Reklamsız Sözcü

Fenerbahçe açıklaması

Futbolu bırakan Roberto Carlos, neden F.Bahçe'yi tercih ettiğini açıkladı.

android-time 18:55 4 Ocak 2013
Fenerbahçe açıklaması
Futbolu bırakan Roberto Carlos, neden F.Bahçe'yi tercih ettiğini açıkladı.

Anzhi Mahaçkala takımının yönetiminde görev yapan eski futbolcu Roberto Carlos, Rusya’da bir spor gazetesine verdiği röportajda, hayatı ve kariyeri ile ilgili bir çok konuya değindi.

Real Madrid’den sonra neden Fenerbahçe’ye gittiğini hatırlatan Carlos, İstanbul takımının sunduğu projeler kendisinin ilgisini çektiğini ifade ederek, “Chelsea’nin de teklifi vardı, ama Fenerbahçe Avrupa’da başarı elde etmek istiyordu” diye konuştu.

İyi anılarla Türkiye’den ayrıldığını dile getiren yıldız oyuncu, “Beni uğurladıkları zaman çekilen görüntüleri izliyorum, duygusal biriyim duygulanıyorum. Birçok arkadaşım var orada” şeklinde konuştu.

Eski maç kayıtlarını arşivlediğini kaydeden Roberto Carlos, yakın zamanda Fenerbahçe-Galatasaray derbisini tekrar izlediğini kaydetti.

İnsanlara çok fazla inandığını dile getiren Carlos, “Bu yüzden çoğu kez sıkıntı yaşadım. Mali işlerime bakan birisi vardı. Zamanla beni aldattığını öğrendim. Paralarımla beraber ortadan kayboldu. İnsanlara borç para verdim. Çoğu kez paralarımı geri alamadım. Örneğin bir vatandaşın 900 bin dolar borcu var, sanırım geri vermeyecek” dedi.

Roberto Carlos, futbolcu olarak gitti Anzhi’de şu anda yönetimde görev yapıyor.

Son güncelleme: android-time 19:0004.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more