Reklamsız Sözcü

Ceyhun imzayı attı

Kayserispor, G.Saray'dan kiraladığı Ceyhun ile sözleşme imzaladı.

android-time 16:20 10 Ocak 2013
Ceyhun imzayı attı
Kayserispor, G.Saray'dan kiraladığı Ceyhun ile sözleşme imzaladı.

Kayserispor’un Galatasaray’dan sezon sonuna kadar kiraladığı Ceyhun Gülselam, basın toplantısı düzenledi.

Kayserispor’un kamp yaptığı Susesi Oteli’ndeki basın toplantısına kulüp menajeri Süleyman Hurma ile birlikte katılan Ceyhun, “Çok büyük bir kulüp ve camiaya geldim, ondan dolayı çok mutluyum. Kayserispor’un UEFA Avrupa Ligi’ne katılma hedefi var. Daha bir şey kaybetmedik. Takım arkadaşlarımla beraber bunu başarmak istiyoruz. Ben de elimden geleni yapacağım. Hem idmanlar olsun hem maçlarda olsun iyi çalışacağım. Benim için iyi bir fırsat. Her zaman kendime güveniyorum. Güçlü kadro içinde yer alacağıma, yer bulacağıma inanıyorum. Bu büyük fırsatı değerlendirip, hedeflerime ilerleyeceğim” diye konuştu.

Süleyman Hurma ise “Ceyhun’un Kayserispor’da A Milli Takım formasına kadar yükseleceğine inanıyoruz” diyerek sözlerine şöyle devam etti:
“Bildiğiniz gibi Kayserispor lige çok iyi bir kadro ile başladı. Maalesef beklediğimiz sonuçları ilk yarı alamadık, bizi sevenleri de üzdük. Şu an son sıradaki takımın bile Avrupa’ya gitme şansı var, o yüzden kaybedilmiş bir şey yok. Biz bu güçlü kadromuza takviye yaptık. Çok arzu ettiğimiz Ceyhun’u yarım sezon için kiraladık. İkinci yarı takımımız benzer şanssızlıklar yaşamayacaktır.”

Hurma, genç futbolcu için bir opsiyon yapmadıklarını ama karşılıklı memnuniyet olursa Kayserispor’un bonservisi ile beraber Ceyhun’u alma gücü olduğunu söyledi.

Galatasaray ile son yıllarda yaşanan transfer sorunlarına da değinen Süleyman Hurma, “Galatasaray ile hiçbir zaman sorunumuz yoktu. Sahip olduğumuz oyuncuları kadroda tutma ya da değerinde verme sıkıntısıydı. Uygulanan yöntem ve izlenen yol çok doğru değildi. Sonradan çok medeni ilişkiler oluştu. Dost olmak için birden fazla sebebimiz var” ifadelerini kullandı.

“JAJA SORUNU ÇÖZÜP GELECEK”
Jaja’nın transferindeki aksaklığa da değinen Hurma, “Kulübü transfer şartlarını değiştirdi. Jaja bu durumu düzeltebileceğini söyledi. Dubai’ye gitti. Sanırım birkaç gün içinde bu durumu çözerek dönecek” bilgisini verdi.

Ceyhun, Sakaryalı olduğu için Kayserispor’da 54 numaralı formayı giyecek.

Son güncelleme: android-time 16:2110.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more