Reklamsız Sözcü

Kılıçdaroğlu Eskişehir’e gidiyor

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu yarın Eskişehir’e gidiyor.

android-time 16:06 29 Ocak 2013
Kılıçdaroğlu Eskişehir’e gidiyor
CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu yarın Eskişehir’e gidiyor.

CHP Basın Birimi'nden yapılan açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile belediye çalışanlarına destek olmak için yarın Eskişehir'e gideceği belirtildi. Açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen ile belediye çalışanlarına yönelik baskıyı, operasyonu kınadığı ifade edildi.

Kılıçdaroğlu, yarın saat 9.00'da karayolu ile Eskişehir'e hareket edecek. Kılıçdaroğlu aynı gün saat 13.30'da Ankara'ya hareket edecek.

Atatürk'ün başlattığı ve çeşitli kesimlerden pek çok ismin davet edildiği Çankaya Sofrası geleneğinin ilkini Cumhurbaşkanı Gül, 28 Kasım 2007'de akademi çevresinden dünyaca ünlü iki Türk aydını Prof. Dr. Talat Halman ve Prof. Dr. Halil İnalcık ile gerçekleştirilmişti. Cumhurbaşkanı Gül, en son Çankaya Sofrası'nda, yeni yükseköğretim sistemi ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, bazı üniversite yöneticileri ve öğretim üyelerini ağırlamıştı.

Son güncelleme: android-time 16:1329.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more