Reklamsız Sözcü

Bomba iddia!

Fatih Terim'i eliyle iten Felipe Melo'nun maçtan sonra...

android-time 12:42 29 Ocak 2013
Bomba iddia!
Fatih Terim'i eliyle iten Felipe Melo'nun maçtan sonra...

Spor Toto Süper Lig’in 19. haftasında Beşiktaş’la oynanan karşılaşmada Oğuzhan Özyakup’la bir diyalog yaşayan ve ‘tükürdüğü’ ifade edilen olay üzerine kırmızı kart görmüştü.

Daha sonra oyun alanını terkederken Fatih Terim’le sorun yaşayan ve tecrübeli teknik adamı iten Felipe Melo ile maçtan sonra yaşanan gelişmeler hakkında yeni iddialar futbol kamuoyununun gündemine geldi.

Galatasaraylı bir idareci ile görüştüğünü iddia eden Bugün gazetesiin haberine göre, Fatih Terim karşılaşmanın ardından Felipe Melo’yu takım otobüsüne almadı. Galatasaraylı idarecinin ifadelerine göre; “Hiçbir elemanınız size fiili davranışta bulunamaz. Melo kırmızı kartı gördükten sonra kendisini soyunma odasına yönlendiren teknik direktör Fatih Terim’i eliyle itti. Terim bunu affetmez.” derken, oyuncunun takım otobüsüne bindirilmediğini ifade etti.

“Bu yüzden takım otobüsüne bindirilmedi ve stattan özel araçla ayrıldı. Arızalı futbolcular neden hep bizi buluyor anlamıyorum!” diyen idareci, Felipe Melo’dan dert yandı.

ÖZKALF’NIN RAPORUNDA ‘TÜKÜRÜK’ VAR
Daha önce ayrıntılarına Sporx’in ulaştığı hakem Tolga Özkalfa’nın raporuna göre Felipe Melo’nun tükürdüğü ancak tahrik edildiği ve herhangi bir hakaret olmadığı yazılmış, Galatasaraylı oyuncuya minimum 4 maç olması gereken ceza tahrik nedeniyle 2 maç olabileceği öğrenilmişti.

Son güncelleme: android-time 12:4829.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more