Reklamsız Sözcü

Fikret Orman çok iddialı

Başkan Fikret Orman, "Şampiyonluğun en yakın takımı Beşiktaş'tır" dedi.

android-time 00:16 15 Ocak 2013
Fikret Orman çok iddialı
Başkan Fikret Orman, "Şampiyonluğun en yakın takımı Beşiktaş'tır" dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman görüşmeler yapmak üzere Bursa’ya geldi. Akşam saatlerinde Mudnaya ilçesine gelen Orman, iş adamı arkadaşlarıyla bir restoranda yemek yedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, görüşmeler yapmak üzere Bursa’ya geldi. Akşam saatlerinde Mudnaya ilçesine gelen Orman, iş adamı arkadaşlarıyla bir restoranda yemek yedi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Fikret Orman, “Bursaspor iyi ve eski bir kulüp, başarıları ortada, Bursaspor camiasını tabii ki seviyoruz. Bursaspor sevdiğimiz bir camiadır, bunun böyle bilinmesini istiyorum. Fırsat buldukça geleceğiz. Bizleri burada çok güzel karşıladılar, burada olmaktan mutluyuz” dedi.

“ŞAMPİYONLUĞUN EN YAKIN TAKIMI BEŞİKTAŞ”
Daha ikinci yarının ilk karşılaşmasının oynanmadığını belirten Beşiktaş Başkanı, takımın son durumuyla ilgili şunları söyledi:
“Beşiktaş olarak biz çok iyi durumdayız, ama çok daha iyi duruma gelmeyi hedefliyoruz. Her kulübün hedefinde şampiyonluk vardır, Beşiktaş olarak bizlerin de hedefinde şampiyonluk var. Şampiyonluğun en yakın takımı Beşiktaş’tır. Bu yıl ipi göğüsleyeceğiz hedefimizde süper bir şampiyonluk var.”

“ACELE ETMEYECEĞİZ”
Transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Orman, “Transfer yapmak için transfer yapmamak gerektiğini her zaman dile getiren bir takımız. Transfer sezonunun bitmesine 20 gün var ve bunu iyi değerlendirmek arzusundayız. Bakıyoruz değerlendiriyoruz ve acele karar vermek istemiyoruz” diye konuştu.

Fikret Orman, yarın Bursa’da Türkiye Futbol Adamları Derneği Bursa Şubesi’nin düzenleyeceği ‘Bursa’da futbolun zirvesi’ konulu panele katılacak.

Son güncelleme: android-time 00:2215.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more