Reklamsız Sözcü

Adriana podyumu salladı

Antalya'da düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show'da podyuma çıkan Adriana Lima, güzelliğiyle büyüledi.

android-time 16:42 9 Ocak 2013
Adriana podyumu salladı
Antalya'da düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show'da podyuma çıkan Adriana Lima, güzelliğiyle büyüledi.

Victoria's Secret'in ünlü mankeni Adriana Lima, Dosso Dossi Fashion Show'da podyuma çıktı. Ünlü top modelin dört ayrı kıyafet sergilediği defilede Ukraynalı ünlü dans grubu Kazaky de bir şov yaptı. Sunuculuğunu “Kızıl Ajan” lakaplı Rus model Anna Chapman'ın yaptığı şovda ünlü şarkıcı Emina Sandal da mini bir konser verdi. Türkiye'nin en büyük moda organizasyonu olan Dosso Dossi Fashion Show, dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Antalya Expo Center'da 8-14 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek Dosso Dossi Fashion Show kapsamında dün muhteşem bir defile düzenlendi. Etkinliğe katılan tekstil firmalarının yeni sezon kreasyonlarının sergilendiği defilede, Victoria's Secret'in ünlü mankeni Adriana Lima da podyuma çıktı. Türkiye'de ilk kez podyuma çıkan Lima, Norm, Life Time, Velvet ve Awoss firmalarının 4 ayrı giysisini sergiledi. Kendisi için özel olarak tasarlanan giysileri sunan Lima, konuklardan büyük alkış aldı.

ADRİANA BÜYÜLEDİ-FOTOĞRAF

KAZAKY DANSLARIYLA BÜYÜLEDİ

Expo Center'da özel olarak tasarlanan podyumda Madonna’nın “Girls Gone Wild” isimli parçasının klibinde kendisine eşlik eden Ukraynalı ünlü dans grubu Kazaky de bir şov yaptı. İlginç kostümleri, etkili dansları ve sahne şovlarıyla tüm dünyada büyük bir hayran kitlesi bulunan Kazaky, top model Adriana Lima ile birlikte podyuma çıktı. Lima podyumda yürürken Kazaky de danslarıyla kendisine eşlik etti.

EMİNA SANDAL'DAN MİNİ KONSER

Türkiye'nin en büyük moda şovu olan Dosso Dossi Fashion Show, ünlü şarkıcı Emina Sandal'ın mini konserine de sahne oldu. Defile sırasında sahne alan Sandal, bir şarkısını seslendirdi.

ADRİANA LİMA ANTALYA’DA PODYUMA ÇIKTI-VİDEO

DOSSO DOSSI FASHION SHOW

İşadamı Hikmet Eraslan tarafından geliştirilen “İş Tatili” konsepti altında yılda 2 kez düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show, 2005 yılında 11 firma ve 45 alıcının katılımı ile başladı. Bu yıl 15. organizasyonunda 150 firma ve 5 bin 500 alıcı rakamına ulaşan etkinlik, Laleli ağırlıklı olmak üzere tekstil üreticileriyle, tekstil alıcılarını Expo Center'de düzenlenen fuar alanında bir araya getiriyor. Etkinlik sırasında Rusya ağırlıklı olmak üzere 30 ayrı ülkeden ve 200 farklı şehirden tekstil alıcıları geliyor. 14 Ocak'ta sona erecek şov kapsamında yaklaşık 500 mankenin görev alacağı 50 ayrı defile düzenlenecek. Tekstil alıcıları, beraberlerinde aileleriyle birlikte geldikleri Antalya'da hem alışveriş hem de tatil yapma imkanı buluyor.

Son güncelleme: android-time 17:2109.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more