Reklamsız Sözcü

‘Bugün Yıldırım, yarın başka biri’

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, hakemlere 'niyet' göndermesinde bulundu.

android-time 23:58 16 Ocak 2013
‘Bugün Yıldırım, yarın başka biri’
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, hakemlere 'niyet' göndermesinde bulundu.

Aykut Kocaman, 3-2 kazandıkları Bursaspor maçının ardından yaptığı açıklamada, “Bursaspor güçlü bir takım. İki takım da maça çok istekli başladı. Golü erken bulduk. Skoru artırmak istedik, bunun için girişimlerde de bulunduk. İlk yarıda pas bağlantısını tecrübeli oyuncularımız olmasına rağmen sıkıntı yaşadık. İkinci yarıda Bursaspor’un tempoyu artırma isteği normaldi, buna nasıl cevap vereceğimiz önemliydi. Beraberlik ve ardından yenilen golle birlikte kritik bir süreç başladı. Maçı döndürmek için oyuncu değişiklikleri yaptık. Deplasmanda geriden gelip kazanmak büyük moral verecek. Önümüzdeki haftalara bize özgüven olarak büyük katkı sağlayacak” dedi.

DÜELLONUN GALİBİ FENERBAHÇE

Kocaman, karşılaşmanın hakemi Yunus Yıldırım hakkında, “İki tarafta da hakeme tepki oluşturuyorsa, hakemlerin kendilerine dönüp bakması gerek. Bugün Yunus Yıldırım, yarın başka biri. Yanlışlar olabilir. Önemli olan oyunun gidişatı, buna müdahalesi. Maçın gidişatında niyet konusunda bazen bazı şeyler gözüküyor. Bunu art niyet olarak söylemiyorum. Bugünlük bu kadar konuşmak yeterli” ifadelerini kullandı.

Kocaman öne geçtikleri golden sonra şapkasını yere atarak sevinmesiyle oluşan görüntü için “Bu yeni Aykut Kocaman mı?” şorusuna ise “Yok öyle bir şey. Bizim ülkemiz klişeler ülkesi. Medya bana bir takım şeyleri yakıştırdı, öyle kalsın. Benim için bir önemi yok” yanıtını verdi.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more