Reklamsız Sözcü

Ahmet Misbah Demircan’a tepki

Cenazede Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'a sert tepki.

android-time 17:39 30 Eylül 2014
Ahmet Misbah Demircan’a tepki
Cenazede Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'a sert tepki.


Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun 85 yaşında hayatını kaybeden kayınpederi Salih Yüksel için Kasımpaşa Kebir Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Bakan Eroğlu ve eşi Hatice Eroğlu taziyeleri kabul etti.

“SAYIN BAKANIM BURAYA BUYURUN”

Yüksel için öğle namazının ardından kılınan cenaze namazına Bakan Eroğlu ile birlikte İstanbul Valisi Vasip Şahin ,Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı Hayati Yazıcı, Beyoğlu Belediye Başkan Ahmet Misbah Demircan ve işadamları Erdoğan Demirören ile Nihat Özdemir de katıldı. Bakan Eroğlu cenaze namazı için saf tutulurken, yeni kabinede görev almayan Hayati Yazıcı’yı “Sayın Bakanım buraya buyurun ” diyerek yanına çağırdı. Eroğlu ve Yazıcı cenaze namazını yan yana kıldı.

 

DEMİRCAN’A BEKLENMEYEN TEPKİ

Namaz kılınıp helallik alındıktan sonra cemaat içinden beklenmedik bir tepki yükseldi. Bir vatandaş, ” Yuvamı yıktın. Sen de bu tabuta yatacaksın ” diye bağırdı. İsmi yanlış söylese de tepki gösteren vatandaşın hedefinde Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan vardı. Adının Hasan Özdoğan olduğu öğrenilen vatandaş Beyoğlu Belediyesi’nin evini zorla elinden aldığını iddia etti.

DHA

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more