Reklamsız Sözcü

E-5 kış olimpiyatları

E-5'in üzerinde kayak şov yaptılar...

android-time 13:33 8 Ocak 2013
E-5 kış olimpiyatları
E-5'in üzerinde kayak şov yaptılar...

İstanbul’da etkili olan kar yağışını fırsat bilen Beylikdüzü Kayak İhtisas Kulübü sporcuları, D-100 Karayolu üstünde bulunan Kent Meydanı’nda kayak yaptı. Sporcular kayak merkezine çevirdikleri meydanda kayak şov yaptı.

Beylikdüzü Kayak İhtisas Kulübü sporcuları, bugün saat 11.00’de D-100 Karayolu üzerine yapılmış olan Kent Meydanı’nda buluştu. Yanlarında getirdikleri kayak malzemelerini giyinen sporcular daha sonra kaymaya başladı. Çevredekiler tarafından ilgiyle izlendiklerini gören sporcular renkli gösteriler de yaptı.

İŞTE KAYAK ŞOVDAN GÖRÜNTÜLER VİDEO

Sporculara destek vermek isteyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun da Kent Meydanı’na gitti. Bir süre sporcularla muhabbet eden Uzun, daha sonra onlarla beraber kar topu oynadı. Belediye Başkanı Uzun, “Kışın zorluklarını zaten hepimiz yaşıyoruz. Karın nimetlerini çocukların yaşadığını hep biliyoruz. Başarılı kayakçılarımızla daha önce Sarıkamış kayak merkezine gittik. Onlardan çok iyi dereceler bekliyoruz. Biliyorsunuz Beylikdüzü'nde her yer bembeyaz. Beylikdüzü'nde kayılır mı? İşte kayılır. Karı her manada yaşamak gerekir diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Sporcular gün içinde kar eriyene kadar kayacaklarını söyledi.

DHA

Son güncelleme: android-time 13:4408.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more