X
Kullanıcı Sözleşmesi

Sözcü sadece şikayet edilen/şikayete konu olabilecek yorumları gerek gördüğünde kaldırmakla yükümlüdür. Okuyucu / Kullanıcılarımız yazdıkları tüm yorumlardan Facebook ve diğer tüm sosyal medya hesaplarında olduğu gibi yasal olarak sorumludurlar. Otomatik olarak yayınlanmış yorumlardan Sözcü sorumlu tutulamaz.

"Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği/yorumu Site’de paylaşmamalı. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir. Sözcü Gazetesi, emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye/Üyeler’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder. "

‘Mektup bana gelmedi’

‘Mektup bana gelmedi’

Erdoğan’ın konuşmasından önemli satır başları;

Japonya’yı 10 yıl aradan sonra ziyaret etmiş olacağım.Bu sürede Japonya Başbakanı ülkemizi 2 kez ziyaret etti. Japonya ile ilişkilerimizi her alanda daha da genişletmeyi düşünüyoruz.
Japonya’nın ardından Singapur’a gideceğiz. Singapur’un ardından 9 Ocak’ta Malezya’ya gideceğiz.

– Devlet içindeki paralel yapıyı oluşturan 2000 kişinin olduğu söyleniyor.Bu süreçte hukuki bir işlem başlatılacak mı ?

Bu konuda Bülent Bey de, parti sözcümüz de açıklama yaptı. Bir defa böyle bir şey söz konusu değil. Bu tür atamalar yapılırsa yapılır. Devletin yüzbinlerce personeli var. Devlet, ve bu devleti yöneten hükümet yeri geldiğinde atamalar yapar. Bu sayılar uydurma ifadelerdir. Bu tür yalanlanmış ifadeler üzerinde durmak anlamsız.

– Balyoz ve Ergenekon’da yeniden bir yargılama konuşulmuştu.Bu konuda bir çalışma söz konusu mu?

Metin bey’le yaptığımız görüşme olumlu bir görüşme olarak sürdü. Yeniden yargılanma konusunda olumlu bakıyoruz.Bu konuda arkadaşlarımız çalışıyorlar ve çalışmalar bitmek üzere.Yeniden yargılanma konusunda bizim açımızdan herhangi bir sıkıntı yok.Yasal düzenlemeler için yasal çerçeveler içerisinde elimizden geleni yapmaya hazırız.

– Bünyamin Aygün hakkında serbest bırakıldı iddiası var.Doğru mu ?

Bünyamin beyle ilgili olumlu gelişmeler var.Az önce müsteşarım aradı.Her an arkadaşlarımız kendisini alabilirler dedi.Belki biz gitmeden alındı haberi gelir.

“Mektup benim şahsıma gelmemiştir”
Fethullah Gülen tarafından gönderilen uzlaşı mektubu ile ilgili Erdoğan şunları söyledi:

Malum vakfın sitesinde bu mektup var.Cumhurbaşkanımıza gönderilmiş bir mektup var.Metnin içerisinde ne var ne yok bunlar da belli.O siteye girerseniz hepsini görürsünüz.

Mektup benim şahsıma gelmemiştir.Mektup cumhurbaşkanına gelmiştir.O metnin içerisinde neler olup olmadığını siz de o siteye girip okuyarak görebilirsiniz.

Sözcü.com.tr bu internet tarayıcısına destek vermemektedir. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak tarayıcınızı güncelleyebilirsiniz. Ya da başka bir tarayıcı edinebilirsiniz.
İNTERNET EXPLORER 11 CHROME MOZILLA
‘Mektup bana gelmedi’