Reklamsız Sözcü

Kafa karıştıran gece!

Mankenlikten şarkıcılığa terfi eden Tuğba Özay eski playboy Hakan Tankut'la samimi pozlar verdi.

android-time 02:14 27 Ocak 2013
Kafa karıştıran gece!
Mankenlikten şarkıcılığa terfi eden Tuğba Özay eski playboy Hakan Tankut'la samimi pozlar verdi.

Nişantaşı Andon’da sahne aldığı gece kendisini dinlemeye gelen eski playboy Hakan Tankut ile gecenin ilerleyen saatlerinde samimi görüntüler sergileyen ve evli olan Özay kafaları karıştırdı.

İtalyan Ludovic Fattizzo ile evli olan ve İtalya’da olan şarkıcı Tuğba Özay, önceki gece sahne aldığı Andon Bar’da sevenleriyle buluştu. Aynı gece kendisini dinlemeye gelen ve bir dönem Aysu Baçeoğlu, Ece Gürsel gibi isimlerle fırtınalı aşk yaşayan Hakan Tankut arkadaşı Talat Kümek vardı. Uzun süredir ortalarda görünmeyen genç iş adamı ile yıllardır arkadaş olduğu söylenen Tuğba Özay arasındaki samimiyet ise kafaları karıştırdı. Tuğba Özay, Tankut’u görünce, “Yılların çapkını evlenmedin mi? Artık evli görelim” derken Hakan Tankut ise jest olarak beş şişe şampanya gönderdi.

TUĞBA’DAN DERİN DEKOLTE

Giydiği derin göğüs dekolteli sahne kıyafeti ile dikkat çeken Tuğba Özay daha sonra sahneyi vokalistine bırakarak Hakan Tankut’un yanına oturdu. Dakikalarca kulak kulağa konuşan ve kahkahalar atan evli Tuğba Özay ile eski playboylardan Hakan Tankut’un samimi görüntüleriyse farklı yorumlara neden oldu.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more