Reklamsız Sözcü

Bordo mavi misilleme

Trabzonspor, G.Saray forması giyen Umut Bulut için harekete geçti.

android-time 11:25 3 Ocak 2013
Bordo mavi misilleme
Trabzonspor, G.Saray forması giyen Umut Bulut için harekete geçti.

2006-2011 sezonlarında bordo-mavili formayı giyen golcü futbolcusunu Fransa'nın Toulouse takımına satan Karadeniz ekibi, Cimbom'un Umut Bulut'u sezon başında kiralamasıyla sarsılmıştı. Burak, Engin, Selçuk ve Ceyhun gibi isimlerin transferi nedeniyle de sarı-kırmızılı takımla arası iyice açık olan Fırtına'da yöneticiler, Umut için Fransızlar ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Habertürk’te yer alan habere göre; Toulouselu yetkililerin, “Satın alma hakkı Galatasaray’da” cevabıyla bordo-mavililer geri adım attı.

VAZGEÇMEK YOK
Ancak Fransızlar'ın istediği 3 milyon 250 bin euroluk miktarı Galatasaray'ın ödeye yanaşmadığının ve indirim beklediğinin ortaya çıkmasının ardından bordo-mavili yöneticiler yeniden harekete geçti. Trabzonspor cephesi, Toulouslelu yetkililere “Biz oyuncumuzu geri almayı çok istiyoruz. 3 milyon 250 bin euroyu derhal veririz” şeklinde teklif sundu.

Karadeniz ekibinin bu transfer için her türlü fedakarlığı yapacağı belirtilirken, Umut transferi ile Galatasaray'a gol atılmak istendiği ifade edildi.

Son güncelleme: android-time 11:3303.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more