Reklamsız Sözcü

Bir Sneijder açıklaması daha

Menajeri açıkladı; Wesley Sneijder'in Galatasaray kararı yarına kaldı.

android-time 19:14 11 Ocak 2013
Bir Sneijder açıklaması daha
Menajeri açıkladı; Wesley Sneijder'in Galatasaray kararı yarına kaldı.

Galatasaray’a transfer olup olmayacağı merak konusu olan Wesley Sneijder için Hollandalı yıldızın menajeri Soren Lerby’den yeni bir açıklama geldi.

SNEIJDER KADRODA YOK

La Gazzetta’ya konuşan Lerby, “Galatasaray ile görüşmeler dün başladı. Bir yönetici de şu an Milano’da. Sneijder’in kardeşi Rodney’nin bu transfer için Galatasaraylı yöneticilerle görüştüğünü biliyorum. Kararı Sneijder verecek. Futbolda her şey mümkün, ama Türkiye’ye sıcak bakıyoruz. Yarın her şey netleşir. Umarım olumlu sonuçlanır” dedi.

‘GALATASARAY BU PARAYI NASIL ÖDEYECEK?’

“BÜYÜK İHTİMAL KABUL ETTİ”
Galatasaray yöneticisi Abdürrahim Albayrak, TRT Haber’e verdiği röportajda, “Inter ile kesin anlaşma var. Futbolcu ile anlaşılması halinde prorokol yürürlüğe girer. Oyuncunun Inter’den aldığı ücret çok yüksek, böyle bir para veremeyiz. Kadromuzda çok değerli arkdaşlar var, hepsini düşünüyoruz. Sneijder’e bir ücret sunduk, futbolcu da büyük ihtimal kabul etti. Eşinin bir işi var orada, düşünüp bize cevap verecek. Futbolcu haklı olarak belki başka kulüplerle de görüşebilir. Inter’den aldığı paranın baya altında bir paraya anlaşmamız söz konusu. İmza olmadan ‘anlaşma var’ diyemem. Temkinli olmak lazım, yalan yanlış konuşmamak lazım. Taraftarlar rahat olsun, Sneijder gibi çok futbolcumuz var takımda. Futbolcularımıza haksızlık etmeyelim” şeklinde konuştu.

“BURNUMDAN GETİRDİ”
Abdurrahim Albayrak, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Hamit’in transferi de çok zor şartlarda gerçekleşti. İranlı manejeri benim annemdem emdiğim sütü burnumdan getirdi. Menajer para kazandığı için başka kulüplerle de görüşebilir. Yüzde vermek istemiyorum. Ben bitmiş denilen Burak’ı dağlardan kaçırdım. Herşey olabilir” dedi.

Son güncelleme: android-time 20:3011.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more