Türkiye'nin bağımsız haber sitesi!

Sözcü Hayat
Ertuğrul Akbay’ın kitabı rekor kırdı

Ertuğrul Akbay’ın kitabı rekor kırdı

Ekim 8, 2013 |

Ünlü gazeteci Ertuğrul Akbay'ın kitabı "Yaş 75 Yolun Yarısı" büyük ilgi görüyor. Kitap daha ilk günden 35 bin sattı.

Ünlü gazeteci Ertuğrul Akbay, gençlik ve sağlıklı yaşam sırlarını anlattığı kitabı “Yaş 75 Yolun Yarısı” ile büyük bir rekora gidiyor. Akbay’ın kitabı çıktığı ilk gün 35 bin satarak, büyük bir satış başarısı elde etti. İlk 2 baskısı anında tükenen kitabın 25 bin adetlik 3’üncü baskısı da yolda.

“Yaş 75 Yolun Yarısı” kitabını, yoğun ilgi yüzünden ünlü kitap evlerinde bulamayanlar, gazete ve dergi satan büyük gazete bayilerinden de satın alabilir.

3 nesil birden okuyabilir

Türk  basınında en çok ses getiren röportajlara imza atan Akbay “Yaş 75 Yolun Yarısı” kitabında “Genç ve Sağ­lık­lı kal­ma­nın” sır­la­rı­nının yanı sıra, ya­rım as­ra yak­la­şan ga­ze­teci­lik anı­la­rı­na da yer ve­ri­yor.

“Ben ne dok­to­rum, ne di­ye­tis­yen, ne de spor ho­ca­sı­yım… Ben bir ko­ba­yı­m” ön­sö­züy­le baş­la­yan ki­tap­ta Ak­bay, ta­ma­men ken­di de­ne­yim­le­ri so­nu­cu bul­du­ğu ve ken­di­si­nin de genç kal­ma­sı­nı sağlayan önem­li ipuç­la­rı­nı okur­la­rıy­la pay­la­şı­yor.

Er­tuğ­rul Ak­bay bu ki­ta­bın­da; ilaç­sız ame­li­yat­sız boy uzat­mak­tan, fi­zik­sel ve ruh­sal yön­den na­sıl güç­lü olu­nu­ra, ta­kın­tı­lar­dan kur­tul­ma­nın ve mut­lu­lu­ğu bul­ma­nın yol­la­rın­dan tu­tun da…
Kan­se­re kar­şı ne­ler ye­me­li, na­sıl ya­şa­ma­lı? İlaç­sız ve ame­li­yat­sız bel fı­tı­ğı ve me­ni­sküs­ten na­sıl kur­tul­unura kadar  bir­çok il­ginç ko­nu­ya yer ve­ri­yor…

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Sözcü veya sozcu.com.tr sorumlu tutulamaz.

 • TC Ayşegül Duran

  Yılmaz Özdil önerdiği için mutlaka alıp okuyacağım.

 • Murat

  75 den sonra gelen paranın :)

 • Bahar Alpin

  Sağlıklı olduğu için m spor yapabiliyor..yoksa..spor yaptığı içi mi sağlıklı…

  • HACU

   tavuktan yumurta yumurtadan civciv çıkar

 • filozof

  Ayda 803 TL asgari ücret alsın, sonra sağlıklı olsunda görelim. Asıl marifet o.

 • M Ufuk Turan

  Yılmaz Özdil artık gaf gaf gazeteci güveni kaybetti yalakalıkla, artık yeni kulvarlara dolanıyor.