Reklamsız Sözcü

‘Başbakan yoğun bakımda’

AKP'li eski vekilin iddiası gündeme bomba gibi düştü.

android-time 07:34 27 Şubat 2014
‘Başbakan yoğun bakımda’
AKP'li eski vekilin iddiası gündeme bomba gibi düştü.

AKP Elazığ eski milletvekili Feyzi İşbaşaran, Twitter hesabından Başbakan Erdoğan’ın yoğun bakımda olduğunu duyurdu. İşbaşaran’ın iddialarına yanıt AKP’li bir başka vekilden geldi.

“Başbakan yoğun bakımda ….. Yanlış bilgi olsun isterim.. Yaşadıkları çok ağır..” diye yazan İşbaşaran şöyle devam etti:

“Allah insana bir ömür veriyor.. Bir de akıl.. Kader tam da ikisinin ortasında.. Allah Tayyip Bey’in günahlarını af etsin. Dün öğleden sonra 17.00’den beri bilgi sahibiydim. Allah kimseye böyle kader göstermesin !! Bir hırsız olarak gitti… Asla üzülmem … Ölüm üzerine hiç hesap yapmam.. Hele siyasette asla.. Ben bunları yazarken belki ben ölmüş olabilirim .. Ama, Başbakan dopingle bu kadar ! Başbakan’ın siyasete ve propagandaya sağlığı uygun olmayabilir.. Ak Parti 12 yıllık bir Parti. Kurumsallaşmalı. Yoluna devam etmeli.. Ben Türkiye için ciddi bir şey yazdım. insan ömrü ile devlet ömrü çok farklı. Ülkesini seven herkes bunu düşünmeli…
Başbakanlık açıklama yapacak zaten. Başbakan’ın tüm programları iptal edildi.. Ben kimsenin sağlığının bozulmasından mutlu olan biri değilim”

İŞTE O TWEETLER

VEKİLİ YALANLADI

Başbakan Erdoğan’ın sağlık ekibinin başında yer alan ve aynı zamanda AKP’li vekil Cevdet Erdöl de Twitter hesabından yaptığı bir açıklama ile Başbakan’ın yoğun bakımda olduğu yönündeki haberleri yalanladı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 10:3227.02.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more