Reklamsız Sözcü

Parasızlıktan dama çıktı

Parasızlık yüzünden eşinin yanına gidemeyen inşaat işçisi dama çıkarak intihar etmek istedi.

android-time 16:27 21 Ocak 2013
Parasızlıktan dama çıktı
Parasızlık yüzünden eşinin yanına gidemeyen inşaat işçisi dama çıkarak intihar etmek istedi.

Denizli’de inşaat işçisi 28 yaşındaki S.D., parası olmadığı için İstanbul’daki eşinin yanına gidemediği gerekçesiyle bir günde iki kez intihara teşebbüs etti. İnşaat halindeki binanın iki kez çatısına çıkan S.D., polisler tarafından ikna edilerek indirildi.

Denizli’de oturan S.D. bir süredir ekonomik sıkıntı çektiğini belirterek dün gece saat 21.30 sıralarında Adalet Mahallesi’ndeki 5 katlı bir inşaatın çatısına çıktı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, polis ve ambulans ekibi gönderildi. İtfaiye ekipleri, S.D.’nin düşme ihtimali üzerine hava yastığı açtı. Polisler de S.D.’yi binadan inmesi için ikna etmeye çalıştı. Bir bacağını aşağı sarkıtan S.D., polislerin çabasıyla ikna edilip inşaattan indirildi.

BİR KEZ DAHA TEŞEBBÜS ETTİ

Polis merkezine götürülüp, ifadesi alınan S.D. bugün sabah saatlerinde yine aynı binaya gidip, çatıya çıkarak intihar girişiminde bulundu. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yine hava yastığı açtı. İnşaata çıkan polis ekipleri de bir kez daha S.D.’yi ikna edip, binadan indirdi. Yine polis merkezine götürülen S.D. ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more