznar

   Hükümet terörü nasıl bitirdi, bir açıklar mısın? dış güçler içerideki dostları olmadan ne zamandan beri iş becerir oldular. Kurtuluş savaşında bile Osmanlı Hükümeti dışarıdakilere boyun eğmeseydi memleket içinde dış mihraklar nasıl istedikleri gibi işgaller yapacaktı?

 • Ronin Tr

  Bu hükümet artık”lades” olmuştur..! Kralın çıplak olduğunu milyonlar görmüştür..! Bu olayın sansürlenecek, gizlenecek hiçbir tarafı kalmamıştır..! Burada, sonun başlangıcı başlamıştır.. Allah Türk milletinin yardımcısı olsun..!

  • mte

   kinayeli kinayeli laflar sonun başlangıcıymış sen kahinmisin?

   • TurkBudunu

    Sen kimsin? Bombacı’nın yandaşı mı?

    • edam344

     bombacıların yandaşı değil realist bir birey. Hükümet istifa etse kim gelecek yerine? ülke daha da kaosa girmez mi? siz ne anlarsınız siyasetten…

     • 1ruble

      Bundan öte kaos mu var ? Siz nerede yaşıyorsunuz ?

     • edam344

      Evet bu bir kaostur, lakin bu kaosu çözebilecek derecede ciddi bir siyasi hareket akp ile mümkündür. İnşallah olay aydınlığa kavuşacak siz rahat olun

     • Coolerlime

      Sayın elma kurdu, zaten kaosu getiren AKP, küçükken beton falan mı çarptı kafanıza? yoksa kafanız betondan mı ibaret?

     • TurkBudunu

      Kendi ülkesini bombalatan bir hükümetin kaosunun yanında bu hükümetin yok olmasının kaosu hiç kalır diyorum ben… Realizm budur.

     • Ekran

      Prompter’da yazılanları okuyabilen yüzbinlerce insan olmalı Türkiye’de. Başbakan bulunmaz hint kumaşı mı?

     • cahilsavar

      makarnanın yanına ayran yaptın mı ?

   • Ronin Tr

    Bütün bunları görmek için Kahin olmaya gerek yok..! Satır aralarını oku, biraz da düşünürsen sen de görürsün..tabii düşünebiliyorsan..! :)

 • sadasd asdasd

  İslamcı teröristler Cumhuriyeti yıkmak istiyor.
  Akp ye oy veren herkes birer vatan hainidir.
  Akp ye oy veren vatansızlar Türkiye Cumhuriyetinin yıkılmasında rol oynamıştır.

  • Fakir

   Ben Akp ye oy verdim.Demokrasiden nasibini almamış , insanların verdiği oyu vatan hainliği ile itham edenlerdir asıl vatan haini..Onlardır silivridekiler..Onlardır yıllarca turk bayrağı yerine Kızıl bayrak taşıyanlar..Onların lideridir gidip apoyu in inde ziyaret edip yemek yiyen sohbet eden.TUrkyenin % 55 ine vatan haini diyebiliyorlar..İnanılmaz bir şey.

   • Revo

    Demokrasi mi ? o da ne ? hangi demokrasi ? Bu ülkenin başına gelenlerden din tüccarlarına oy verenlerde mesuldür. Akp Türkiye Cumhuriyeti ve İslam düşmanıdır. Açık ve net.

   • Özler Ergün

    Sen hala oralarda mısın? Hem ne kızıl bayrağı, ne Silivri’si? Bütün bunların sorumlusu yanlış politikalar yüzünden AKP’dir. Ayrıca Demokrasi demek “oy verdim gerisi beni ilgilendirmez” demek değildir. AKP’ye bu gücü verip sonra da kontrolsüzce kullanılmasına boyun eğen sizler değil misiniz? Elbette sizler de sorumlusunuz olanlardan.

   • ali

    Kardeş akp ye oy verdin ama haberin yok oyun Pkk ya gitti. Gözünü biraz aç.

  • ali

   Kardeş çok doğru söylüyorsun Kesinlikle akp ye oy veren kim olursa olsun tartışmasız vatan hainidir.

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=724391974 Serhan Gümrükçü

  bunlar sivastan öteye gidemez diyen tayyip!sıkıyorsa reyhanlıya git de görelim!!!

 • Vedat Ay

  mesajımı sildiği için bir daha sözcü gazetesi almayacağım.Yapılan yanlış bir politika.

 • http://www.facebook.com/yasar.inan.90 Yaşar Inan

  apo gitti kardeşi hoş gelmedi. apo bundan iyiymiş diyeceğiniz günlere az kaldı. ne zaman kuran anayasamızdır derseniz terör de biter teröristte. siz onları adalar sefasında değil, olay yerinde kuşlara yem olarak görebilirsiniz. yaşasın şeriat, zalimler için yaşasın terör cehennemi. bu daha küçük cehennem büyükleri sırada olabilir. cehennemin eni boyu ateşi ölçülemez

  • Özler Ergün

   Bütün bunlar “din, iman” sloganlarının sonrasında oldu. Siz nerede yaşıyorsunuz? Bu kadar “şeriat” meraklısıysanız başka ülkelere iltica edin.

 • http://twitter.com/yalandegilki Yalan Degilki

  Hala erdoğan’a inanan çıkacaktır….Ulan bu kadar mı cahilsiniz !

 • nur san

  sizde bu derece salaklık varken, sizi daha çok eşşek yerine koyup iliğinizi emer bu hükümet, ne demiş atalarımız sen eşşek olduktan sonra semer vuran çok olur!

 • 1ruble

  Umarım böyle bir katliamda çok yakının insanlardan kaybedersin ve yine o zaman hükümete de bu şekilde yalanırsın. Vatan haini sen ve senin gibi ekmeği yağlı lümpenler. Züppe köpek seni.

 • http://www.facebook.com/osman.ok.102 Osman Ok

  EY SÖZCÜ GAZETESİ BU NASIL BİR HABER, ADAMI ZATEN SUÇLU İLAN ETMİŞSİN, PEŞİNDEN DE “İŞARET ETTİ” DİYE HABER YAPIYORSUN. BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU…

  • TurkBudunu

   Olayı çözememişsin, Tayyipcan bu adamı görevlenirdi, sonra adamı ifşa etti yani tutuklattı. Adam da çıkardı kirli çarşafları.

 • http://www.facebook.com/aykutsenolGUCU Aykut T. C. Şenol

  kim yapmış olursa olsun siz aymazlar türkiye’ye terörü davet
  ettiniz. kendi ülkende teröre teslim olur, başka ülkelere terör ihraç edersen
  tüketirler. terörle yatıp kurtulduğunu sanan kapıdaki yeni abazaların
  tecavüzüne uğrar dedik dinletemedik. suriye’liler gidecek sığınmacı
  dediklerinizin hemen hepsi pkk yatakçısı gibi öso yatakçısı , içlerinde
  katiller dolu bombaları ve silahları veren hadi koçum diye sırtını sıvazlayan da
  akape….

  • UYGUR KOÇ

   HADİ ORDAN GENE KAFAYI ÇEKMİŞSİN VEYA AYILMAMIŞSIN .. SENSİN KATİL VE TERÖRİST… KENDİNE DAHİ HAYRI OLMAYANLARIN BAŞBAKANI VE HÜKÜMETİ ELEŞTİRMESİNE DAYANAMIYORUM…

   • ali

    Terör örgütü ile masaya oturan bir devlet başkanına ne denir ? !

   • atam

    UYGUR KOC . ADAM DOGRU SÖLEMİŞ SENİN EVİNE BEN GELİP DE KARIŞTIRSAM AİLENİ KARIŞTIRSAM EVİNİN yönetimini karıştırsam senin evini komşuna peşkeş ceksem elinden almaya calışsam ailene zarar versem herhalde kızmaz ve hemen dersin gel buyur dersin degilmi ??

   • fetih

    senin gibiler 2 rekat namaz kılanı müslüman sanıyor. sarhoşu,gavuru,hiristiyanı,ateisti,putperesi bizim müslüman görünen AKP lilerden daha merhametli.

 • Vedat Ay

  Suriye ve İranı emperyalistlere hediye etmek aşırı dinci uydu yönetimlerin kucağına itmek pkk teröründen daha yıkıcı bir savaşa itmektir.BOP planlarıyla etrafı uydu yenetimlerce yönetilen topraklardaki savaş birkaç yıla bu topraklara da bulaşacaktır.Sırf Apoya bağlayıp insanlara bakın aponun can dostu neler yapıyor demek yerine(Apo kalleşini zaten bilen biliyor) resme büyük bakın.Hükümetin ağzına bal çılıyorsunuz.

 • cahilsavar

  dış basını okuyacak kapasite olmayınca nasıl anlayacaksın a makarnacım benim.

 • onder

  reyhanlı bombacisi sizsiniz fasitler hemen mihrac ural ı bombaci yaptiniz

 • edam344

  Klavye milliyetçiliğini bırakın lütfen

 • Coolerlime

  Dış kapında demedi ki sayın cözürk ! dış basından söz ediliyor, demek ki sen daha basını araştırmaktan bile acizsin ! hayatın boyunca hiçbir zaman yabancı haber kaynaklarını görmedin belki de, burnunun dibine gergedan düşse bile göremezsin…

 • YORUMCU

  HE TÜRKER HE..

 • http://www.facebook.com/veli.serbest TC Veli Serbest

  YAZIK BOŞ ANLAMSIZ SİYASET İÇİN GİDEN ZAVALLI İNSANLARA ALLAH SONUMUZU HAYIR EYLESİN