Reklamsız Sözcü

Cem boşanalı çok olmuş

Geride bıraktığımız hafta aralarının bozuk olduğu iddiaları ortaya atılan Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu görünen o ki çok önce ayrılmış.

android-time 10:03 31 Aralık 2013
Cem boşanalı çok olmuş
Geride bıraktığımız hafta aralarının bozuk olduğu iddiaları ortaya atılan Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu görünen o ki çok önce ayrılmış.

2012'nin mart ayında evlenen manken Ahu Yağtu ve komedyen Cem Yılmaz'ın boşandığı öne sürüldü. Evlendikten beş ay sonra bebekleri Kemal'i kucaklarına alan çift, bir süre önce ayrılık iddiasıyla gündeme gelmişti. Bugüne kadar özel hayatı hakkında açıklama yapmayan Yılmaz, bu konuda da suskunluğu tercih etti.Ama çiftten bir açıklama gelmeyince dedikodular arttı ve geçtiğimiz ay evlerini ayırdıkları ileri sürüldü. Herkes barışacaklarını beklerken, şimdi de boşanma haberi gündeme bomba gibi düştü.

 EVLİLİK BANA GÖRE DEĞİL

Hafta Sonu dergisinin iddiasına göre; Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu, yaşadıkları tartışmanın ardından günlerce görüşmedi. Sonunda çift, sorunları çözemeyeceklerini düşünüp bir araya geldi ve boşanmanın detaylarını konuştu. Oğlu Kemal'in her türlü sorumluluğunu üstlenmeye hazır olduğunu söyleyen Yılmaz, boşanma konusunda ne kadar kararlı durduğunu anlatınca Yağtu ayrılığa razı oldu ve çift, 24 Aralık tarihinde tek celsede anlaşmalı olarak boşandı. Kemal'in velayeti anneye verilirken, ünlü komedyenin oğlunu 5-6 yaşlarına gelince yanına almak istediğini söylediği öne sürüldü. Dergide yer alan habere göre, son dönemde konuşulanların aksine boşanmayı isteyen taraf Cem Yılmaz'dı. Yılmaz'ın yakınlarına da açık açık “Evlilik bana göre değil, yapamıyorum” dediği öne sürüldü.

 

Son güncelleme: android-time 15:1512.01.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more