Reklamsız Sözcü

Toraman: Koparsa kopsun

Tecrübeli futbolcu, sakatlığına rağmen fedakarlık yapmaya hazırlanıyor.

android-time 10:03 18 Ocak 2013
Toraman: Koparsa kopsun
Tecrübeli futbolcu, sakatlığına rağmen fedakarlık yapmaya hazırlanıyor.

Beşiktaş kaptanı İbrahim Toraman, bu kez de sağlığından fedakârlık yapıp, sakat sakat oynamayı göze aldı. Kulüp doktorları, dizinde menisküsün yanı sıra aldığı darbeye bağlı kemik eziği olan tecrübeli futbolcuya, “Ameliyat olman lazım” derken, İbrahim ise “Peki illa mı ameliyat olmam gerek?” sorusunu yöneltti.

Milliyet’in haberine göre; Doktorlar “Tedavini yaparız, ama bu şekilde oynarsan eğer yırtık daha da büyür. O ağrılarla da oynayamazsın” dediler. Toraman ise “Zaten bir aydır ağrılarla oynuyorum, Takımda şu an çok sayıda sakat oyuncu var. Kadromuz da kısıtlı. Herkes bir şeylerden feda ediyor. Benim de bu takımın kaptanı olarak şimdi sağlığımdan feda etmem gerekiyorsa ederim. Ağrılar içinde bile olsa oynarım. Şu anda ameliyat olursam takımdan çok uzun süre ayrı kalırım. İnceldiği yerden kopsun. Kopana kadar oynayacağım” ifadelerini kullandı.

Nitekim önceki gün takımdan ayrı koşu yapan tecrübeli futbolcu, dün ise takımla birlikte çalıştı ve yarınki İstanbul BŞ maçında forma giyme arzusunu ortaya koydu.

Son güncelleme: android-time 10:0518.01.2013
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more