Reklamsız Sözcü

Uyuşturucu operasyonunda 15 kişi serbest

Operasyon sonrası adliyeye sevk edilen 34 kişiden 15'i serbest bırakıldı.

android-time 00:56 29 Ocak 2013
Uyuşturucu operasyonunda 15 kişi serbest
Operasyon sonrası adliyeye sevk edilen 34 kişiden 15'i serbest bırakıldı.

Geçtiğimiz Cuma günü, aralarında Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca gibi ünlü isimlerin de gözaltına alındığı, Narkotik polisinin şovuna dönüşen operasyonda adliyeye sevk edilen 34 kişiden, aralarında ünlü oyuncuların da bulunduğu 15 kişi ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Genç oyuncuların henüz başında oldukları kariyerlerini sona erdirmek pahasına ifşa edilmeleri narkotik polisinin bu operasyonlarla ‘gözdağı verdiği’ ihtimalini düşündürdü.

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz cuma günü düzenlenen operasyonda gözaltına alınan oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Yusuf Hasan Akgün'ün de aralarında olduğu 15 kişi savcılık sorgularının ardından serbest bırakıldı.

Narkotik Şube'nin operasyonunda gözaltına alınan aralarında ünlülerin de bulunduğu 34 kişi bu sabah 09.00'da Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi. Aralarında Emir'in Yolu dizisinin oyuncuları Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, Yusuf Hasan Akgün ve Ergün Taş'ın da aralarında olduğu şüpheliler sağlık kontrollerinin ardından savcılık katına çıkarıldı.

Savcı Abdullah Mirza Coşkun tarafından sorgulanan şüphelilerden Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Yusuf Hasan Akgün'ün de aralarında olduğu 15'i savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı. Şüphelilerden 19'u “uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan tutuklanmaları talebiyle nöbetçi sorgu hakimliğine sevk edildi.

 

ÇAĞATAY ULUSOY ADLİYEDEN BÖYLE AYRILDI

Son güncelleme: android-time 03:1529.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more