Reklamsız Sözcü

Metrese ‘tüylü bamya’ davası

Kendisine 'tüylü bamya' dediği için Kocasının metresinden 150 bin TL talep etti

android-time 09:53 7 Ocak 2013
Metrese ‘tüylü bamya’ davası
Kendisine 'tüylü bamya' dediği için Kocasının metresinden 150 bin TL talep etti

Dört çocuk annesi Ö.Ü., 17 yıllık eşi işadamı A.Ü.'yle ilişki yaşadığını iddia ettiği ve kendisine ‘Tüylü bamya', ‘Yağlı martı' gibi hakaretlerde bulunduğunu ileri sürdüğü İ.K. adlı kadından 150 bin TL tazminat istedi.

Habertürk’te verilen habere göre: işadamı A.Ü.'yle 1996'da evlenen ve bu evlilikten 4 çocuğu olan Ö.Ü. iddiaya göre, İ.K. adlı kadın tarafından arandı ve İ.K., A.Ü.'yle ilişki yaşadığını anlatarak Ö.Ü.'yü taciz etmeye başladı. Tacizin yanı sıra tehdit edildiğini ileri süren Ö.Ü., avukatı kanalıyla İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvurdu. Ö.Ü. dilekçesinde, kocasının sevgilisi olan İ.K.'nın bir belediyede memur olarak çalıştığını belirterek, “Eşimi, belediyede olan iş ilişkileri sırasında görmüş, tanımış ve ilişki kurmak için zemin oluşturmuştur. İ.K. memur sıfatını kullanarak, eşime yaklaşmış ve aklını çelerek ilişkiye girmiştir. Bu ilişkiden beni de haberdar etmiştir. Ben de eşimin saygı ve şefkat dolu yaklaşımıyla konuyu kapattım” dedi.

‘TÜYLÜ BAMYA DİYOR'

Ö.Ü., şikâyetine şöyle devam etti: “Eşim bana olan bağlılığı nedeniyle boşanmadı. Ama kadın kendisine şömineli ev aldırttı. Lüks otomobilin kendisine verilmesini sağladı. Harcamalarını eşime yaptırdı. Eşime ait olan eşyaları paketle bana gönderiyor. Telefonla arayarak eşimle birlikte olduğunu söylüyor. Eşimin beni beğenmediğini belirterek, ‘Tüylü bamya, yağlı martı, salak, ezik' gibi hakaretlerde bulunuyor. Savcılıktan koruma talep ettim ve mahkeme kabul etti. Ben ve çocuklarım travma yaşıyoruz. 150 bin TL tazminat talep ediyorum.”

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more