Reklamsız Sözcü

Tulun müjdeyi verdi

Wesley Sneijder'in kararını 24 saat içerisinde açıklayacağı bildirildi.

android-time 13:16 10 Ocak 2013
Tulun müjdeyi verdi
Wesley Sneijder'in kararını 24 saat içerisinde açıklayacağı bildirildi.

Galatasaray’ın büyük transfer harekâtında geri sayım başladı. Wesley Sneijder 24 saat içerisinde kararını sarı kırmızılı kulübe bildirecek. Inter, Başkanı Morattı’nın ardından, Galatasaray da Inter ile anlaştık dedi.

Heyecanlı bekleyiş devam ederken Galatasaraylı yetkililer son derece temkinli davranıyorlar. Camianın etkin isimlerinden, başkan Ünal Aysal’ın Danışmanı Bülent Tulun bu transfer operasyonunun gerçekleştirilmesinde büyük bir mesai harcıyor.

SNEIJDER 24 SAAT İÇERİSİNDE KARARINI VERECEK
Radyospor’a konuşan Bülent Tulun, “Sneijder, 24 saat içerisinde kararını bildirecek. Ben havanın olumlu olduğunu düşünüyorum; ancak kesin bir şey söyleyemem. Bazen yüzde 99 olacak dediğiniz transferler bile gerçekleşmez. Bu nedenle ne olasılık tahmini yaparım, ne de kesin olarak şöyle ya da böyle olacak derim. İş resmiyete dökülmeden bu transfer oluyor demem. Her şey resmi imzalara bağlı. Olumlu bir ivme olduğunu söyleyebilirim; ama ne olacağını bilmiyoruz. Son 24 saatin içerisindeyiz. Futbolcu kararını bu süre içerisinde verecek” dedi.

INTER İLE ANLAŞTIK, SNEİJDER GELMEYE YAKIN
Bülent Tulun, “Inter Milan’la anlaşıldı. Futbolcunun, Galatasaray’la ilgili fikri de olumlu mu?” sorusuna “Inter’le anlaştık, bir sorun yok. Genel itibariyle futbolcunun da pozitif olduğunu söyleyebiliriz; ancak henüz karar vermiş değil. Ailesiyle konuyu müzakere edip, bir karara varacak. Artık son aşamadayız” şeklinde konuştu.

BU TRANSFERE KONSANTRE OLDUK
Tecrübeli futbol adamı, “Sneijder olmazsa, alternatif ya da B planı var mı? O ayarda bir futbolcuyla daha temas olacak mı?” sorusu üzerine ise “Bunu düşünmedik. Şu anda bir şey söyleyemem. Bu işe konsantre olduk. Bu iş bitmeden bir başka transfer ya da ikinci bir transfer olup olmayacağını söyleyemem” dedi.

Son güncelleme: android-time 19:5610.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more