Reklamsız Sözcü

Ünlüler gözaltında

Ünlü isimlerin gözaltına alındığı uyuşturucu operasyonda, 'içiciyiz' diyen isimler serbest bırakıldı.

android-time 00:07 26 Ocak 2013
Ünlüler gözaltında
Ünlü isimlerin gözaltına alındığı uyuşturucu operasyonda, 'içiciyiz' diyen isimler serbest bırakıldı.

İstanbul Narkotik Polisi’nin dün gece gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda şarkıcı Cenk Eren, “Adını Feriha Koydum” adlı televizyon dizisinin Emir’i Çağatay Ulusoy, “Issız Adam” filminin başrol oyuncusu Cemal Hünal ve “Eve Düşen Yıldırım” ile “Emir’in Yolu”  dizilerinin başrol oyuncusu Gizem Karaca ve ünlü yönetmen Ezel Akay’ın oyuncu yeğeni Selen Seyven Katırcıoğlu’nun da aralarında bulunduğu şüpheliler gözaltına alındı. Şüphelilerin bulunduğu yerlerde kokain maddesi de elde eden dedektifler, çok sayıda torbacıyı da yakaladı. Polis yetkilileri, söz konusu kişilerin yaklaşık 6 aydır teknik olarak tabip edildiklerini ve operasyonun bu teknik takip sonucu gerçekleştirildiğini belirttiler.

GÖRÜNTÜLER CENK EREN’İ YALANCI ÇIKARDI

Gözaltına alınan sanatçıların fotoğrafları ve videoları basınla paylaşılınca, başarılı sanatçı Cenk Eren’in twitter hesabından yaptığı yalanlamanın gerçek olmadığı ortaya çıkmış oldu. Eren, twitter hesabından gözaltını şu sözlerle yalanlamıştı.

cenk eren@cenkeren1

Yalan haberler gozaltında falan degılım arkadaslar

CEMAL HÜNAL, “KULLANICI DEĞİLİM” DEDİ

İLK SERBEST BIRAKILMALAR YAŞANDI

Günün ilk saatlerinde yaşanan göz altılarda akşam saatlerine doğru ilk salıvermeler yaşandı. Kameralara “uyuşturucu kullanmıyorum” diyen Cemal Hünal’ın hakime ‘içiciyim’ dediği ve saç ve kan örneklerinin tahlil edilmesinden sonra Cenk Eren ve Cemal Hünal’ın serbest bırakıldığı öğrenildi.

ÜNLÜLERE UYUŞTURUCU GÖZALTISI

Son güncelleme: android-time 05:3526.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more