Reklamsız Sözcü

10 saatlik çılgın eğlence

Her yıl olduğu gibi yine çok renkli bir şekilde yeni yılı karşılayan Kıbrıs, 2012'ye muhteşem şovlarla veda etti.

android-time 04:59 3 Ocak 2013
10 saatlik çılgın eğlence
Her yıl olduğu gibi yine çok renkli bir şekilde yeni yılı karşılayan Kıbrıs, 2012'ye muhteşem şovlarla veda etti.

Dünyanın her noktasından dansçıları ve şarkıcıları ağırlayan Golden Tulip&Pasha Otel, Victoria Secret organizasyonu eşliğinde muhteşem bir defileye imza attı. Otelin 500 metrekarelik havuzu kapatıldı ve podyum haline getirildi. Kapatılan havuzun üstünde Victoria Secret'ın inanılmaz defilesi izleyenleri büyüledi. Akşam saat 8'de başlayan eğlence inanılmaz şovlarla sabah 6'ya kadar sürdü.

Brezilyalı Güzeller Rio Karnavalını Yaşattı

Ünlü manken Şenol İpek ise gecenin sunuculuğunu üstlenen isimdi. Geceye damga vuran bir diğer etkinlik ise Brezilyalı güzellerin dansıydı. Kıbrıs’ı Rio Karnavalına dönüştüren Brezilyalı güzellerin dansı yürek hoplattı.

Mezdeke Grubu'nun 2000 Bin Kişilik Dansı

Ünlü oryantal grubu Mezdeke, konuklara çok özel anlar yaşattı. Sahneden inip konukların arasına giren Mezdeke grubu, salonu dolduran 2000 bin kişiyle aynı anda dans etti. Dansın ritmine kendini kaptıranlar doyumsuz anlar yaşadılar. Konukların arasında yaptıkları dansları izleyenler Mezdeke'nin dansçılarına para yapıştırmak için adeta yarıştılar.

İŞTE O ÇILGIN EĞLENCE-FOTOĞRAF

Otel çalışanlarından misafirlere özel şov

Yapılan ödüllü kıyafet balosunda ise renkli görüntüler yaşandı. Ağırlıklı olarak otel çalışanlarının yer aldığı yarışmada, ‘Yok artık!’ dedirtecek taklitler yansıdı karelere. Barış Manço’dan Gangnam Style’a, Eskimo’dan Avatar filminin meşhur karakterlerine kadar uzanan canlandırmalar ve taklitler, izleyicilerden tam not aldı.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more