Reklamsız Sözcü

Kaleci kaleciyi bıçakladı!

Kocaelispor kaptanı Rıza ile kaleci Buğra birbirine girdi ve kanlı-bıçaklı oldu.

android-time 00:38 24 Ocak 2013
Kaleci kaleciyi bıçakladı!
Kocaelispor kaptanı Rıza ile kaleci Buğra birbirine girdi ve kanlı-bıçaklı oldu.

Kocaelispor'un file bekçileri Kaptan Rıza Altıntaş ile Buğra Bozkurt Bilgin birbirine girdi.

Küfürleşmenin yaşandığı kavgada Buğra'nın Rıza'yı 4 yerinden bıçakladığı ancak bıçak darbelerinin derin olmadığı öğrenildi. Rıza tedavi altına alınırken, Buğra ise şu an Saraybahçe Polis Merkezi'nde ifade veriyor. Savcı, Buğra'yı dinledikten sonra kararını verecek. Buğra'nın geceyi nezarette geçirme ihtimali var.

TAKIM ARKADAŞINI BIÇAKLADI
Daha öncede iki arasında sık sık sert tartışmaların yaşandığı, iddialara göre Rıza'nın Buğra üzerinde baskı yarattığı ifade edildi. İyice bunalan ve psikolojik olarak yıpranan Buğra ile kaptan Rıza arasında bu gün de sataşmanın olduğu, Buğra'nın bugünkü antrenman sonrasında otobüsle evlere dönerken halk evinde indiği, Buğra'nın Rıza'ya ‘konuşalım' dediği, Rıza'nın buna sert tepki vermesi üzerine Buğra'nın Rıza'yı bıçakladığı belirtildi. Bıçaklanan Rıza'nın omuzuna 3 dikiş atıldı. Bir bıçak darbesi de belinin altına isabet eden Rıza'nın bu bölgedeki yarası pansumanla kapatıldı. Olayları ayırmaya çalışan Yaser Çakır ve kaleci antrenörü Rüstem İsmailoğlu da büyük bir tehlike atlattı.

BAŞKAN'DA KARAKOLDA
Yaşanan üzücü olayın ardından Kocaelispor Kulüp Başkanı Orhan Görsen de Saraybahçe Polis Merkezi'ne geldi ve Buğra ile konuştu. Buğra yaşananlarla ilgili Görsen'e detaylı bilgiler verdi. Buğra'nın, Rıza'nın kendisini sürekli taciz ettiğini, üzerinde otorite sağlamaya çalıştığını söyledi.

KAVGA MESAJ YÜZÜNDEN ÇIKTI
Aslında olayların bu noktalara varacağı daha önceden biliniyordu. Kaptan Rıza, yaklaşık 1.5 ay önce Buğra'ya Yolcu'nun cep telefonundan mesaj çektiği ve mesajda Buğra'nın annesine küfür ettiği belirtildi. Buğra bu mesajı sakladı. Ancak durumu bilen yönetim bu olayı kapattı ve sanki hiç bir şey olmamış gibi hareket edildi. o günlerde iki kaleciye sert cezalar verilseydi belki de bugünkü kötü olay yaşanmayacaktı.

YARALANAN FUTBOLCUNUN DURUMU
Kocaelispor yardımcı antrenörü Veli Akbaş Rıza'nın aldığı darbelerin çok derin olmadığı ancak ilk kontrole göre Rıza'nın sahalardan en az 1 ay sahalardan uzak kalacağını söyledi.

Son güncelleme: android-time 10:4824.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more