Reklamsız Sözcü

Aybaba’dan sert uyarı!

Aybaba, genç futbolcu Oğuzhan Özyakup'u sert dille eleştirdi.

android-time 10:40 22 Ocak 2013
Aybaba’dan sert uyarı!
Aybaba, genç futbolcu Oğuzhan Özyakup'u sert dille eleştirdi.

Beşiktaş’ın teknik direktörü Samet Aybaba, siyah beyazlı ekibin ilk yarıdaki en formda isimlerinden olan Oğuzhan Özyakup’a ciddi eleştirilerde bulundu.

Genç futbolcuyu İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında oyundan daha erken çıkarmadığı için pişman olduğunu belirterek şunları söyledi.

“EN KÖTÜ FUTBOLUNU OYNADI”
Oğuzhan Özyakup’un İstanbul Büyük Şehir Belediyespor maçında kötü bir oyun sergilediğini aktaran tecrübeli teknik adam “Keşke daha önce çıkarsaydım. Transfer olduğu günden bu yana en kötü futbolunu oynadı. Performansını daha da yukarı çekmeli” diye konuştu. Genç oyuncuya her zaman uyarılarda bulunduklarını kaydeden Aybaba, “Doğru yerlere gitsinler, doğru insanlarla sohbet etsinler. Hep bunları söylüyoruz” ifadelerine yer verdi.

Tecrübeli teknik adam İstanbul Büyük Şehir Belediyespor ile oynadıkları maçta rakip takımın attığı 2. golde, golü atan oyuncunun topa elle müdahale ettiği yönündeki iddialar ve hakem kararları hakkında şunları söyledi.

HAKEMLERİ DE ELEŞTİRDİ
“O pozisyonda oyuncularım rakiplerinin topa elle müdahale ettiğini görünce durmuşlardır. Eğer farklı bir durum olaydı futbolcularım gerekli müdahaleyi yaparlardı. Hakemler kendi içinde tartışıyor. Hakemlere inanan az bir grup var. Onların da kendilerine çeki düzen vermesi lazım. Kimseden beklentimiz yok. Hakemler yüzünden puan kayıpları oldu diye bir şey düşünmüyorum. Tepki vermeyi düşünmüyoruz. Sahada herkes eşittir”

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more