Reklamsız Sözcü

Pirelli değil Kılıç!

Bakan Suat Kılıç, 2013 yılı için duvar ve masa takvimi yaptırdı.

android-time 14:55 29 Ocak 2013
Pirelli değil Kılıç!
Bakan Suat Kılıç, 2013 yılı için duvar ve masa takvimi yaptırdı.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, 2013 yılı için duvar ve masa takvimi yaptırdı. Bütün aylara kendi fotoğraflarını koydurdu. O yüzden bakanın bastırdığı takvime “12 ayın bakanı” adı verildi.

Kutlu Doğum Haftası, kandil günleri de takvimlerin alt tarafına not olarak düşüldü.

İŞTE PIRELLI TAKVİMİ FOTO FALERİ 

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, devlet imkanlarıyla kendi reklamını yaptı. Bütün devlet dairelerine, spor kuruluşlarına, Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı öğrenci yurtlarına bakanın fotoğrafları bulunan duvar ve masa takvimleri gönderildi. Bakanın, seçim bölgesi Samsun'a da binlerce fotoğraflı takvimini dağıttırdı.

CUMHURBAŞKANI HİÇ YOK

Bakan Suat Kılıç, Başbakanla birlikte çekilen fotoğrafları da unutmadı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Spor Bakanlığı'nın katıldığı etkinliklerle ilgili hiçbir fotoğrafı bulunmaması da dikkat çekti.

Duvar takviminde, Bakan Suat Kılıç'ın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la çekilen 6 fotoğrafı yer alırken, 6 ayda ise Suat Kılıç'ın değişik etkinliklerdeki fotoğrafları bulunuyor. Masa takviminde ise Başbakanla birlikte 4 fotoğrafı bulunan Kılıç, 8 fotoğrafı da sadece kendisine ayırdı.

DİNİ GÜNLERİ UNUTMADI

Suat Kılıç fotoğraflı duvar ve masa takvimlerinde, önemli gün ve haftalar da yer aldı. Ocak ayında Mevlid kandili, 20-26 Nisan'da Kutlu Doğum Haftası, 11 Mayıs'ta “üç ayların başlangıcı”, 16 Mayıs'ta Refaip kandili, 8 Haziran Hz. Peygamber'in vefatı, 23 Haziran Beraat kandili, 3 Ağustos kadir gecesi gibi günler de “not” olarak düşüldü.

Takvimde “güçlü yarınlar için” sloganını kullanan Bakan Suat Kılıç'ın, penaltı atarken, motosiklete binerken, öğrencilerden çiçek alırken fotoğrafları her iki takvimde de yer alıyor. Bakanın, bu etkinliklerinde fotoğraf karesinde Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ile Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım dışında başka bakan bulunmuyor.

Son güncelleme: android-time 15:0329.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more