Reklamsız Sözcü

Yıldırım fena patladı

Aziz Yıldırım devre arası fırça atmak için soyunma odasına indi ve...

android-time 12:26 27 Ocak 2013
Yıldırım fena patladı
Aziz Yıldırım devre arası fırça atmak için soyunma odasına indi ve...

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Gaziantep deplasmanında hayli aktif bir görüntü çizdi.

Maçtan önce yöneticilerle birlikte soyunma odasına inen Yıldırım, “Çok kritik günler yaşıyoruz. Camiamızın bütünlüğü için sizin başarılı olmanız çok önemli. Kalitenizin farkına varın ve artık maç kaybetmeyin. Taşıdığınız formanın büyüklüğüne layık olun” sözleriyle oyunculara moral verdi.

Sabah gazetesinin haberi şu şekilde; “Kötü bir oyun sonrası ilk 45 dakikanın geride kapatılmasından sonra Yıldırım bu sefer fırça atmak için soyunma odasının yolunu tuttu. Ancak, Yıldırım bu sefer konuşmasına başlamadan idari menajer Hasan Çetinkaya’yı soyunma odasından dışarı çıkarttı. Çetinkaya’nın da ikinci yarı başlarken son derece üzgün görünmesi dikkat çekti.

KÖTÜ BAŞLADI, İYİ BİTTİ
Fenerbahçe’nin Gaziantep’te karşılanırken taraftarlarının bir kısmının protestosuna maruz kalan Aziz Yıldırım’ın önceki gün takım otobüsünde asık olan yüzü dün maçın ikinci yarısında gelen golle güldü. Devre arası soyunma odasında takıma sert bir konuşma yapan Yıldırım tribünde tek başına izlediği maçta Semih’in galibiyet golüyle büyük mutluluk yaşadı.”

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more