Reklamsız Sözcü

Peri masalını bitiren dayak

Hollandalı futbolcu Van der Vaart ve televizyon yıldızı eşi Sylvie, 7 yıllık evliliklerini noktaladı.

android-time 11:35 3 Ocak 2013
Peri masalını bitiren dayak
Hollandalı futbolcu Van der Vaart ve televizyon yıldızı eşi Sylvie, 7 yıllık evliliklerini noktaladı.

Evlilikleri üzerinde uzun süredir kara bulutlar dolaştığı söylenen Hollandalı yıldız futbolcu Van der Vaart ve eşinin ayrılma kararı aldığı bildirildi. Alman basınında yer alan haberlere göre ayrılık kararında bardağı taşıran son damla evlerinde düzenledikleri yılbaşı partisinde yaşanan şiddetli kavga oldu. Bundesliga takımlarından Hamburg forması giyen Hollandalı milli oyuncu “Yürütemediğimiz için üzüntüm sonsuz. Suçlu biziz. Bu evliliğin devam etmemesinden Sylvie ve ben birlikte sorumluyuz“ açıklamasında bulundu.
Almanya'nın sevilen televizyon yıldızlarından biri olan 34 yaşındaki Sylvie van der Vaart da aralarındaki uçurumun gittikçe büyüdüğüne ve buna engel olamadıklarına vurgu yaptı.
Çiftin 6 yaşında Damian adında bir oğlu var. 29 yaşındaki futbolcu, çocuklarının ayrılıktan olumsuz etkilenmemesine çalışacaklarını söyledi.

‘EŞİNİ TOKATLADI' İDDİASI

Bild gazetesinin haberine göre Hollandalı çift, yılbaşı gecesi Hamburg'taki evlerinde düzenledikleri partide şiddetli bir şekilde kavga etti. Gazete, Rafael van der Vaart'ın aynı partide eşini tokatladığı iddiasında da bulunurken yıldız futbolcunun “Bu çok budalacaydı. Çok aptalım. Son derece üzgünüm“ sözlerine yer verdi. 10 yıldır birlikte olan çift 2005 yılında dünya evine girmiş, 2006 yılında da oğulları Damian dünyaya gelmişti.

AMKSPOR

 

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more