Türkiye'nin bağımsız haber sitesi!

Sözcü Hayat
Başbakan Erdoğan: “Eyy hoca, hoca…”

Başbakan Erdoğan: “Eyy hoca, hoca…”

Şubat 27, 2014 |

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Burdur'da partisinin seçim mitinginde konuştu. Erdoğan'ın hedefinde yine Gülen cemaati vardı

İşte Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Konuşmamın hemen başında geçtiğimiz hafta Şırnak hudut karakolunda talihsiz kaza sonucu şehit olan Burdur Kayış köyünden Sezer Çelik’i rahmetle yad ediyorum. Anne babasına tüm burdurlu kardeşlerime aziz milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum. Sizlerle bugün belki de Cumhuriyet tarihimizin en önemli meydan mitinglerinden birini yapıyoruz. En hayati seçimlerinden bir tanesine gidiyoruz.

Türkiye’nin istikametinin belirleneceği son derece kritik bir seçim eğiriyoruz. 30 Mart seçimlerinde sadece belediye başkanlarını, meclis üyelerini, muhtarları seçmeyeceğiz. 30 Mart seçimlerinde 77 milyon hep birlikte ülkemiz için milletimiz için Türkiyemiz için bir tercihte bulunacağız. Eski Türkiye ile yeni Türkiye arasında seçim yapacağız. Eski Türkiye demek yeniden koalisyon dönemleri demektir. Eski Türkiye demek, yeniden kriz demektir. Eski Türkiye demek yolsuzluk demektir, yoksulluk demektir, yasaklara dönüş demektir.

Yeni Türkiye demek istikrar demek, güven demektir. Size daha farklı bir örnek vereceğim. Türkiye’nin dış borcu neydi? Biz geldiğimizde 100 liranın 73 lirası borçtu. Şimdi 100 liranın 35 lirası borç. Adalet denilen bir şey yoktu. Yeni Türkiye adaletin tecelli ettiği bir yıl olacak. Büyüme bütün ekonomik krizlere rağmen şu anda OECD rakamlarına göre Türkiye ilk beş içerisinde. Yeni Türkiye birlik demek. Beraberlik demek.

“ONLAR MONTAJCI MONTAJCI”

Bizi bölmek isteyenler var. İşte bu adı paralel yapı olan virüs bizi birliğimizi bölmek için ortaya çıktı. Ama başaramayacaklar. Sizin bu birliğiniz, beraberliğiniz bu kardeşliğiniz, sizin yeniden büyük Türkiye anlayışınız buna fırsat vermeyecek. 30 Mart’ta ya eski Türkiye diyeceğiz ya da yeni Türkiye diyeceğiz. Onlar dedikodu üretecekler, onlar montajcı montajcı.

Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış. Ama bunların ki yatsıya kadar sürmedi. Geldi bir sabah rüzgarı bunu aldı götürdü. Söndü. Söndü. Eski Türkiye’nin aktörlerini görüyorsunuz değil mi? Yeni tahriklerin, provokasyonların, darbe girişimlerinin mücadelesi içindeler. Eski Türkiye’de işleri tıkır tıkır yürüyenler milleti düşünmeyenler, milletin ekmeğine musallat olanlar bugünlerde Türkiye’yi bir kez daha paçasından tutuyor, aşağılara doğru çekmeye çalışıyorlar.

“TARİHİ BİR BELGE GÖSTERECEĞİM”

Şimdi bakın ben size burada tarihi bir belge göstereceğim. Bu belge çok çok önemli. CHP’nin genel müdürünün o sahte montaj belgelerine benzemez. Sizlerle birlikte bizi TV başında izleyen aziz milletimin dikkatlerine sunuyorum. Zira CHP’nin bu genel müdürünün geçmişi de böyleydi. Ve zaten onların yayın organlarında bunlar özellikle yayınlanmıştı.

Eskişehir Örfi İdari kumandanlığının tebliği bu, 1960 müdahalesinin hemen sonrasında halka dağıtılıyor bu. Ne demek? Yani sıkı yönetim kumandanlığı tebliği. Diyor ki, “Ankara’daki bütün hükümet erkanı ve demokrat parti başkanları, yabancı memlekete kaçarken yakalanmışlardır. Beraberlerdir, şuna bakın Allah aşkına, 12 uçak dolusu altın mücevherat parayı kaçırmakta iken yakalandılar”

Düşünebiliyor musunuz 12 uçak dolusu altını kaçı

Adnan Menderes ve sabık reisi cumhurbaşkanı başkanı celal bayar, askeri kumandanlık bakımından Tevkif edilmiştir. Bu havadisi basıp yayınlamalıdır. Vatanseverliğinize hitap ediyoruz. Bitmedi. Demokrat parti il ilçe ve bucak başkanlarının kaçmalarına mahal vermeden tevkif edilmelerini ve askeri kuvvetler gelinceye kadar salınmamalarını rica ederim. Bedii Kireçtepe.

Ah sevgili kardeşlerim ah. Bu ülke hangi badirelerden geçti. Bu CHP bu ülkede ne menem işler çevirdi.

Şimdi soruyorum. Yani gelip de şu güzel Burdurumuzun yerel yönetimini bunlara teslim edecek misiniz? Öyleyse çok çalışacağız, gümbür gümbür. 10 yıldır burayı yöneten Sabahattin kardeşim bizlerle düzenli şekilde Burdurumuza en güzel hizmetleri verdi, vermeye devam edecek.

“BUCAK’IN SALEBİNİ İÇİYORUM”

Son günlerde televizyonlarda, bazı yaptıklarımıza yönelik ilanları izliyorsunuz değil mi? Nerede neler yaptık. İnşallah Burdur’da da neler yapıldığını görüyorsunuz. Bucak’ın salebini içiyorum. Misafirlerime hep ikram ediyorum. Dünyaya tanıtıyorum.

Türkiye’yi yoksullaştırmak istiyorlar. Ah benim kardeşlerim. İsteseler de istemeseler de Yavuz Sultan Selim köprüsünün 250 metrelik kuleleri bitmek üzere. Bu köprüde 4 gidiş 4 geliş var. Ortasından da tren.

“SİLUETİ TAKIM ELBİSE ZANNEDER”

Haliç’te yeni köprüyü açtık. Geçen günü bir de baktım. CHP’nin adayı çıkmış eski köprünün üzerinden onu gösteriyor, sorsanız ona siluet nedir anlamaz ha. Zanneder ki bir takım elbise. anlamaz, anlamaz. Türkiye bunların hayatında eser yok. Bunlarda laf var iftira var. Çünkü genel müdür de müfteri. Nasıl müfteri? parlamentoda hukuk tanımaksızın, o montaj bütün o eserlerle oralardan rant elde etmeye çalışıyor.

“O PARALARLA SUCUK PARTİSİ DÜZENLEDİ”

2011 seçimleri öncesinde ÖSYM’de torpil yapıldı dedi, belge var elimde dedi. Belgeyi açıkla dedik. kendisine sahte mail gelmiş. Sahte maille Türkiye’yi ayağa kaldırmak istedi. O günden sonra da o genel müdürün eline böyle sahte belgeler tutuşturdular. Kayseri büyükşehir belediyemizle ilgili bir belge eline verdiler. Hemen bir saat sonra bunun sahte asılsız olduğunu belgeyle bize gönderdiler. CHP genel müdürünün bir kez daha tuzağa düşürüldüğünü gördük. Büyükşehir belediye başkanımız, bu genel müdürden baya para kazandı. Kazandığı paralarla Kayseri’de vatandaşlara sucuk partisi düzenledi.

“BEN DE BAYA PARA OLUŞTU”

Ben de kazandım ha, bende de baya para oluştu. Ben de düşünüyorum. Ankara’da Kızılay meydanında mı yapsak, bazı vakıflara mı kazandıklarımı göndersek diye, onun hesabını yapıyorum. Baya ciddi bütün bu mahkemelerden aldığımız rakamların boyutu yüksek. Bu iftiralarla ilgili de arka arkaya mahkemelerde dava açılacak. Yasaların içerisinde bu bir defa ayağa kalkamayacak. Bunların hiçbirinden ders almadık.

Şimdi de okyanus ötesinden CHP’nin hocası, bu genel müdürün eline bir montaj ses kaydı verdi. evet. Önceki rezaletlerden ders almaya genel müdür, şimdi de bu montajla işi idare etmeye çalışıyor. Çünkü bu senaryoda hocası bu görevi verdi. sen belge sallayacaksın dedi. Biz buradan montaj yapacağız, sen gideceksin meydanlarda bizim montajlarımı anlatacaksın dedi.

“EY HOCA HOCA…”

Ey hoca, ey hoca, eğer bir yanlışın yoksa, Pensilvanya’da durma. Senin vatanınTürkiye’yse, vatanına gel. Siyaset yapacaksan çık meydanlara siyaset yap. Ama bu ülkeyi karıştırma, bu ülkenin huzurunu bozma. Bir çok provokatif eylemlerin içerisinde bulunma. Şimdi hocayla CHP genel müdürü, el ele kol kola Türkiye’yi kaosa sürüklemenin gayretindeler.

“EVET ÖVÜYORDUM AMA…”

Sen Türkçe olimpiyatlarında hocamızı övüyordun diyorlar. Evet övüyordum doğru. Biz samimi davrandık, bu tür şeyler görmedik. Biz ülkenin birliğine saldırı olduğu zaman aynı tavrı devam ettirebilir miyiz?

“SALDIRI BANA DEĞİL TÜRKİYE’YE YAPILIYOR”

Bu saldırı sadece benim şahsıma yönelik değildir. Benim aileme, arkadaşlarıma yönelik değildir. Hükümetimize yönelik bir saldırı değildir. Bu saldırı, altını çizerek söylüyorum. Türkiye Cumhuriyeti’ne, istiklaline, bağımsızlığına yapılıyor. Selam diye bir örgüt uydurmuşlar. Tamamen hukuksuz biçimde, üç yıldan fazla bir süre, Türkiye genelinde binlerce kişinin, kendileri hariç, binlerce kişinin telefonunu dinlemişler. Birbiriyle ilgisi olmayan, alakası olmayan binlerce kişinin siyasetçi, sanatçı, iş adamı, cumhurbaşkanı, başbakan, genelkurmay, hepsini dinlemişler.

Şantaj. Vakti saati geldiğinde hemen bunu yayına sokup tehdit etmek. Düşünebiliyor musunuz?

Türkiye Cumhuriyeti’nin enerji bakanını, selam örgütünün üyesi diye dosyaya alıyor, telefonunu dinliyorlar. Yurtdışında birçok ülkenin başbakanlarıyla enerji şirketleriyle çok gizli görüşmeler yapar. O ülkenin istikbalini ilgilendiren konularda gizli görüşmeler yapar. Bir ülkenin enerji bakanı, değişik firmalarla Türkiye’nin lehine olacak enerji anlaşmalarını çok gizli şekilde görüşür. Örgüt üyesi diye dinliyor, kayıtlarını depoluyor. Bunları da bir yerlere servis ediyorlar.

“EY POLİS… SEN HANGİ ÜLKE ADINA BU DİNLEMELERİ YAPTIN?”

Bu ülkenin milletvekilleri, CHP başta olmak üzere MHP ne diyorlar? Bizi de dinlediler. Peki sizi dinlediler de biz internet yasasını getirince niye karşı çıktınız? Çünkü hesap başka. Ben buradan açık açık savcıya soruyorum. Sen hangi ülke adına bu dinlemeleri yaptın? Polise de soruyorum. Tabi polis derken tüm polisleri kast etmiyorum. Bu işi yapanları kast ediyorum. Ey polis, sen hangi ülke adına o dinlemeleri yaptın?

“BİZİM YETİŞTİRDİĞİMİZ POLİS BENİM OFİSİME BÖCEK YERLEŞTİRİYOR”

Benim ülkemin en mahrem bilgileri başka ülkelerin adına çalışan casuslar tarafından dinleniyor, servis ediliyor ve bu ülkenin savcısı hakimi buna kayıtsız kalıyor. Benim yanıma polis olarak gelen, bizim yetiştirdiğimiz emniyet müdürü, emniyet amiri komiseri benim ofisimin bakıyorsunuz, en mahrem yerine böcek yerleştiriyor ve beni dinliyor.

“BUNLARIN SAYISI ARTACAK”

Şimdi CHP’nin genel müdürü diyor ki kontrol et. Casusluk ajanlık denen bir olay var. Adam yargıda polisin içinde yargılanmış. Sen diyorsun ki devletin polisi, ona güvenmeyeceksin, buna güvenmeyeceksin, müdahaleyi yapınca da bağırıp çağırıyorsun. Şimdi yakaladık, tespit ettik, yargı sürecini başlattık. Bir tanesi kaçtı, öbürü gidip geldi. Bunların sayısı artacak.

İstanbul başsavcısı bu sayılar artabilir diye açıklama yaptı. Bunlara karşı bizler sessiz durabilir miyiz?

“ŞU ALÇAKLIĞA BAKAR MISINIZ?”

Bir skandalı daha hatırlatıyorum. Selam örgütü adı altında, mavi Marmara şehitlerinin ailelerinin telefonları dinleniyor. Şu alçaklığa bakar mısınız? Bunlar şehitlerin ailelerini dinliyorlar. Bunu niye dinlerler? Sizden bunları dinlemenizi takip etmenizi kim istedi? Ne adına dinlediniz? Bakın buradan işte o paralel yapının mensubu olan tabandaki o samimi halis çok insanlar var. Zekatını veriyor yahu, bunlar veriyor. Ne diye? Çocuklarımızı yetiştiriyorlar, dinimizi öğretiyorlar, bunlara böyle inandılar. Ama olay böyle çıkmadı.

Geçenlerde büyük bir iş adamı geldi. Çok önemli bir değerli dostuma gelmiş, diyor ki, “yahu ben bütün zekatımı bunlara veriyordum. Kardeşleriyle beraber geliyor. Şimdi benim zekatımın yerine gitmediğine inanıyorum. Yeniden ödemem gerekir mi”

“ORTADA ÇOK BÜYÜK BİR İHANET VAR, AJANLIK VAR”

Yıllarca oraya vermiş, böyle ufak tefek paralar değil. Şu hale bakın. Hizmet gayreti içindeki kardeşlerime sesleniyorum. Bu paralel yapı gerçekten çok büyük bir ihanetin içine girmiş. Bu yapı başka ülkeler için, istihbarat örgütleri için odaklar için çalışmış. Ortada çok büyük bir ihanet var, ajanlık var.

“ÖZELLİKLE MHP SUSAMAZ”

Buradan ben MHP’nin tabanına da sesleniyorum. Ey MHP’ye gönül vermiş kardeşlerim. Aziz milletimize karşı yapılan bu apaçık saldırının karşısında artık milliyetçi olduğunu kabul ettiğim o tabandaki samimi kardeşlerime sesleniyorum. Siz de tavrınızı ortaya koymanız lazım. MHP bu kirli komplonun aracı olmamalıdır. Türkiye’nin enerji bakanı dinleniyorsa, MİT müsteşarı, genelkurmay başkanı dinleniyorsa, hatta başbakanı cumhurbaşkanı dinleniyorsa, hiçbir siyasi parti susamaz özellikle MHP susamaz. Buradan CHP’ye gönül vermiş olan sağ duyulu vekillere vatandaşlarıma da sesleniyorum.

Genel müdürü bir kaset ürünü bir genel başkandır. Eski genel başkan bir kasetle gönderildi. Geçen çıkmış bana çağrı yapıyor, açıklasın diyor. Ben neyi açıklayayım ya. Anayasa tartışmalarının olduğu anda, sosyal medyaya düştüğü anda hemen talimat verip sosyal medyada onu durduran ben oldum ya. Daha sana ne anlatayım ben. Sen bununla gittin ya. CHP’nin başından seni böyle indirdiler ya. Seni ziyarete gelen bu adam, gazeteciler kendisine sorduğunda ben genel başkan adayı olmuyorum demesine rağmen 24 saat sonra genel başkan oldu. neyle? İşte bu kasetle. Kasetle şantajla sonuç alabildiğini gören CHP genel müdürü, şimdi de Türkiye’nin istiklalini kasetle esir almaya çalışıyor.

“CHP’DEN DE SAĞDUYLU SESLER YÜKSELMEYE BAŞLADI”

Fakat CHP içinden sağ duyulu sesler yükselmeye başladı. Bu kaset siyasetinin ne kadar çirkin olduğunu seslendirmeye başladılar. CHP’li kardeşlerimin tamamı bunları lütfen görsün.

Biz birbirimizi seviyor muyuz? Niçin seviyoruz? Biz yaratılanı yaratandan ötürü sevdik ya. Türkü de seviyorum, Kürt’ü de seviyorum, Muhacirini de Romanını da Lazını da aklınıza ne gelirse. 77 milyon benim canımdır, ciğerimdir ya. Bu yeni istiklal mücadelesidir.

“BİZ BU SALDIRIYI İNŞALLAH DEFEDECEĞİZ”

Sokağa dökülmek isteyen gençlere de sesleniyorum. Okyanus ötesinin oyuncağı olmayın. Bu hain oyunda lütfen figüran olmayın. Biz bu saldırıyı inşallah defedeceğiz. Bu hayasızca saldırıya göğsümüzü siper edecek, istiklalimizi canımız pahasına hep birlikte koyacağız.

“BEN YOĞUN BAKIMDAYMIŞIM”

Bir tane gazete çıkmış bir tane haber yapmış, duydunuz mu? Ben yoğun bakımdaymışım. Dün MGK’daydım, hemen bir yoğun bakıma soktular beni, şimdi buradayım. Buradan da Uşak’a gidiyorum. Artık nelerden medet umuyorlar. Ya montaj, ya iftira, ya öldürecekler ya kaldıraklar kendilerine göre. Allah’ın verdiği canı kimse Allah’tan başka alamaz. Biz bu mücadeleyi böyle sürdüreceğim.

“BIRAKIN BUNLARIN DERSHANELERİNİ”

Bunların bir gazetesi var biliyorsunuz. Dayatmayla satarlar. Dershaneye üye olacaksın gazete alacaksın derler. Bırakın bunların dershanelerini filan, bırakın bunların okullarını filan. Bize devletin okulları yeter deyin.

İSTEYENE OKULLARDA HAFTASONU DERSLERİ

Devletin okulları yeter. Hafta sonlarında anne baba eğer yavrusuna takviye istiyorsa, takviye dersler vereceğiz. Ücretsiz olacağız. Öğretmenlerimiz ayrıca bedellerini alacaklar. Bunlara hep birlikte bir ders verilmesi gerekiyor. Birliğimizi bozmaya hakkınız yok diyelim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Sözcü veya sozcu.com.tr sorumlu tutulamaz.

 • KOBA

  NE KULLANIYO LAN BU !

  • nazmi kucukköse

   SIZOFREN ILACLARI KULLANIYOR, DEPRESSIF KISILIK BOZUKLUKLARI DA CABASI. BU YUZDEN HER GUN SOKAKLARDA………..

   • T.C Zerda

    KISILIK BOZUKLUGU OLMASA, BUYUK HIRSIZ PARALARI ERITMEYE CALISTIGI MILLETIN KARSISINDA BIRAZ EZILIR, UTANIR, BU ADAM SON DERECE ARSIZ CIRKEF TAM BELA…YUREGINE SAGLIK ARKADASIM SEVGILER

  • T.C Zerda

   ::))COK GUZEL SOYLEMISSINIZ, AGZINIZA SAGLIK ::)) SEVGILER

 • adaletin kirli günlükleri

  Ya bismillah kelle dediklerini kullanarak cikti hologram tayyip

 • Birkan Turnabey

  belge açıklamış … :) )) yerim senin belgeni..

  • Ercan Eraslan

   Bende seni..;))

   • Ayakkabı Partisi

    haddini bil bence öyle klavyeden yerim bilmem ne yazmak kolay sizin gibilerden bıktık

   • Ata Türkoğlu

    ERCAN SEN BENİMKİNİ YE EN İYİSİ İĞRENÇ HERİF. :( (

   • evren

    SEN KENDİ ÖNÜNDEKİNİ YE ÖNCE SONRADA BİZİMKİNİ YERSİN SIRAYLA KARAKTERSİZ

   • Ozgur

    Vay bir de maco erkegimiz varmis burda. Memleketin anasini aglatiyorlar adamin olayina bak. Senin gibi cok var fakat bu ulkede. Bir de yavsak herif goz kirpmasi isaretini falan da biliyor hani ;)

 • saban goktepe

  Kendisini ,yaptıklarını ve Türkiyenin nasıl iflas noktasında olduğunu çok güzel anlatmış.Eskiden beri biliniyorki!Erdoğanın söylediklerinin hep tersi olmuştur.

 • adaletin kirli günlükleri

  Kaldirdigi tcyide kullandi,

 • ksk1976

  yasaklara dönüş????

 • whocouldsay

  Ülkemizdeki siyasi parti ve partili olmak futbol maçı taraftarı olmaktan hiç farkı yok. Futbolcular milyon euroları alır 800 lira aylık ile geçinenler birbirlerini yer öldürür futbolcular götürür. Şu kalabalığa bakın bu insanlara bu adam hırsız deseniz ne farkedecek ki?

 • T U R A N

  SENDEN DAHA İYİ BELGEMİ OLUR YOLSUZLUĞUN HİRSİZLİĞİN BELGESİ RECEP ERDOĞAN

 • Tango Charlie Bumin Ulusoy

  hemen kanal değiştirip nat geo seyrediyorum

 • ergin çiğdem

  Eski Türkiye demek yolsuzluk demektir, yoksulluk demektir, yasaklara dönüş demektir. tespit doğru seni seçersek millet olarak yarattığın yolsuzluğu, yoksulluğu, yasakları tercih etmiş olacağız.

 • nazmi kucukköse

  ESKI TURKIYE DEMEK YOKSULLUK DEMEKMIS……)))BÖYLE BUYURDU(!)HIRSIZ,
  PEKI SENIN IKTIDARIN NE DEMEK, YOLSUZLUK DEMEK DEGILMI.!
  BUNLAR SENIN SON MITINGLERIN, SON RUSVET YEMELERIN…SENI YUCE DIVANA CIKARTACAGIZ. ORAYA ZORLA TOPLATTIDIGIN INSANLAR APTALMI, AYNAYA BAK AYNAYA….!!!!!

  • Ercan Eraslan

   EVET KENDİSİ BÜYÜK HIRSIZ GİTTİDE PARALARI İMF YE VERDİ…:))

 • oner

  kafayı yedi :D D

 • Fatih Umay

  Kriz ile geldin. Vatandaslari kriz ile tehdit edip telefonlarin ustunu ortmeye calisiyorsun.

 • ARE YOU READY

  BU HIRSIZIN MITINGINE GIDEN HERKEZ HIRSIZDIR. UNUTMAYIN HIRSIZI HIRSIZ KORUR NAMUSLU BIR VATANDAS ASLA VE ASLA BABASI OLSA KORUMAZ…

 • Devrim Yoldaş

  sen tebliğ de dağıtmadın yaw :) ))))))))))

 • ARE YOU READY

  YINE AYRANI FAZLA KACIRMIS…

 • Bilge Gizem Guven

  uctu yine de nereye konacagini bilmiyor

 • ALBERTO LUSİANO

  SEN BU MİLLETİ KENDİ SEÇMENİN GİBİ MAL MI SANDIN CAHİL HIRSIZ BAŞÇALAN

 • adaletin kirli günlükleri

  Yogun bakimda haberininde yalan olmasina cokkkk sevindim hesap günü yaklasti,sen yinede dene sansini

 • kayserili

  MÜFLÜS ESNAF GİBİ…..
  ALOOO …………………………………………

 • maniqfesto

  Zavallı, hala 1960′larda kalmış… Milyar dolar diyoruz Tayyip efendi, evlerinden çıkarıyorsun 17 Aralık’ta…

 • nazmi kucukköse

  BELGELI HIRSIZ,,,,,,,,,, ALMANYA USUTUNE GULUYOR,,,,,,HIC GAZETE OKUMUYORMUSUN……….!!! SENI TANIMIYORUZ, BUNU SAYIN KILICDAROGLU DA BELIRTTI. DERHAL O MECLISI TERKET,,,,,,HER GUN SUC ISLIYORSUN…SUC MAKINESI!!!

  • T.C Zerda

   :) harika yorumlamissin Degerli Arkadasim, Tescili Hirsiz Tayyip hala insanlari zorla parayla meydanlara toplattiriyor icini dokmek icin, cok dolu, hala paralari eritememis…vatan haini, ahlaksiz hirsiz mlletin kanin emdi,,Silivride o paralari eritir artik.. Sevgilerimle

 • TOKMAK

  MAHALLE KARISI GİBİ

 • ati_1907

  Yine Teyyip, yine yalanlar…Gündemi değiştireceğine; o ses senin miydi, değil miydi onu söylesene…

  • Bilge

   Benim dedi ya iste, kriptolu gorusmelerimi dinlemisler dedi.

 • Cem

  Basbakan dublaj yapiyor.Hala Menderes,Hala 17 bin km yol,Hala CHP.

 • Atilla Arman

  Ah sevgili aziz milletim aaah ah ne kadar mağdurum bir bilseniz aaaah ah.

 • berdu

  Midem bulanıyor resminden bile…

 • Ahmet Ferit Vural

  Bakın hırsıalığı nasıl aklamaya çalışıyor.Hırsızlıgın tapeleri ortada,ayrıca 12 yıldır darbe edebiyatı yapıyorsunuz,Şimdi darbe de yok ,iktidardasınız kimse size iftira attığıda yok 4 bakan bir operasyonla ve dinlemelerle ortaya çıkarılmış bir sogun var.içide sizinde olduğunuz.kimi kandırıyorsun,hangi yüzle,insanda utanma diye bir şey olur.

 • Orkun

  adamın 17 aralıktadaki operasyonlarda kaseti çıkmış O hala 1960 yılındaki belgeleri gösteriyor

 • Mehmet Odog

  Usta eski defterleri karıştırmaya bağladığına göre malum 3 mektup bırakma durumu yakındır.

 • UA

  Alo typp bittin sen…

 • Ali Rıza Ağırkaya

  Bak yine dört mezhebi işaret ediyor. Yahu kuranda ve hadislerde yeri olmayan mezheplerin meydanlarda ne işi var?

 • TcLeon

  1964 fln diyor ? zaman makinası icat edildide benim mi haberim yok :S hangi yıldayız ?

 • VatanseverTURK

  Sahte hirsiz kabadayi..

 • cakinci

  milli değerleri ve inançları kullanma ustası…Millitimizi ne kadar da saf görüyor. Oradakilere üzülüyorum..Görün artık. kim yalancı…kim dolandırıcı..kim bu milleti bölmeye çalışıyor.

 • tergmel

  Durmak yok…Gözümüze baka baka yalana devam….

 • R.Aydın

  Bu kepazeliğe “dur” diyecek asker, sorgulayacak yargı, dinleyip inanacak AKLI SELİM İNSAN BIRAKMADINIZ! Bize “ARSIZLIĞIN resmini” daha güzel yapamazdınız!

 • ERENT

  TAŞINIR TAŞINMAZ ZENGİNLİKLERİ KİMİN ADINA SATTINIZ…???…..

 • sivaslı

  Neydüğü belirsizbelge açıklıyor ulan senin ses kayıtların çıktı bunu kim takar

 • kaslı şebek

  1960 mı? ne alaka lan tayyo?

 • Cihani alem

  Bir Adam hicmi dogru konusmaz normal Degil oralara gidip bunu dinleyen, Buna Oy veren insanlarda hicmi Akil Yok bu kadar mi kör ,bu kadar mi cahil , bu kadar mi yobaz bu insanlar… Icler acisi

  • TürkmenKDenizli.52.TC*

   Eytimli toplum şart..

  • kudret

   İste aslinda turkiyenin hali bu, biz zannediyoruz ki hekes bilincli herkes sagduyulu,herkes aklini kullaniyor yanlis biliyoruz iste size gercek Turkiye resmi maalesef

 • tunç aslan

  54 yıl önceki belgelerden medet umuyor zavallı insancık

 • Cevo

  Sen tapeleri, resmi belgeleri yalanlıyorsun ama bizden hiçbir imzası mührü olmayan bu uyduruk yazıya inanmamızı mı istiyorsun?

 • ERENT

  ZEKAT LAR BUNDAN BÖYLE HÜKÜMETE VE YANDAŞLARINA VERİLMELİDİR…

 • ERENT

  HER TÜRLÜ MİLLİYETÇİLİK AYAKLARIMIN ALTINDADIR….RTE….

 • Yeter!

  kafayı yedi kesinlikle :) )) CHP den oy istiyor :) ))

 • Guest

  burada hiç psikolog yok mu? bu adamın durumu nedir? bulaşıcı mıdır?

 • Yeter!

  yaratılanı , yaratandan dolayı severim diyor YALAN YALAN YALANNN
  GEZİ’ DEKİ GENÇELERİ KİM YARATTI BAŞKA ALLAH MI ???

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ.kazımabin

  SN.DANIŞMANLAR. ARTIK BU TÜR BELGELER
  HAZIRLAYIPTA SN.B.BAKANI
  DAHA ZOR DURUMLARA DÜŞÜRMEYE ÇALIŞMAYIN
  TEKNE SU ALMIYOR
  ÇÜNKÜ DENİZİN DİBİNE OTURDU !!!!..

 • Berna Kaya

  menfatine göre över menfatine göre söversiniz

 • VatanseverTURK

  Ordaki modellere bakin hepsi koyun, sorsaniz %80 i issiz ama alkisliyorlar..

 • sivaslı

  Ordaki koyunlara acıyorum saf saf meliyorlar nilmiyorlarki AKP bunları kurban Bayramı’na bırakmadan kesecek…

 • ototurk

  Helal olsun Başbakana! Başbakan dediğin böyle olur işte.

 • Yeter!

  BU ADAMA OY VERİP HIRSIZLIKLARINA ORTAK OLMAYIN!

 • T.C.ufuk

  Bu pişkin konuşurken Bilal OĞLAN miting alanına sızmış olabilir koyunlar cüzdanlara dikkat…

 • Davul Zurna Az

  Daha eski bir şey bulamadın mı Tayip, kendi kendini gülünç duruma düşürüyorsun, bilmem farkında mısın ? O elindeki ‘belgeyi’ temin ettiğin mahalde, mutlaka Cumhuriyet’in ilk on yılına, ya da 1940′lı yıllara ait ‘dokümantasyonu’ da bulup hazır etmiştir sana, senin canciğer trollerin; onları ne zaman çıkaracaksın ortaya çok merak ediyorum ve biran evvel Türkiye’nin senin şu netameli zihniyetinden ve yüz karası icraatlarından kurtulmasını ve esenliğe ulaşmasını diliyorum.

 • Recep Kara

  sizlerde utanma olsa, yoğun bakında yalanına 6oo küsür yorum yazdıktan sonra bir ay evden çıkmazdınız .

  • adaletin kirli günlükleri

   Cüsss yani adam yalanlar cebinde geziyor utanmiyor insan icine cikiyorda hay allah sakasin sen saka

 • baba kartal

  senin son mitinglerin bunlar hacı

 • Cengiz Iyiküsküler

  OHOOO 60 SENE EVVELİNİ KONUŞUYOR BİRAZDAHA GAYRET ETSE HİTİTLERİ BİLE ANLATACAK. BU GÜNLERE GELELİM PARALARDAN BOĞAZDAKİ VİLLALARDAN FALAN BAHSEDELİM. HALKDA MAŞALLAH KUZUCUKLAR NEKA GÜZEL DİNLİYORLAR

 • sozluyorum

  sen 60 ihtilalinin belgelerini aradan geçmiş 54 yıl milleti galyana getiriyorsun. o zaman demokratik partinin, ayrımcılık yaptığını da söyle. o zaman tek radyo kanalı var. saatlerce dp’den vefat edenlerin isimlerini tek rek radyoda söyletirdiniz. bizden olanlar ve olmayanlar. yani aynen şimdiki gibi.

 • serhan

  yıllardan beri gemide çalışıyorum ben niye alamadım bir gemi bırak gemiyi pervanesi ni alacak para yok

 • R.Aydın

  SENİ “BENİM” ALLAHIMA HAVALE ETTİKÇE, “O” NE YAPACACAĞINI İYİ BİLİYOR !

 • baris brncyr

  Sevim koş ; ayı oynuyor ..

 • demir

  Adamın yüzü gözü şişmiş yaa, üzüldüm. Git evine dinlen, doping falan karaciğere zarar eder, sakın haaa…

 • togutay

  ahahaha milliyetçi hareket bu numaralı yemez hırsız bey

 • ERENT

  BARAJLAR GÖLETLER YAPTIK…RTE….ALLAH YAĞMURU KESDİ NEYE YARAR YAPTIKLARINIZ…????….TARIMA YATIRIM DA, NEDEN OT İTHAL ETTİNİZ…???…

 • ERENT

  HIZLI TREN, YENİ İHALE, YENİ % 10…..

 • MTN OZKN

  TÜRKİYE /BURDUR BU KADAR SALAK OLAMAZ …..HALA BU ADAMI DİNLEYİM MİTİNGİNE GİDİP VE BAYRAK SALLAYANLARIN HİÇ Mİ AKLI YOK

 • Recep Kara

  ne kadar sevinmiştiniz yoğun bakımda diye , sizleri çatlatıp yok etmeden ölmez, ben diyim size .

  • Adam Pesindeyiz

   ne sevinecem…yalan habelerinizi yalanlarinizi bir tek sizin gibi koyunlar yutar…new yorktan montaj uzmanlarina gostermisler de…falan da filan da…kucukken sokakta yapardik bu konusmalari…koyunsunuz hepinizin beyin yasi da 5i gecmez…salak ordusu…kaybetmeye mahkumsunuz…genlerinizde var salaklik cunku…

  • Adam Pesindeyiz

   ne sevinecem…yalan habelerinizi yalanlarinizi bir tek sizin gibi koyunlar yutar…new yorktan montaj uzmanlarina gostermisler de…falan da filan da…kucukken sokakta yapardik bu konusmalari…koyunsunuz hepinizin beyin yasi da 5i gecmez…salak ordusu…kaybetmeye mahkumsunuz…genlerinizde var salaklik cunku…

 • Birhan Karman

  ADAM MUTHIS DEMAGOG.., RESMEN HACI YATMAZ .., ULKENIN TARIHINDE HICBIRZAMAN DIN, HIC BU KADAR ACIKCA, BIR BASBAKANIN KENDI SAHSI CIKARLARI ICIN BU KADAR ALENI OLARAK KULLANILMAMISTIR. YANI DEMEK ISTIYORKI : MENDERESI DE BOYLE YALANLARLA DARAGACINA GONDERMISLERDI, SIMDI DE BENI GONDERMEK ISTIYORLAR AMAN OY VERIN KI KURTULAYIM :) AMA KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK, ALLAH NE DEDIYSE O OLUR :)

  • UYGAR TAŞIN

   evet allahın dediği olur..sahi inanıyormusun allaha………..

   • Adam Pesindeyiz

    sanane inanirim inanmam. allah varsa dedigi olur.

   • Birhan Karman

    NICIN HEP SUPHELISINIZ BASKALARININ INANCLARI ICIN ANLAYAMIYORUM. ELBETTE INANIYORUM HEMDE YUREKTEN.

 • Murat85

  Sayın Başçalan sen eski belgelerle değil bugünün belgeleriyle konuş bugünün…

  • KaanT

   Eski belgesi de belge olsa bari. O bildirinin üzerinde “Örfi idare komutanlığı” yazıyor, CHP değil. Zaten nasıl CHP yazar ki, öncesinde de sonrasında da iktidarda değildi. Ayrıca Örfi idare gazetelere bildiriyi basın derse onların basmama şansı yokdu. Sazanlar nasıl olsa bilmez diye atıyor.

 • Theosuz olmaz

  Alo Fatih…! Oscar’i bu sene ben kazanacam , ayarla tamam mi!

 • Tarzan24

  tam bir rezilik. Ben daha birkere Almanyada görmedim bir siyasi parti lideri, hele hele bir basbakan meydanlarda, 1940 lardan 1950 lerden 1960 lardan belge cikarip, iste siz busunuz desin. Tam bir zavalli, 1960 lardaki belgelerlen meydana iniyorsa. Vah vah da ne vah

 • UYGAR TAŞIN

  HANİ BAŞBAKAN AĞIR HASTA İDİ…

  HASTANEDE ÖLÜMLE PENÇELEŞİYORDU…

  UTANAN VARMI??

  YÜZÜ KIZARAN VARMI??

  • TATANG

   yüzü kızarmak derken biz bu hükümet döneminde onu unuttuk hükümetin yüzü kızarmak bir yana hara kiri yapması gerekirken bize bunu söylüyorsan biyerimle gülecem. Sen kabataştaki fantazisi bol bacından haber ver sen mi utandın türbanlı bacınmı.

  • TATANG

   yüzü kızarmak derken biz bu hükümet döneminde onu unuttuk hükümetin yüzü kızarmak bir yana hara kiri yapması gerekirken bize bunu söylüyorsan biyerimle gülecem. Sen kabataştaki fantazisi bol bacından haber ver sen mi utandın türbanlı bacınmı.

  • Sarp Kaya

   Sen buna yaşamak diyorsan.

  • Kursat Yilmaz

   GEBERSİN TÜRK DÜŞMANI!

  • metin kebabci

   Söylentiyi çıkaran yine sizden biri sandınız ki herkes üzülecek ama silah geri tepti kimse iplemedi.

  • taner

   Evet benim yuzum kizardi…..bosbakan ve ailesi nin ayptiklarindan

   Boyle biri basimizda diye utancimdan sokaga cikamiyorum ;)

  • Cengiz Iyiküsküler

   Başbakan ölüp gidiyo diyen akepe milletvekili, sor bakıyım utanmışmı eheheee

  • Kader Ekinci

   Sizin bunca hirsizlik ve yolsuzluga karsi yuzunu bir nebze kizardimi? Hic utandiniz arlandiniz mi? Ar damariniz catlamis sizin arrr siz iflah olmazsiniz sizde serf haysiyet yok.

 • TürkmenKDenizli.52.TC*

  Miting hastanede sandım, yogun bakımmiş!! Kedi gibi cinsi var bu adamın..

 • Cihani alem

  Hirsiz zaten hep konusuyor ama hep yalan konusuyor , hirsiz iyi vurgun yapiyor , caliyor ,Montaj Diyor , yine caliyor paralel Diyor hirsiz doymuyor , hirsiz durmuyor , hem caliyor hem yalan konusuyor , konusuyor cünkü arkasinda Aziz nesinin bahsettigi yüzde 50 – 60 var o yüzden konusuyor hirsiz Türkiye ile dalga geciYor …

 • ERENT

  DOĞALGAZ FATURALARINI KİM ÖDÜYOR…???…..

 • Semih Atalay

  Yine tarihe gitti.Nedemek istediğini anlayan varmı.çilelerden bahsediyor doğal gazı getirmiş parası olan yakıyor.Ülkede tarım bitti.Dünyada ilk 1o hedefmiş

 • burak baykurt

  50 yıl önceki olaydan bahsedip bugünkü CHP’yimi suçluyor??? Vah garibim.CHP ile ilgili bir yolsuzluk (varsa tabi) bulmak için 50 yıl öncesine gitmek zorunda kalmış.

 • zen

  yazık laaa :) sen kendini yorma bence daha fazla köşene çekil ve yargılanacağın günü bekle! ya da zerrab hava yollarından katara uçağını hazırlat, hem orda bi yerde patlama olmuş, ölenlere Allah rahmet eylesin…başsağlığı bahanesiyle gidersin orda kalırsın, merak etme biz seni orda da buluruz tmm cnm?

 • TOKMAK

  SEN ÖNCE KENDİ BELGENİN SAHTE OLDUĞUNU 3-4 GÜVENİLİR ULUSLARARASI KURULUŞA BELGELET SONRA BELGE GÖSTER. KONUŞMALARIN HALA İNTERNETTE REKOR KIRIYOR.

  • http://sozcu.com.tr/ Yeter Artık

   Al sana belge. Bir daha iftira atma hem de tübitaktan

  • http://sozcu.com.tr/ Yeter Artık

   Bu da Amerika dan alınan.

 • Oberst Stauffenberg

  sahtekarligin da delikanligi var, öyle degilmi?

 • Badfission

  Ya çok merak ediyorum acaba orada bağıran insanlardan kaçı dünkü siyasi olayları ya da 2 gün önce ki olayları biliyordur ya da ilgileniyordur.

 • evren

  EYYY AKEPE LOBİSİ SİZ NEKADAR YÜZSÜZ NEKADAR PİŞKİNSİNİZ 1960 NE YA SEN DELİKANLI OLDA ÖNCE ÇALDIĞIN PARALARI AÇIKLA

 • KoUg

  Yine 60 lar yine 80 ler.. Yeter be kardeşim. Biri şuna söylesin yıl 2014 oldu. Hala 40 sene önceki yağ kuyruğundan bahsederler. Artık geçmişe değil geleceğe bakalım…

 • Haluk Çanak

  NİYE BURDUR ÖLEN SEHİDİN ÜSTÜNDEN PİRİM AKLI EFKANMI VERDİ ESKİŞEHİRİ NİYE İPTAL ETTİN EFKAN ASAYİŞİMİ SAĞLAYAMADI İŞİNE HANGİSİ GELİRSE KANDIRILICAK ÇOK İNSAN VAR DİMİ SAYIN BAŞBAKAN RAHMETLİKTESENİN GİBİYDİ ERKEN YOL ALDI MENDERESNASIL OY TOPLUCAM DİYE NASIL BİR MÜCADELE AMA ARTIKSENİN SÖYLEDİĞİNGİBİ OLMAYAÇAK BU HALK SENİVE PARTİNİ SANDIĞA GÖMİÇEK

 • ilelebet

  şimdi Mhp ye sarılıyor Diyarbakırda ayrııı Burdurda ayrı sen busun işte yalancı sahtekar hırsız.

  • yobazsavar

   Adam azılı Türk düşmanı. Azılı milliyetçilik, ulusalcılık düşmanı. Buradan mhp ve HEpar’ a sesleniyorum vatandaş olarak lütfen BİRLEŞİN en azından seçim ittifakı yapın..

 • sivaslı

  Sevim koş Recep yine sıkıyor:))

 • kemalizmyucedir

  rte sen kendi soyuna inandiklarina in bakalim neler onlari acikla millete.inandigin zihniyetteki hirsizlarin hesabi belli degil.gec bunlari evlerindeki paralari anlat.

 • zen

  zıkkım iç!

 • Sabri Köksal

  les kokmaya basladi

 • Sabri Köksal

  les kokmaya basladi

 • ERENT

  ALÇAKCA DARBELER, KALLEŞCE VURANLARA YAPILIR…..

 • ati_1907

  Oluştu mu? Paraları götürmenin, çalmanın yeni tarifi bu olsa gerek!!!

 • Şahmerdan

  1960 ihtilalinin CHP ile ne alakası var?CHP tek başına kaç yıl tek başına iktidar koltuğunda oturdu?Geçmişle uğraşmayı bırakıp gelecek için planlarınız varsa onlardan söz edin.12 yıldır ülkeyi sata sata,soya soya,böle böle ne hale getirdiğinize bakın.Şahsa özel çiftliklerde bile yönetim sizinkinden iyidir-sağlamdır.Her şeyi bilirim iddiasındasınız ama,bilginiz sıfır.

 • T.C. Rosa Luxemburg

  Lütfen cocuklarınızı ekran önünden cekin yada Tv’yi kapatın öcü konuşuyor korku filmi yayınlanıyor cocuklar sonra kabus görür :-)

 • ataker

  Sahtekarlığın, yalancılığın ve vatan hainliğinin bu kadarı olmaz. Üç beş kelle dediğinizi aklı başında ve aydın Burdur’lular unutmadı. Şimdi sizin yüzünüzden ölen şehidimizi o hırsız ağzına alıp da kirletme bari. Bir de hızlı treni getirecekmiş Burdur’a. Siz değil misiniz Burdur’luların yıllarca kullandığı tren taşımacılığını iptal eden. Şimdi oradaki tren garı harabeye döndü sayenizde.

  • zen

   çok haklısınız 12 yıl öncesine kadar burdur ısparta arasında tren vardı, hep onu kullanırdık

 • soru soran

  1960 darbesinden daha once sana yakin olan 1980 darbesi var hicbirine dokunmadin.Am once dun gece taksim meydaninda belediyenin insaat makinelerinin ne isi vardi onu aciklar misin…? Olay ciksin cok istiyorsun degil mi..? Avucunu yalarsin direnecegiz ama , sana firsat verecek hic bir olay meydana gelmeyecek zekamiz sizi yenecek…

 • T.C. Vatandaşı

  Devletin okulları size yetmemiş ama n’aber ? Gerçi kapasite meselesi … Oğlunun konuşmalarını duyduktan sonra sana da hak verdim doğrusu , evlat bu atsan atılmaaaz ,satsan satılmaz …

  • KaanT

   o üniversitelerin önünden geçtiler, okumadılar. Oralarda okuyabilmek için lise bilgisi gerekiyor, hatırla alınmış diplomalarla oralarda okuyamazsın.

  • Mustafa Kemal

   Oyle deme kardes onlar “magdur” olarak ABD’ye gittiler :)
   Yanliz Harvard Universitesi bu ulkede bitmistir artik :)

  • Bilge

   Turkiye’deki universite giris sinavinda baraji gecebilmis mi bunlar?

   • T.C. Vatandaşı

    Sümeyye ÖSS sınavında 120 baraj puanına karşılık 134 almış , yani 4 yıllık bir okul kazanması imkansız.. Diğerlerini bilmiyorum ancak Sümeyye’nin bu haliyle danışmanlık yaptığını ve kardeşlerinin direkt tüccarlığa yöneldiğini düşünürsek cevabı da bulmuş oluruz sanırım :)

 • Sertan ORTAY

  Şantaj dediniz. Montaj da,sabotaj da!.. Yakında KAPOTAJ’da derseniz şaşırmam. Belki farkında değilsiniz ama kafanıza TAJ yağıyor TAJJJJ !..
  Ha bu arada sTAJer’lere mülakat getiriyormussunuz. Anlaşılan eğitim kadroları komple olacak: YanTAJ !..

 • cakinci

  onlarıda koyun zannettin.. karşındaki dik durunca ne yapacağını bilemiyorsun… Sana tabi olmayan yok olmalı sana göre.. şimdi yalanlarla bunu millete inandırmaya çalış yok ajan yok çete yok paralel. lütfen gerçekleri söyle erkek gibi.

 • Ozgur

  Dune kadar bu imam bozuntusunun kicini yaliyordunuz. Ne oldu da iki gunde hersey degisti? Kisiliksiz ilkesiz donek herifler! Fakat suc sizde degil yine de. Asil suc sizi destekleyen bu karaktersiz koyun surusunde.

 • adaletin kirli günlükleri

  Hirsizligin okyanus ötesine kadar uctu manset manset ben utandim okuyunca ne utanmazsin be adam

 • Devrim Yoldaş

  CHP çok işler çevirdi öylemi, ne zaman PKK ile pazarlığa girdi, ne zaman vatanı böldü, ne zaman yolsuzluk yaptı, ne zaman rüşvet aldı, ne zaman paraları sıfırlayalım dedi, ne zaman ne zaman artık iftira üstüne iftira

 • Meral Candy Taylan

  Evet göründüğü gibi Planın B – Kısmında yalan ve duygu sömürüsü…Miting sonunda şarkı bile çalınmış…Alışmışlar çalmaya…Sizin sonunuz çok ama çok kötü Başçalan ve saz arkadaşları!…Bu Millet size dur diyecek siz öylede böylede bittiniz sonunuz yakın…Ya gideceksiniz ya gideceksiniz!…

  • KAFKAS KARTALI

   OOOO KABUKLUSEVER TEŞRİF ETMİŞLER.MİLLET DEDİĞİN% 20 VATANHAİNİ CHP SEÇMENİ Mİ?ÇAKILDAKLI..

   • Bilge

    O kadar yoruma birsey yazamadin geldin burda guya kendince yanit verdin he mi? Herkes de bir rencide oldu ki sorma…Eyvahlar olsun gordun mu ya…

    • TurkGencligi55

     bunlara cevap vermeye bile değmez. haram yiyen, hırsız sever, yetim hakkı yiyen, Allahtna korkmazlar diye yazmak yeterli her yazdıkları yorumun altına. nede olsa TROL oldukları için farketmiyor. Çünkü bunların beyinleri aynen bu

     • Bilge

      Haklisin.

   • Cengiz Iyiküsküler

    Asgari ücretin yarısına bile iş bulamayacaklar makarnacılar az kaldı eheheeee

   • TurkGencligi55

    aha satılık birisi daha varmış burda. naber la haram malı yiyen kafkas kartalı, anlat bakim hırsızlık nasıl gidiyor. işler iyi baya, baksana trilyonlar ortalarda geziyor. sizede veriyorlar mı la bunlardan..

   • Meral Candy Taylan

    Kabuklusever senin Annen, Bacın, Süllalen demeyeceğim sana!…Fakat seni özel Vibra – Akıl Tokmağıyla adam edebilirim!…

    • KAFKAS KARTALI

     HADİ ORDAN MAYISLI KOKOŞ.KENAR MAHALLE ARTIĞI ÇAKILDAKLI..SENİN HERYERİN KOKUŞMUŞ MUNDAR YARATIK.

    • KAFKAS KARTALI

     ACITTI MI?CİCİM

 • İzmir’li

  HEMEN SAVUNMAYA GEÇİP,TARİHİN DERİNLİKLERİNDE SUÇLU ARIYOR.

 • Ahmet Ferit Vural

  Baş çalan konuşuyor.utan utan.

 • Alper

  Laaaaaaaaaaaaaaaannnnn kaçııın kaçıııııınnnnn
  PATLAYACAK…………..

 • Sarp Kaya

  “Ben de kazandım ha, bende de baya para oluştu” izledik, izledik bayağı oluşmuş.

 • Mahmut Ergüden

  Dede Korkut masalları. Adam bir türlü 2014 e gelemedi halen 1940 ile 1983 arasında gidip geliyor.

  • TurkGencligi55

   bu birde hedef 2023 mü dediydi. :)

 • Serapsc

  Yüzsüzlükde son nokta

 • Kursat Yilmaz

  RTE NİN MAÇASI TUTUŞUYOR. OYLAR MHP YE GİDİYOR DİYE. “MİLLİYETÇİ SAMİMİ KARDEŞLERİM” MİŞ. ULAN DAHA 2 AY ÖNCE MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLARININ ALTINA ALDIĞINI İLAN EDİYORDUN, UTANMAZ YALANCI! ÜLKÜCÜLER BUNU YEMEZ HADİ BAŞKA KAPIYA!

 • metin kebabci

  ”Tescilli Hırsız” dünya alem artık böyle hitap ediyor sana.

 • İsmail

  Eski Türkiye yasaklarla doluymuş;-)yahu demezler mi be adam milletin içine soktuğun o korku bir yana,yatak odalarına kadar girip şu kadar çocuk yapın diyen sen değil misin.Yasa ile kadın ile erkeğin haftalık sevişme sayısını belirleyecekti neredeyse;-)

 • Mustafa Kemal

  Sadede gel Usta su kasetin montaj oldugunu bilimsel olarak ispatlasana. Laf salatasiyla olmuyor millet kanit istiyor kanit. Yerse tabi

 • KaanT

  O belgenin üzerinde ne yazıyor, “Örfi idare komutanlığı”. CHP ile ne alakası var? Gazete basmışmış. Ne yapacaklardı? Örfi idare al bu bildiriyi bas diyor. Basmama şansı mı var? Ah Boş ve başÇalan bakan, bu konuşmalarını sadece sazanlar dinliyor.

  • Birhan Karman

   ÖRFI YAZMIYOR ÜRFI YAZIYOR :) SAHTE BILE OLABILIR SIBER AK DANGALAKLAR PHOTOSHOP TA FILAN YAPMIS OLABILIRLER :)

 • taner

  Yuzunu gorunce, abuk subuk konusmalarini duyunca midem bulaniyor…………

  Utanmaz arsiz

 • Zulfu Cinar

  ZUHAHAHA……TUM..ME..ME..ME..MEHE.MEH….MEH…AHA.

 • gerçek memet

  BDP’lideri Sayın Selahattin Demirtaş
  “Meclis’in karşısında TÜBİTAK var.
  Başbakan ve oğlu buraya giderek, ses laboratuvarına
  ses kayıtlarını verir ve 20 dakika sonra
  bu seslerin ikisine ait olup olmadığı anlaşılır” dedi.
  Giden var mı,yok çünkü hiç kimse gerçeği
  Öğrenmek istemiyor,Tartışmak şahane…

  • Volkan

   Orali olmuyorlar hic, koyunlari konusmasiyla hipnoz etmegi biliyor.

  • thea pape

   cunku kendisi cok iyi biliyor ki kayitlar gercek. isvicredeki banka hesaplari yayinlansin bunun 30 kati orada var.

 • Bilgin Amca

  Bir sonraki mitingde Babil Hükümdarı Hammurabi kanunlarının Türk halkı üzerine kötü etkisini belgelerle açıklayacak. AKP döneminin bu kötü kanunları nasıl yendiğini anlatacak.

  • Muhalif

   BEN HİYEROGLİF TABLET ÇIKARICAK DİYE KORKUYORUM

 • Sarp Kaya

  1960 Türk’ün amerika ‘ya darbesiydi sen neden rahatsız oldun? Yakında o tutuklama emirleri senin içinde çıkacak ne var bunda?

 • Önce Vatan

  son cirpinislari idam sehbasi kurulsun hepsine idam idam idam

 • Muhalif

  MİNİBÜSLERLE İLÇELERDEN KÖYLERDEN TAŞIYORLAR İNSANLARI MİTİNGLERE, ELLERİNE MEYVE SUYU, KEK VERİYORLAR, SONRA HÜLOĞĞĞĞĞĞĞ…SEÇİM SONUÇLARINI DA BİLGİSAYARDAN TÜRETTİN MİYDİ DEĞME KEYFİNE… YALAN LOBİSİ BAŞKANI TAYYO, BU KOŞULLARDA MİTİNG YAPTI YİNE…

 • ATATÜRKÇÜYÜZ

  AMERİKA SANA HOCAYI VERMEZ BOŞA UĞRAŞMA HOCADA KAFASIZ DEĞİL TÜRKİYEYE GELSİN TÜRKİYEYE GELDİĞİ VAKİT HAVA ALAANINDAN ERNEGENEKON DİYE İÇERİ TIKACAĞINI BİLİYOR EĞER HOCAYI TIKARSANIZ ORTALIK İYCE KARIŞIR BUNU BİLMİYORSANIZ BİLİN ÖĞRENİN CEMAAT 10 YILDIR BÜTÜN GİRDİNİZİ ÇIKTINIZI BİLİYOR.

 • y@L@ns@v@r

  Yeminle ,şimdi ağlayacağım amk…!!! :)

 • ismailozden

  aslında sizin editör haberleri bir çek etmesi lazım adamı sabah komaya soktunuz şimdi dirilttiniz sizden doğru haber hassasiyeti bekliyoruz

  • TurkGencligi55

   :) sen önce o haberin bir içeriğini oku. onu söyleyen AKP Elazığ eski milletvekili Feyzi İşbaşaran. Hadi şimdi başka yere hadi canım..

 • Davul Zurna Az

  İnşallah seni de bir gün alelade bir genel müdür yardımcısının yamağı pozisyonunda görmeyiz inşallah tayip, Kılınçdaroğlu’nun söylediği gibi, hırsızdan boşbakan olmaz ama aynı zamanda da insanlara ne şekilde hitap etmesi gerektiğini bilmeyen birisinden de boşbakan olmaz…

 • Mustafa Karaman

  Cuntanın yayınladığı bildiriyi de CHP’ye mal ettin ya??? PES ARTIK. 12 Uçak dolusu altın kaçırma belli ki yalan propoganda ama bunun CHP ile hiç bir alakası yokken senin yaptığın “KABATAŞTA BAŞÖRÜLÜ BACIMI DÖVDÜLER” kara propganda tamamen sizlerin eseri. 5-10 yıl sonra bunu da CHPye atarsın sen.

 • Davul Zurna Az

  Seninle şuradan yorum yazıp dalga geçmek istiyorum ama bunu sen zaten yaptığın konuşmayla, kendi kendinle dalda geçerek ve bizat kendini gülünç durumlara düşürerek zaten ziyadasiyle yapıyorsun tayip… çok yaşa emi, güldürdün beni yine, müstesna şaklabanlıklarınla…

 • kgüven

  Sn.Başbakan, dün gece, provakasyon amaçlı Gezi Parkına getirilen, kamyon ve dozerler hakkında açıklamada yaparmısınız? Birde hafta sonu yapacağınız, Eskişehir ve Mersin mitinglerinizi neden iptal ettiniz?

 • Mustafa Karaman

  “Silüeti takım elbise sanır” derken teşbihin nereden geldiğini bilmez. Biri yazmış bu da okuyor! İngilizcede her iki kelimenin söylenişi biraz birbirlerini andırır ya, metin yazarı o noktadan hareket ediyor (silhuette – suit)… Kendisi “BİDE” nedir bilmez de Topbaşa sorar… AKDENİZi WHITESEA sanır… Ama çok kültürlüdür ve Türkiyenin hatta Dünyanın en akıllı ve bilge adamıdır(!!)

 • y@L@ns@v@r

  Hakim ortak hisselerini satıyor.Ama sana değil,
  Sen yüzde üç beş, sağda solda kalan kırıntılara oynuyorsun. Yakışmıyor uzun adam,hiç yakışmıyor.. :)

 • KAFKAS KARTALI

  AĞZINDAN BAL DAMLIYOR NUR AKIYOR MÜBAREK YÜZÜNDEN.GÜNEŞTEN BEYİNLİ TERTEMİZ YÜREKLİ IŞIL IŞIL MAŞALLAH.MÜSLÜMAN ASİL TÜRK MİLLETİNİN % 80 İ SENİNLE İFTİHAR EDİYOR SEVGİLİ BAŞBAKAN.

  • http://sozcu.com.tr/ Yeter Artık

   Hakikaten mübarek yüzü var.

   • Bilge

    Kabus gibi!

  • burcin iskit

   Allahın vasıflarıni taşıyan demeyi unutmuşsun (tövbe haşa)

   • KAFKAS KARTALI

    yorum yaz fikrin varsa zırvalama lütfen

  • Cengiz Iyiküsküler

   Güneşten beyinlimi eheheee yenimi işe girdin sen trolcü tahsil ilkokul terk galiba eheheeeeee

  • Birhan Karman

   SEN CERKEZLERIN UTANCISIN. ADINI DEGISTIR EN AZINDAN.

  • Meral Candy Taylan

   % 25,7 diye yazda inanayım sana!…Türk olmayan, Türküm diyemeyen tescilli hırsız bir Başçalanın var ne kadar övünsen azdır!…

  • Bilge

   Yok yok %1000′idir o. Yanlis hesapladin sen. Efendim, yuzde bin olmaz miymis? Neden, en az senin soylediklerin (nur yuzlu olusu, tertemiz olusu vs.) kadar mantikli iste!

  • Kader Ekinci

   Sizi tanimliyor

   • KAFKAS KARTALI

    AKIL OLMADAN YAŞIYANA DA SOL CU DİYORUZ PACOZ

    • Kader Ekinci

     pacalarinizdan mantik akiyor mantik. ne kadar cirpinirsaniz cirpinin sizin gibilerin beyinsiz oldugunu dunya alem biliyor, ve yazdiklarinizda bunun ispati. Siz kafkas olamazsiniz kafkaslilar onurlu serefli insanlardir. Hirsizliga canak tutanda hirsiz ve onursuz serefsizdir.

     • KAFKAS KARTALI

      cacık mı?dedin

 • ozancn

  Her gittiği yer de aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor. Tek fark şu kadar yatırım yaptık şu kadar katrilyon harcadık derken gittiği şehrin ismini veriyor :) İçerik değişmiyor şehir adı değişiyor.

 • kenan

  allah sizingibilerin başından hiç eksik etmiyecektir bu adamı bir tayip gider bin tayip gelir 50 yıldır oldugu gibi

  • TurkGencligi55

   ne alaka malo, hırsız ve haram yiyenler, siz Allah adını ağzınıza almadan önce haram yemiş gırtlaklarınızı temizleyin denyolar

 • yobazsavar

  ZAVALLI TAYYİP. HAKİKATEN BİR ZAVALLISIN. 1940′ lı yılların chp’ sinden, 1960 yıllardaN MEDET UMUYORsun.

 • yobazsavar

  2014 YILINDAYIZ TAYYİP
  Geç şu 1920′ leri 1940′ ları, 1960′ları
  bugüne gel bugüne…

 • birisi

  Recep Efendi, YETER ARTIK HİKAYE ANLATMAYI BIRAK ARTIK, SADETE GEL; HIRSIZLIĞINI ANLAT…
  Milleti ‘SALAK’ yerine koymayı bırak ARTIK BE!…

 • Derya Karacanoğulları

  Bu nasıl bir REZİLLİK…..RTE nin yalanlarının 20-30 TV canlı veriyor…..YOLSUZLUK tapelerini “basın ahlakı gereği” veremeyiz diyor yandaş tvler….NE OLUYOR bu ülkeye….hangi yüzle çıkıyor bu adam meydanlara….yuh olsun..

 • İsmail

  2001 model Fransız otomobil üreticisi Renault’un RTE sınıfı ile bizim RTE benzerlikleri:Fransız RTE el freni mandalı paslandığı için fren sürekli düşer,tutmaz.Bİzim RTE’nin freni utanmazlık,çalma,yandaş kayırma,çamur atma,milleti din ile sömürme noktasında devre dışıdır.Fransız RTE benzin deposundaki kaçaktan dolayı aptal çalışır.Bizim RTE’nin çalışmaları da aynıdır.Avrupa da bu sıkıntıları yaşatan otomobil RTE hurdalığa kaldırılır.Bİzim RTE derhal istifa eder ve yargılanır.Dİni devleti ayıramayan bizde ise bizim RTE baş tacıdır her zaman;-))

  • Halilgg

   Vav iyi tespit harika !!! :) )

   • İsmail

    ;-)

 • kaan

  Yeryüzünün gelmiş geçmiş en büyük yalancı ve demagogu.

  • thea pape

   evet hitler bir bu iki

 • Selim Temiz

  “Unvan belli..!”

  • Halilgg

   Valla dayı senin foto gondermelerini cozmek yada anlamak biraz zor(!) Konuyla alakali olmayan seyleri yapıştiriyorsun.ne diyim basarilariniz devamini dilerim…

   • astortx

    Tuzluklardan olusan TBMM olunca boyle oluyor;)))

 • Cengiz Iyiküsküler

  Madem montaj ispat et bakanın hissetmesi önemli degil o konuşma oldumu olmadımı bakanlar neden istifa etti fetoyu cagırıyordun gel hasret bitsin diyordun ne oldu. 50 sene evveli bizi ilgilendirmiyor günümüze dön ses sizinmi degilmi bunu söyle

 • Alparslan Selçuklu

  BİLAL 3 ÇOCUĞA GEREK YOK,
  SENİN GİBİ TEK ÇOCUK ÖMÜR BOYU İÇERİ ATTIRMAYA YETER!
  KAPAT TELEFONU…

 • TC Ayla Güneş

  daha ölmemiş mi bu ya hani hastahanede yatıyordu :)

  • Halilgg

   Zor ölur bunlar!!!bunun hocasida zor ölmuştü.malesef allah (!) Sevmediklerini gec aliyor yanina ,tezi gercekmi acaba (!)

  • KAFKAS KARTALI

   senin gibi alıklar sazan gibi atlıyor asparagas haberlere çakıldaklı kontes..

 • TC Ayşegül Duran

  Bırak şimdi misafir çağırmayı da ses kayıtlarının peşine düş. Bu ülke topraklarında yaşayan herkesin güvenliği senden sorulur. Ama beni senin ve diğerlerinin dinlendiği değilde dinleme esnasında konuşmaların daha çok ilgilendiriyor. Evde tuttuğunuz paradan neden korkuyorsunuz? Parayı neden bankaya yatırmıyorsunuz? Neden17 Aralık’ta evdeki para aklınıza geldi?

 • Ivan divandelen

  Sabah bu komada değilmiydi?
  Heyy zart, Heyy zurt deyip duruyor, hep aynı hikaye
  Bende diyorum ki..
  Heyy Teyyo, niye hırsızlık yapıyon len?

  • Muhalif

   yok ya ne koması allasen… muhtemelen bir mağdur edebiyatı yapacaklardı, baktılar millet yemeyecek artık, gazladı gitti Burdur’da bindirilmiş kıtalara hüloğğğ dedirtti geldi.

  • Muhalif

   akrebe niye sokuyon denir mi kardeş??? ondan hırsızlık yapıyo bu da…
   HUYU…

 • Adam Alemdar

  Türkiye Cumhuriyeti Başbakanını dinlemek elbette Türk halkına çirkin bir saldırıdır, ama sen kaşındın RTE. Bu saldırının tek sorumlusu sensin Recep Tayyip Erdoğan

 • A,Isan

  HEY HOCA BUKADAR YETER TUM HISIZLIKLARIMI SOYGUNLARIMI % LERIMIIN HEPSINI TURK DEMEDIGIM AM OYLARIN ALDIGIM VE MLLETIN A’SINI TUCARLARIMA ETIRDIGIM HALKA DUYURMA BUKADAR YETMEZMI INSAFA GEL RABBIM BENIMLE BE KOY IMAMI..

 • Halilgg

  T.c leri kaldirytin hatta turk demiyordun.simdimi turkiye milletini yapiliyor turkiye cumhuriyeti basbakanina yapiliyor diyosun.keser dondu sap dondu aman he girmeyee biyere..sozden donen namert!!!!!

 • Ahmet Ferit Vural

  Bu başbakan bütün iş adamlarını rüşvete bağlamış.vur allahım vur.bismillahde vur.bu akpli vekiller utan mıyorlar mı.neden istifa etmiyorlar.yaoksa onlarda mı

 • Halilgg

  Benim anlamadigim sey bu adama 40 larda 50 60 ve 70 lerde napmislar.yav buladar ne geriye goturyorsun be adam!!! Birak geriyi ileriye sen bak.ulan dem vuracaksiniz ki bak yakini gosteremiyor hep geriden geriden cunki tozlu sayfalar iste yalan yalanlis eksik bilgileri sur halka ..ya bunlar asmis,bunlara oy veren daha da asmış….

 • Ahmet Nuran Efe Dayıoğlu

  ADAM KONUŞUYOR VARSA KONUŞACAK ÇIKSIN MEYDANA BURDA YAZMAKLA OLMUYOR BU İŞLER 3 5 GAZLI YAZIN DURUN KENDİ KENDİNİZE :D

  • Halilgg

   Yazmak icin var sen neden yaziyosun hayirdir korktun mu :) ) senden daha iyi gazlimi olur ki muhalefet sitesine girmis abudik yaziyosun gafil sübiyan :D

  • thea pape

   sen niye yaziyorsun o zaman. defol git basbakanin yanina troll

   • Ahmet Nuran Efe Dayıoğlu

    BEN SEÇİYORUM BEN YAZIYORUM SEN SEÇMEYE ÇALIŞIYORSUN HER SEÇİM BAŞA DÖNÜYORSUN SAĞDA SOLDA PROVAKATÖR YAZILAR YAZIYORSUN MADEM BU ADAMDAN İYİSİNİZ NEDEN SEÇİLEMİYORSUNUZ CEVABINIZ YOK

    • astortx

     secilemiyoruz cunku hirsiz hem para caliyor hem de oy..

    • Halilgg

     Senin suan yaptigin provakatörluk olmuyormu? Bak burasi senin gorusunden aykiri!bana aykiri yaziyor ve beni Tahrik ediyosan bak!! Iste provaköturun babasini sen yapiyosun demektir..ahh cahil cüheylam ahhhh!!:)

  • sivaslı

   cahil ahmet kesin 800 tl ye çalışan bir emekçisindir..

   • Ahmet Nuran Efe Dayıoğlu

    800 TL CALIŞAN CAHİLMİ OLUYOR SENDE KESİN MİLLETİN ARKASINDAN KUYU KAZAN 800 TL ÇALIŞAN EMEKÇİNİN HAKKINI YİYEN BİRİSİNDİR 800TL ÇALIŞAN EMEK VEREN İNSANI BU KADAR KÜÇÜK GÖRDÜGÜNE GÖRE

    • Halilgg

     Milleyin arkasindan kuyu kazan yabanciyi hos ama kendi yurtaslarini ac birakana nedenir =RTE yaa anladin evet arkadas yanlis yazmis sen ancaaaaa 200 tl falan edersin .hadi naş akite vakite habete türkee :) )

 • Amarok

  Bu adam 2. boyut başka bir alemde mi yaşıyor? Ne inat adam ya.. Dünya liderisin al getir fetoyu.. Oy vermezsem şerefsizim.. Üzücü olan şu halkın değilde.. abd ve fetonun bu adamı silip atması..

  • Anti Vatanhaini

   Sanki hırsızlıkları o değilde CHP yapmış .Bunu dinleyemeye giden ya vatan haini yada beyinözürlü !!!!

 • Guest

  ey hoca! sen artik turkiyeye gel.ciftligi bana ver cunku benim ulkeden kacmam an meselesi.

 • thea pape

  hala bunu izleyip inanan kerizz var mi bu ulkede?

  • cbuddy

   Koyun kadar beyni olmayan o kadar çok yalaka var ki. Ne ile besleniyorlarsa ??

  • Ercan Eraslan

   Hemde nasıl ve olmayada devam edecek inat degilmiii :) )

 • RECEP ÇELİK

  BAĞIRMAKLA TEHDİTLE HIRSIZLIK KAPATILMAZ RECEP TAYYİP

 • thea pape

  kanit goster birader! git almanyanin en iyi universitelerinin birinden bunun montaj olduguna dair kanit getir mesela. ulastirma bakani cikmis bunun montaj oldugunu hissediyorum diyor. bize hikaye anlatma recep!

 • sivaslı

  ne yaparsan yap ne kadar bağırırsan bağır bu millet seni hırsız diye anacak recep efendi

  • ototurk

   Ne demişler güneş balçıkla sıvanmaz. O bir dünya lideri,

   • Adnan B

    yalan dünyanın.boşbakanı

   • Kader Ekinci

    HIRSIZ VE HIRSIZLIKLARIN BASCALANI DIYORLAR ONA SIMDI

  • Murat Prince Askin

   Helal sana Sivasli kardesim hirsiz olarak damgayi yedi motunu yirtsa degismez bu. Tarih onu Hirsiz olarak bilecek. Eger hersey yalansa ciksin butun mal varligini ve nerden geldigini ve bu mallari kazanirken kac kurus vergi verdigini bizde cikip ozur dileyelim. Yada Hirsiz olarak kalacak omur boyu

 • MadCaT

  Hırsız, yalancıdan başka birşey değilsin diktatör bozması seni. Bağırıp, çağırıp, hakaret ederek göya kendini haklı çıkarma telaşındasın anladık ama bu saatten sonra ne yapsan boş. Uluslararası platformlarda bil oğlunla götürdüğün paralar konuşuluyor. Koskoca ülkeyi rezil ettin çapsız.

 • thea pape

  sana giciklik olsun diye zaman gazetesine uye oldum.

  • Ahmet Nuran Efe Dayıoğlu

   ANCA ZAMAN GAZETESİYLE ŞANTAJLA MONTAŞLA AVUTUN KENDİNİZİ BÖLÜCÜ PROVAKATÖRLER

   • mlbozkurt

    kendi medyanızda kendiniz çalıp oynuyorsunuz..takan yok tabii sizi orada..ama burada da alacağınız ancak 3 ün 1 i olur…..

   • hardHobbit

    trolll varrrr

   • Halilgg

    Hirsiz varrrr!!!!;)))

 • ihsan_e

  Bir yandan montaj diyor, ote yandan beni dinlediler diyor. Hangisi dogru? Inkar etmekle, onu bunu suclamakla kendi sucunu ortbas edemezsin, artik yemezler. En bastan cemaatle bir olup Turkiyeyi paylastiniz, yagmaladiniz, karanlik emellerinizi tehdit edebilecek vatanseverleri karalayip duzmece suclarla iceri attiniz. Simdi menfaatleriniz cakisti, birbirinize dustunuz. Madem ses kayitlari montaj, erkeksen montaj oldugunu ispatlattir bir bagimsiz kuruma. Sıkar o biraz degil mi? Cünkü ses kayıtları bal gibi gerçek. Kullandigin Goebbels propaganda taktikleri eskidi, yutmazlar

 • azat76

  Yine koyunlar toplanmış başbakanı dinliyorlar..

  • karapence

   sensin lan o onlar koç senin üstüne çıkacak sen insana koyun diye bakarsan 3 birini alırsın inadına tayyip

   • Halilgg

    Adam gibi yorum yaz yeni yetme delikanliligin basina bela acmasin birde …

   • Kader Ekinci

    Masallah AKIL MANTIK ZEKA akiyor yazdiklarinizdan. Iste bakin sayin arkadaslar akp yanlisi burada yazanlarin hepsi bu tarz. Yani gercekden beyin yok. Bunu bize herseferinde ispat ettiginiz icin tesekkurler HIRSIZA CANAK TUTAN HIRRSIZLAR

 • ahmet anak

  KONUŞMALARA BAKIN…
  ÇARESİZLİĞİ NET OLARAK GÖREBİLİRSİNİZ..
  TÜM MAĞDURİYETLERİN SON KULLANMA TARİHİ DAHA KABATAŞ’TA..DOLMABEHÇE’DE BİTMİŞ.
  TÜM İSTİSMARLAR KULLLANILMIŞ.. KALMAMIŞ..
  TÜM SERMAYE TÜKENMİŞ…
  TEK SERMAYE KALMIŞ….
  YALAN…!
  O BİLE TÜKENMEK ÜZERE…!

 • ototurk

  Yazık komada olduğuna ne de inanmıştınız oysa ki değil mi ?:)))

  • ahmet anak

   AHLAK KOMASINDA DEMİŞLERDİR , TAKILMA KARDEŞ…

   • ototurk

    Çevir kazı yanmasın. Neyse balıklama atladığınızın siz de farkındasınız nihayetinde. Zamanla olacak.

 • kaan

  SAYIN KILIÇDAROĞLU, SİZ NE ZAMAN HALKA GİDİP GERÇEKLERİ ANLATMAYA BAŞLAYACAKSINIZ? YETER ARTIK SİLKİNİN. ADAM GÖZ GÖRE GÖRE HALKI KANDIRIYOR. BU MİLLET GAZETE OKUMAZ, HABER DİNLEMEZ DOĞRU DÜRÜST. SİZ AYAKLARINA GİDİP ANLATACAKSINIZ. TREN KAÇIYOR, HABERİNİZ OLSUN.

 • Ahmet Mehmet

  O değilde 30 yıldır cemaattir Fettullahtır ajanlarıdır el atmadıkları kurum kalmamıştı. Anında temizlendiler. Bunların kavgası inşallah Atatürk’çü Aydınlık Türkiye Cumhuriyetine ve Türk vatandaşlarının hayrına olur. 50 yıldır Türk halkının başaramadığını birbirlerini yiyerek kendileri başardılar sanırım. Bir taşla 2 kuşmu vurduk ne.

 • KaanT

  Bu belge de sahte. Ürfi diye türkçede bir kelime yok o Örfi’dir, o devirde ki ordunun türkçesi mükemmeldi ve imam sazanları Ğ ve ğ harflerini de yazamamışlar. Komutanlıgı ve TEBLiGi olmuş. Ayrıca büyük harf İ de yazamamışlar, küçük harf yazmışlar. Ulan herşeyiniz sahte. Sazanlar, dökülüyorsunuz, belgeniz bile sahte.

 • cbuddy

  O kadar zavallı hale gedin ki RTE, artık kaçacak yerin de kalmadığı için, koyunlarına emir üstüne emir veriyorsun. Yakında koyunların da yanından kaçacak. Eninde sonunda hırsızlıktan, kul hakkı yemekten, Yüce Allah’ım seni cezalandıracak. Zaten zavallısın. Artık sana acıyarak bakıyorum. Yazıklar olsun ki bu güzel ülkemde aynı havayı solumak zorundayız.Ben ona üzlüyorum.

 • hardHobbit

  senin sayende koalisyon hükümetlerini mumla arar olduk.

 • astortx

  Enerji Bakanini da kirli camasirlari yakinda cikacak diye haber vermis…gerisi yalan

 • kenan

  yazdıgım yorumlar neden sansürleniyo yandaşlarınki kelimesi kelimesine yayınlanıyo bizimki neden sansürleniyo sn sözcü

 • ys59

  Dünya tarhinde bunun kadar yalanci,itiraci,hain ve hatta hirsiz basbakan gelmemistir.Bunlarin her seyi yalan dolan.imanlari bile yalan!

  ABD’li ünlü siber uzmanı Joshua Marpet, “Eğer sahteyse, bu benim daha önce hiç görmediğim karmaşıklıkta bir sahtelik olmalı” diyerek kayıtların doğru olduğunu öne sürüyor..

  • Senol Gül

   BAKAR MISIN BİRDE UTANMADAN NE DİYOR.: Eski Türkiye demek yolsuzluk demektir, yoksulluk demektir, yasaklara dönüş demektir.

 • ys59

  Dünya tarhinde bunun kadar yalanci,itiraci,hain ve hatta hirsiz basbakan gelmemistir.Bunlarin her seyi yalan dolan.imanlari bile yalan!

  ABD’li ünlü siber uzmanı Joshua Marpet, “Eğer sahteyse, bu benim daha önce hiç görmediğim karmaşıklıkta bir sahtelik olmalı” diyerek kayıtların doğru olduğunu öne sürüyor..

 • astortx

  Belediye Baskani oldugunda kalpazan oldugu tesbit edilmis adamdan basbakan olursa olacagi bu olur..

 • thea pape

  hocanin adini agzina destursuz alma. sonra yeni kasetin cikabilir.

  • Aysun Kurtman

   çıktı bile.

 • İbrahim Yildiz

  “Eski Türkiye ile yeni Türkiye arasında seçim yapacağız. Eski Türkiye demek yeniden koalisyon dönemleri demektir. Eski Türkiye demek, yeniden kriz demektir. Eski Türkiye demek yolsuzluk demektir, yoksulluk demektir, yasaklara dönüş demektir.” BEN DAHA DA BİRŞEY DEMİYORUM !!!!!!!

 • Aysun Kurtman

  Çok mal haramsız çok laf yalansız olmaz sözü doğruymuş…

 • atacan

  Evet söylediklerinden su anlasiliyor: Ben 12 yildir bu ülkeyi yönetemedim, baskalari yönetmis…Devlet yönetmesini bilmiyen bir insan onu bunu halka sikayet etmez, ben bu isi yapamadim der ve istifa eder..ISTIFA ET, DEVLET YÖNETEBILECEK BIRI O KULTUKTA OTURSUN, hem de ASMADAN KESMEDEN….

 • aslanyurek

  Yalanci bascalan hadi ordan sen ancak kendi koyunlarini kandirirsin,zaten o salaklarda kanmaya hazir yat desen yatacak cinsinden…

 • http://www.pmamortgages.com.au Bezmi Kaya

  YIL 2014..SEN 1940′LARA GiDiYORSUN KOSYE SIKISTIGIN iCiN.HERGUN BiR REZALET ACIGA CIKIYOR VE SEN HEP YA YAPILAN YOLLARDAN YA DA SAVUNMAYA GECEREK “MONTAJ MONTAJ” DiYE HAYKIRIYORSUN TAYYiP BEY! YAHU, NEDEN “BENiMLE BiLAL ARASINDA OYLE BiR KONUSMA GECMEDi” DiYE MiTiNGLERiNDE HALK’A BUNUN DOGRU OLMADIGINI KESiN OLARAK SOYLEMIYORSUN??CUNKi, ABDESTiNDEN SUPHEN VAR DA ONDAN..!!
  BiRAZ SEFFAF OL, SEFFAF BEEEEE!!

 • karapence

  ADAM GİBİ ADAM İNADINA RECEP TAYYİP ERDOĞAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN

 • karapence

  RECEP TAYYİP ERDOĞAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN

  • wento

   Basbakanla hanımınızın kasedi cıksa inanır mısınız?bence montaj dersiniz cünkü hepiniz oylesiniz.ikramcılar sizi ben de isterim cooook

   • Ahmet Nuran Efe Dayıoğlu

    HANIMININ BAŞBAKANLA KASEDİNİN ÇIKMASINI BUKADAR İÇOK İSTİYORSUN YANİ SANA VE SENİN GİBİ DÜŞÜNENELERE ALLAH AKIL VERSİN…

  • adaletin kirli günlükleri

   Oglum sakatmisin sen yoksa paralimi tuttular

   • Kader Ekinci

    Sakat oldugu koydugu resim ve isminden belli degil mi arkadasim? Tabi beyinsel sakatlik ;)

    • adaletin kirli günlükleri

     Arkadasim elbette düsünce sakatligini kastedtim bedensel özrü olanlarin önünde sevgiyle egilirim

 • papyon

  ee usta senin yalanları ne yapsak ki kaç tane oldu ben hatırlamıyorum artık

 • vatandas dogrusozlu

  Nereye sığınacağını şaşırdı zavallı. Bir yandan Menderese sığınmaya çalışıyor, bir yandan Dombıra ile milliyetçilere kıvırıyor, bir yandan “Bu operasyon barış sürecine yapılmıştır” deyip Apo’ya gerdan kırıyor. Ben OMURGASIZ YARATIK olarak bir tek YILAN bilirdim. Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin.

 • karapence

  KALBİMİZDE GÖNLÜMÜZDE RECEP TAYYİP ERDOĞAN BU ZİHNİYETLE SİZ AVCUNUZU YALARSINIZ YİNE KAZIK BAŞINA HAYDE

 • karapence

  RECEP TAYYİP ERDOĞAN ADAM GİBİ ADAM

  • Kader Ekinci

   HIRSIZ DEMEK ISTEDINIZ SANIRIM.

 • karapence

  ASIL YALANCI İFTİRACI MONTAJCILAR SİZİN BAŞINIZDAKİLER KEMAL KILIÇTAR OĞLU VE YALAN EKİBİ MONTAJLA GELEN GENEL BAŞKAN

  • Volkan

   Gün gelir insallah untanmayida bilirsin. Biraz Demokrat ülkelerinde siyaset nasil yapilir diye bak gör karsilastir. ondan sonra Adam gibi Adam de diyebiliyorsan. Bu Adam hirsiz, ben youtubdan cektim bütün ses kayitlarini ve biim almanyada üniversitede ses ve ton mühendis arkadaslara verdim. Dört gözle bekliyorum sonucunu. Medyadan ögreniceme, kalkip kendim ugrasiyorum dogruyu ögrenmek icin, sanada tavsiye ederim.

 • karapence

  MİLLET SİZİN DÜŞÜNDÜĞÜNÜN TERSİNİ YAPACAK AKP ERDOĞAN SİZİ YİNE HÜSRANA UĞRATACAK SİZE BİBORON GÖNDEREYİM MONTAJ KASETLE AVUNUN SİZ YAHUDİ ÇOCUKLARI

 • karapence

  HER ZAMAN HERYERDE YAHUDİ VE ONUN EKİBİNE İNAT RECEP TAYYİP ERDOĞAN

  • vatandas dogrusozlu

   Eline sabit bir metin tutuşturmuşlar onu yazıp yazıp duruyorsun. Yaratıcı olun troller demedi mi sana bakim Sümoş ablan.