Reklamsız Sözcü

Gay olduğunu ‘pasta’yla açıkladı

ABD’de yaşayan Laurel ailesine eşcinsel olduğunu açıklamak için sıradışı bir yöntem seçti.

android-time 16:51 30 Ocak 2013
Gay olduğunu ‘pasta’yla açıkladı
ABD’de yaşayan Laurel ailesine eşcinsel olduğunu açıklamak için sıradışı bir yöntem seçti.

Siyah beyaz çekilen fotoğraflarda 1960’ların modasını canlandıran oyuncu göğüslerini elleriyle kapattığı üstsüz fotoğrafıyla çok konuşulacak gibi gözüküyor.

 

ABD'de yaşayan 15 yaşındaki genç kız arkadaşlarına ve öğretmenlerine eşcinsel olduğunu söylese de bunu ailesine söylemek için uzun süre bekledi. Laurel sonunda kendisiyle ilgili bu gerçeği anne-babasına ‘tatlı dille” anlatmaya karar vererek pasta malzemelerini hazırladı. Daily Mail gazetesinin haberine göre ünlü sunucu Ellen DeGeneres hayranı olan Laurel üzerinde “Ben eşcinselim” yazdığı pastanın fotoğrafını bloğunda yayınladı. Ailesine bir de mektup yazan Laurel hayatıyla ilgili gerçeği şu sözlerle anlattı:

“Anne, baba günaydın. Ben eşcinselim. Size bunu uzun zamandır söylemek istiyordum. Bunu şimdi bu pastayla yapıyorum. Umarım beni hala seviyorsunuzdur. Yani aslında sizin için böyle bir pasta yapan birini sevmemek mümkün değil. “

Pastayı gördükten sonra anne ve babasından olumlu tepkiler aldığını söyleyen Laurel sözlerine şöyle devam etti: “Birbirimize sarılıp ağladık. Sonra da pastayı yedik.”

Son güncelleme: android-time 17:0230.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more