Türkiye'nin bağımsız haber sitesi!

Sözcü Hayat
Burak Can son yolculuğuna uğurlandı

Burak Can son yolculuğuna uğurlandı

Mart 13, 2014 |

Okmeydanı'nda dün Burak Can Karamanoğlu'nun öldürülmesini protesto etmek isteyen kalabalık olay yerinde toplandı. Siyasilerden gelen açıklamalar ortamı iyice gerginleştirdi

Berkin Elvan’ın cenaze töreninin ardından dün gece yapılan gösteriler sırasında Beyoğlu’nda iki grup arasında çıkan kavgada 22 yaşındaki Burak Can Karamanoğlu hayatını kaybetmiş, iki arkadaşı da yaralanmıştı.

Olayın ardından bu sabah bölgede hareketli dakikalar yaşanmaya başlandı.

Karamanoğlu’nun evinin önünde toplanan kalabalık, Mahmut Şevket Paşa Mahallesi’ne yürümek istedi. Ancak polis grubun yürüyüşüne izin vermedi.

Mahallenin tüm girişleri çevikkuvvet ekipleri tarafından kapatıldı.

Burak Can Karamanoğlu’nun fotoğraflarını taşıyan kalabalık grup, tekbir getirerek, “Burak Can ölmedi kalbimizde yaşıyor”, “şehitler ölmez vatan bölünmez” sloganları attı.

BABASINDAN ŞOK İDDİA!

Burakcan’ın babası Halil Karamanoğlu, cenazenin getirildiği Adli Tıp Kurumu önünde gazetecilere açıklama yaptı.  Acılı baba, “Akşam evde yemeğe geldim. Oğlum da işten geldi. Yemek yedik. Ben çıkıyorum dedim. Benden sonra annesine dışarı çıkıyorum demiş. Annesi de ‘dışarıda olaylar var çıkma’ demiş. Benim evim ana caddeye yakın. Bizim olduğumuz muhitte olay olmaz. 200 metre yukarıda. Olayların kaynağının olduğu yerde vatandaşlar toplu halde yürüyerek geliyorlar. Işıklar da sönük. Saat 6′da ışıkları söndürdüler. Bunlar da üç arkadaş kol kola giriyorlar. Caddenin kenarında bunları gözlüyorlar. Onlar, onların üzerine geliyor. Hepsi beş dakikada biten iş. Çocuğun eve gelip, dışarıya çıkıp hadisenin olması hepsi on dakika. 10 dakikanın içerisinde kör kurşun geliyor. İsabet ediyor. Kurşun eylemcilerden gelmiş” dedi.

“Herhangi bir kavga yaşanmış mı” sorusuna ise baba Karamanoğlu şu yanıtı verdi:

“Hayır bizimkilerde bir şey yok. Bizimkiler sadece onlara bakıyor, merak işte genç çocuklar. 22 yaşında genç çocuk. Merak edip bakıyorlar. Gidiyorlar üç arkadaşıyla beraber. Karanlık tabi. Zifiri karanlık. Mermi nereden geliyor. Olduğu yere yıkılıyor. Yanındaki arkadaşı dürtüyor. Ne oluyor diyor. Ses yok. Düşüyor olduğu yere. Yüzünü vuruyor. Dudağı yarılıyor. Kurşun buradan girmiş, buradan çıkmış. Bedava ölüm. Bir mağazada çalışıyordu. Üç ay oldu askerden geleli. Benim sağla, solla herhangi bir şeyle ilgim yok. Biz hep Türk milletiyiz. Türk’üz. Vatanımız tek. Bu olayları biz tasvip etmiyoruz. Nedir yani? Okmeydanı’nda kırmadıkları dükkan, yer kalmadı. Yaktılar, yıktılar her tarafı. Böyle şey yok. Polis yok. Bir tane polis önlerine çıkıp nereye gidiyorsun arkadaş diyen yoktu. Herkesin evladı var. Benim canım yanıyor. Yarın başkasının canı yanar. Yazık, günah bu millete. Bu gençlere yazık. Birlik beraberlik olacağız” şeklinde cevap verdi.

Burak Can Karamanoğlu’nun akrabası Dursun Eker ise “Karşıt gruplar arasında bir çatışma falan yok. Karşıt gruplar arasında bir çatışma oldu çocuk orada öldü gibi bir şeyler var. Öyle bir şey yok. Tamamen Berkin’in cenazesine katılan grupların dağılıp, Okmeydanı’nda taşkınlık yapması ve o sırada tesadüfen bu gençlerle karşılaşması neticesinde hadise. Yani karşıt grup yok, çatışma yok. Bir tarafta değnek var, bir tarafta sopa var, diğer tarafta sopa var, öyle bir şey yok. Tamamen kalabalığın içerisinden tanımadığımız şahısların ateş açması sonucu bizim bir gencimiz vefat etti. Başka vefatlar olmasın, başka canlar yanmasın. Biz taşkınlık çıkmaması için cenazeyi burada değil memleketimizde toprağa vereceğiz. Biz millete sağduyu çağrısında bulunuyoruz. Lütfen herkes sakin olsun” dedi.

ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN AÇIKLAMA

İstanbul Ülkü Ocakları Başkanlığı’ndan dün akşam Okmeydanı’nda 1 kişinin ölümü 2 kişinin de silahla yaralanmasıyla sonuçlanan olayla ilgili açıklama yapıldı.

Açıklamada şöyle denildi;

“İstanbul Okmeydanı’nda dün akşam saat 22.00 sularında yasadışı gösteri yapan eylemci bir grup ile Kasımpaşa 1453 tarafta grubu arasındaki olayda 22 yaşındaki Burak Can Kahramanoğlu isimli bir genç hayatını kaybetmiştir.

Başta Sosyal Medya olmak üzere bazı yayın organlarında dün meydana gelen olayların ülkücülerle yasadışı gösteri yapan gruplar arasında gerçekleştiği ve olayda hayatını kaybeden Kahramanoğlu’nun Ülkü Ocaklarına mensup olduğu iddia edilmiştir.

Söz konusu olaylarda Ülkü Ocakları ve onun herhangi bir mensubu kesinlikle yer almamıştır. Olayda vefat eden merhum Burak Can Kahramanoğlu’nun eylemcilerle çatışan, AKP’nin hegemonyası altındaki “Kasımpaşa 1453″ grubunun bir mensubu olduğu bilinmektedir.

Dün yaşanan üzücü olaylarda teşkilatımızın hiçbir mensubu bu kaos ortamında yer almamıştır. Bu çatışma AKP mensupları ve eylemciler arasında gerçekleşmiştir. Aksi yöndeki haberler tamamen Ülkücü Hareketi bu kaos ortamına çekmeye çalışan provokatörler tarafından yayılmaya çalışılmaktadır.

Bu olayda ülkücüleri olayın bir tarafı gibi göstererek, sokağa çekmek isteyenlerin niyetleri aşikârdır. Yeri geldiğinde “Milliyetçiliği ayaklar altına aldığını” söyleyen ve “Ülkücüleri Fatiha Bilmemekle” suçlayan başbakan, çaresiz kaldığı yerlerde de ülkücülerin yanında olduğu algısını oluşturmaktadır.

Ülkemizin bir an önce bu kaos ortamından kurtulmasını temenni ediyor, hayatını kaybeden Burak Can Kahramanoğlu’na Allah’tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Sözcü veya sozcu.com.tr sorumlu tutulamaz.

 • MEVIDIK

  Burak’ı siviller mi öldürdü acaba? Silah ile vurulmuş. Provakatörler iş başında. Pala ile olmadı can mı aldınız daha etkili olsun diye acımasızlar? Sol bu oyunları çok gördü AKP. Yanlış yoldasınız.

 • kerem

  Bunlar da başhırsızın çakalları. Yevmiyeleri kesin 50 Lira falandır, satılmış alçaklar!

 • Serkankarahan

  Kendilerinden biri ölmüşse hemen şehit,neye göre karar verdiniz,tamam Allah rahmet eylesin hepsi bu vatanın evladı.Ayrıca AKP li vekillerde ortamı germek için bahane arıyor dün attıkları mesajlarla gösterdiler zaten,şimdi de bunun için konuşuyorlar amaçları ortalık karışsa da seçimler ertelense derdi olsa gerek

 • TC Simsek

  Allah Rahmet Eylesin hepsine, Ailelerine sabır versin..
  Ama Kasımpaşa da bindirilmiş kıtalar protesto yürüyüşü yapmaya başlamış. Bayraklarını bile birileri vermiş belli. Yeni ve tek tip hepsi. Hayatları beleş bunların. İnşallah içlerinde niye yürüdüklerini bilen vardır..

 • mehmet

  chpppkk ya oy verenlerin hepsi vatan hainidir

  • T.C. nihat istanbullu

   Başınız sağolsun.. sizde bizim gibi negrofil olmayın tamam mı ?

  • serkan genç

   apoyla görüşen kim ? seni gidi şakacı :) )))

   • mehmet

    kılıçdar oglu kim ülkenin en tehlikeli yalancı fitneci pkk lı neden pkk tuncelinin 100 de 99,9 pkk lıdır git kime sorarsan sor

  • gardolapfuat

   baban vatan haini

  • arsslan

   en büyük vatan haini sensin.

   • mehmet

    senin gibi vatanı bölmeye çalışanlar şerefsizdir.adi yunan tohumu

  • berkantz

   70 lerde taksim meydanında miting yapan halkın üzerine ateş açanlar da, sağı-solu karşı karşıya getirmek isteyen devlet güçleriydi.berkin i öldüren kimse bu çocuğudu öldürenler onlardır.

  • Turkiyem

   sen önce aynaya bakmasini ögren sonrada okumayi ögren sonrada gazete kitap okumayi ögren sonrada kendini su soruyu sor asil terörus kim kimdir vede kimlere vatan haini denir…

   • mehmet

    berkinin katilide sizsiniz 2 günde 3 can elinize bulaştı

  • basak basak

   Vatan haini sen ve senin sülalendir

 • IstanbulluBiri

  Sanki AKP ülkeyi terör ortamına sokarak kendini kurtarmaya çalışıyor.
  Önce, cenazeye katılanlara akıl dışı sert müdahale, ardından AKP yanlısı olarak bilenen bir genç ortada tartışma veya kavga yokken nerden geldiği bilinmeyen mermiyle vuruluyor.
  Sanki RTE Nixon usülü durumu kurtarmaya çalışıyor :
  “İki yanlış bir doğru etmiyorsa, üçüncüyü dene…”

 • Guest

  Burası Kasımpaşa…
  Bayraklara bakın..

 • ilelebet

  canikli sen sayıştay raporlarından bahset ota çoka atladınız hepiniz, ne biçim tipsiniz ya egemeni de buda İnsanlar birbirlerine sükunet çağrısı yapıyorlar bunlar hala olay çıksın peşinde

 • irfan gun

  klasik ortamı germe numaraları!

 • caan beyoglu

  polise kin nefret duyun tahrik edin öldürün.şimdide polis sizi koruyor…

  • T.C. nihat istanbullu

   iyi ki varsınız… sayenizde bir canlının ne kadar alçalabileceğini öğreniyoruz…

 • KazıklıBey

  Yazık genceçik fidanlar ölüyor

 • UYGAR TAŞIN

  İŞTE BERKİN VE GEZİ İSTİSMARCILARI,,ESERİNİZ BU,,GURUR DUYUN..
  GEZİ OLAYLARINDA ÖLEN 8 KİŞİ VE DÜN ÖLEN 2 KİŞİNİN TEK SORUMLUSU SOKAKLARI YAKIP YIKAN SOLCU,ULUSALCI TAYFADIR..
  KENDİLERİNİN BAŞLATTIĞI YAKIP YIKMALAR SONUCU GENE KENDİLERİ ÖLDÜ..
  ŞİMDİ BUNU BAŞKA YERLERE TAŞIMA GAYRETİ İÇİNDELER…
  BUNLARI GÖREMİYORSA CHP GİBİ SOL PARTİLER,,YAZIK ÇOK YAZIK…
  DHKP-C,GİBİ TERÖR ÖRGÜTLERİNİN ARKASINA TAKILMIŞLAR,,ÜLKEYİ ŞİDDETLE DİZAYN EDECEKLERİNİ ZANNEDİYORLAR…

  • EMRAH

   ÖNCE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM.
   AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM.
   AMA İSMİ UYGAR KENDİ UYGAR OLMAYAN ZAT.
   BU KADAR POLİS ŞİDDETİNE RAĞMEM SİLAH KULLANMAYAN GÖSTERİCİLER
   NEDEN SİVİL BİR VATANDAŞI VURSUN
   SAKIN SEN VE SENİN AĞABABALARIN SUÇU GÖSTERİÇİLERE ATMAK İÇİN YAPMIŞ OLMASIN.
   DAHA ÖNCEDE YAKIP YIKANLAR MİT ELAMANI ÇIKMIŞTI BİLMİYORSAN ÖĞREN.

   NOT : SEN VE SENİN GİBİLER BERKİNE RAHMET BİLE DİLEMEDİNİZ.
   BU KADAR İNSANSINIZ.

   • gercekler

    Bu ulkeye milyonlarca dolar zarari sadece bir kac ayda heryeri yakip yikarak pkk yla yapilan savasta bir yilda verile devletin parasina denk ne farkiniz kaldi ulusalci zihniyet pkk dan. Bildiginiz halde kendinize yediremediginizden baskasinin ustune attiginiz palali da chp oyunu cikmadimi kilicdaroglu gezi olaylarinda hic sagduyu konusmasi yapmamisken dun iki defa yapti ne ilginc bi durum yoksa bu da chp oyunu mu

  • T.C. nihat istanbullu

   iyi ki varsınız… sayenizde bir canlının ne kadar alçalabileceğini öğreniyoruz…

  • elif

   yanılıyorsun uygar ben okmeydanı mahmut şevket paşada oturuyorum şimdiye dek burda böyle bir olay asla çıkmadı kimseye durduk yere saldıran olmadı buraya her vatandaş gelebilir taşkınlık yapmadığı sürece dün gece bağzıı şahıslar ellerinde sopalarla tekbir getirerek bizim mahalleye yürümek isteyince olay çıkmış yüreseler ne olacaktı gezideki palalılardan ne farkı var bunların.. gencimize Allahtan rahmet diliyorum böyle oyunlara kimse gelmesin akp kendi çıkarları için meshep çatışmasına işi götürüyor çok dikkatli olunmalı.

  • antifaschista

   Senin ben anlayasini,taktirini beynini …….Siz getirdiniz bu memleketi bu hale,simdide suclu ara bakalim.boscalanini bir arasan iyi olur.Yobaz fasistler.

  • mehmet mehmet

   Hırsızlardan, yalancılardan, vatanı ve milleti bölenlerden, milliyetsiz bir millet yaratmaya çalışanlardan, devleti-cumhuriyeti çökertenlerde kurtulmanın bir bedeli vardır.
   Halkın-Gençliğin meşru müdafa hakkı vardır.
   Unutma Atatürk ülkeyi politikacılara, bürokrasi ve orduya değil Türk gençliğine emanet etmiştir.

 • Davul Zurna Az

  Allah rahmet eylesin, hiç kimseye evlat acısı göstermesin ve böyle sırasız ölüm vermesin…

 • Ertuğrul Nacar

  Büyük Türk düşman BaşÇalan başı sıkışınca çareyi ülkücüleri kullanmakta buluyor. Sana Türk milliyetçiliği ayaklarımın altındadır lafını yedirmeye yemin ettik bunu böyle bil ey teyyo

 • CanHavl1 .

  Katili bulunsun cezası verilsin.Temiz insanların üzerine yıkılmaya çalışılıyor cinayet.Günlerce gezi eylemlerinde bulundum değil silah bıçak bile görmedim kimsede.

  • düzenformasyon

   Arkadaşım, gezi eylemlerinde AKPKK’lı palalılar, ellerinde sopalılar vardı ..

 • gardolapfuat

  baba çok emin konuşuyor ama bu gencin katili Akp istanbul il başkanıdır. Din elden gidiyor diyerek gençlere gazı verip okmeydadına yollamıştır.

 • Önce Vatan

  akpnin oyunlari bunlar ülkü ocaklari net söylemis.

  • insanidelirti

   BU ÜLKEDE MİLLİ CEPHE BİRLEŞMİŞTİR SAĞCIMIZ SOLCUMUZ YOKTUR SAĞIMIZ SOLUMUZ MEMLEKET SEVGİSİDİR ARTIK. HAİN HIRSIZIN TUZAĞINA DÜŞMEYİZ.

   • Vantastic van

    Tamam bu ulke icin hep birlikte can kardes kol kola olalim ama yarin cikipta ben Maras ve Sivas`i tekrar anip kinimi kusmak istiyorum dendi mi kulahlar degisiyor o zaman..PKK simdilik durgunlasti ve tek silah Alevi Sunni carpismasini tutusturmak..insanin icinde yeterki kin olmasin…

 • Turgay

  Kıulıçdaroğlu uyarmıştı provokatörlere dikkat edin diye..

 • caan beyoglu

  polis aç yolu gerekeni yapalım…

  • T.C. nihat istanbullu

   iyi ki varsınız… sayenizde bir canlının ne kadar alçalabileceğini öğrenmiş oluyoruz…

 • Ahmet Keskin

  Isiklari söndürenler derhal bulunmali??? BURAK;A ALLAHTAN rahmet diliyorum, acili ailesine sabirlar dilegiyle, BURAK MEKANIN CENNET OLSUN. Cok aci bir durum. Bu caniligi yapaanlari nefretle kiniyorum.

 • UZUN ADAM

  ÖLEN GENÇ KARDEŞİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM BU ÖLÜMLERİN SEBEBİ İNSANLARI SOKAGA DÖKEN ZİHNİYETİNDİR ALLAH AYNI ACIYI ONLARADA YAŞATSINKİ İNSANLARI SOKAGA DÖKMESİNLER .

  • T.C. nihat istanbullu

   iyi ki varsınız !!! sayenizde bir canlının ne kadar alçalabileceğini öğrendik…

  • Cengiz Iyiküsküler

   HIRSIZZZ VAARRRRRRRR

 • T.C. Dombıra

  yazık ki çok yazık, bu fakir, cahil coçukların bir eline makarna kutusu bir eline pala verip salıyorlar ortaya kendi çocukları ise milyon dolarlarla oynuyor, maksatları iç savaş çıkarıp daha büyük götürmek ..

 • düzenformasyon

  Ulan bu AKPKK döneminde şehitlik mertebesi çok ucuzladı.

 • T.C Ataberk

  Bu memleketi bu hale getiren bascalan RTE bunlarin hesabini verecek. Hic bir guc bu memleketin evlatlarini birbirine dusuremeyecek. Merhuma Allahtan rahmet Annesine ve Babasina sabir diliyorum.

 • önder turagankur

  BUNU EN İYİ RECEP BİLİR,ZİRA ONUN ASKERLERİDİR CİNAYETLERİ İŞLEYENLER.

 • cemela63

  CANLAR ALINACAK CANLAR VERİLECEK KANDAN BESLENEN SİYASETÇİLER PRİM YAPACAK KUTULAR SAKLANACAK YOLSUZLUK RÜŞVET GİZLENECEK..POLİTİKACI YARATIKLAR ADALET NEREDEN GELECEK SİZLER DE HAZIR OLUN KÖR BİR KURŞUN SİZİDE BULSUN İSTERİM EN ÇOK SİZLER HAK EDİYORSUNUZ MERMİYİ.VATANDAŞ DEĞİL.
  İCRAATI TİCARET OLAN POLİTİKACININ VATANI/MİLLETİ OLMAZ.

 • siginiginigan

  Uyanık akp Ülkücüleri de yanına çekmeye çalışıyor… Daha dün Berkin Elvan için ölüm siyaseti yapıldığını iddia eden bu akp liler utanmadan kendileri o oyunu oynuyor.1453 grubuyla Ülkücülerin ne alakası var?

 • arsslan

  akp kendi planlarıyla yem ettiler çocuğu.. ülkücü ocakları açıklamış, suçlunun akp olduğunu söylemiştir.

  • TC Ayla Güneş

   1453 gurubundan kimleri almışlar içeri acaba ???

  • palabiyikremzi

   bu akp varya bundan her sey beklenir eger bunun altinda onlar cikmazsa bende bir sey bilmiyom gezide o kadar insan öldu yaralandi bu insanlar boyle birsey yapmak isteselerdi bir cok polisi al asagi ederdi ama bizim amacimiz bu degil o kadar acilar icin b de bile kimseyi hedef almadik niye simdi bu iftira sorarim size bu oyuna gelmeyin

 • cemal inan

  Kandan ve şiddetten kimin beslendiği ortaya çıktı….Recep aklını başına al bu yol yol değil….

 • Per Grytt

  Sahte din tuccari hirsiz katillerin bu isin agababasi Coni`ler ve yahudilerden ogrendikleri gibi provokasyon yaratma tezgahi olarak, kalabaligin arasina karisan ajanlarin kim vurduya getirip oldurdukten sonra sucu karsitlarinin uzerine atma taktigidir. 30 Mart`ta “Abbas yolcu, baglasan durmaz” olarak yerel secimlerde halktan suratina okkali bir turk tokadi yiyecegini anlayan vatan hainlerinin iktidarda bir muddet daha kalip soyguna devam icin yapmayacaklari sey islemeyecekleri suc YOKTUR.

 • 9.Ordu

  Tum gun ac karnina asgari ucrete calisipta hirsizlari ilahlastiran cahil cuhedaya zirt pirt kefen giydirip ortaliga salarsaniz birileride onlari ciddiye alir, boyle yapar. Tavsiyem kefen giyenler yanlarinda pamukta tasisin.

 • Alaz

  Ne paraya doydu bu aklar, ne cana…

 • Mustafa Kemal

  Gece vakti ne isi varmis oralarda. Yazik gencecik bir can daha. Siyasiler cepleri doldururken gencecik fidanlar yok olup gidiyor. Mekani cennet olsun.

 • firavunun uşakları

  Katil Amerika ortalığı karıştırdı, insanlarımızı böldü, savcılarımıza, hakimlerimize soykırım suçları işlettirdi, şimdi de açlıktan vatandaşlarının terkettiği bir ülkeye dönüştü.

 • tuğçe yerli

  berkin için herkes acıyı hissetti ağladı, cenazesi on binleri topladı, fatih altaylısı bile döndü vs vs her kanal yayın yaptı cenazeden hani onların olan haber kanalları bile ya, ortak acımız vs dendi ya , kendi cenazeleri olsun diye, kendi kalabalıkları toplansın diye öldürdüler o çocuğu, böyle hissediyorum…
  berkin yüzünden akp liler bile üzüldü ya hepsi değil tabi adam olanları,vicdanı olanları, troll olmayanları
  …Berkin’in annesi oğlumun katili tayyip dedi ya,bgn hemen ,kılıçdaroğlunun illegal askerleri yaptı diye açıklama yaptılar yani bunun sonu iç savaş artık bu kadar senin öldürdüğün benim öldürdüğüm muhabbetine getirdi olayı,şeytan resmen.şeytan bile masum kalır

 • Ahmet Ünal

  Aşağılık bir provokasyon. yazık çocuğu yaktılar…

 • karapence

  TÜRK POLİSİ ÖLÜYO ONA SEVİNİYONUZ SİZİN YAPTIĞINIZ TERBİYESİZLİK BERKİN ÖLDÜ DİYE MEYDANI SAVAŞ ALANINA DÖNDÜRÜYOSUNUZ BIRAKIN allah rahmet eylesin CANI ALLAH ALIR KULLARA YIKAN CAHİLCE BİRDE KÜLTÜRDEN OKUMAKTAN BAHSEDİYONUZ SİZİN KÜLTÜRÜNÜZ BATSIN SÖZÜM SİZE OKUYAN İNSAN DÜKKANLARIN RAKİPLERİNİN BİNALARINI YAKIP YIKMAZ SANDIĞA DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKAR TÜRKÜ TÜRKÜ KIRDIRAN ŞEREFSİZLER BU ÜLKE DÜŞMANLARI YENEREK KAZANILDI AMA MUSTAFA KEMALİN İZİNDEYİZ DENEN ZATLAR ATATÜRK BU HALİNİZİ GÖRSE İLK BAŞTA SİZİ ASAR TAYYİP ERDOĞANI DEĞİL

  • TC Ayla Güneş

   Atatürk ün ismi sana hiç yakışmıyor çünkü at gözlüklerin var.

  • Çapulcu Denizli

   Keşke ATAM Hayatta Olsada Görürdük Kimi Asacağını..Hı Birde Biz Polisler Ölüyor Diye Sevinmiyoruz.Halk Orada Ülkesini Savunmak İçin Yürüyor Taşkınlık Yapmak Gibi Amacımızda Yok Ama Taşkınlığı Başlatan Polisler Bu Emride BoşBakanınız Veriyor Ayrıca AQP’lileride Piyasaya Salıp Ortamı Germek İstiyorlar Bunlarıda Görün Artık.İnsanlar Yürüyüp Seslerini Çıkardıktan Sonrada Evlerine Dağılır.Eğer Ki Taşkınlık Yapılırsa Ozaman Gelsin Polisler.

  • Ural Keber

   sen önce recep ne söylediklerine hatırlar dur ben özet vereyim :
   askerlik yan yatma yeri.birkaç kelle.referandum öncesi terör örgüt ile görülmedi ispatlamayan namerttir seçim sonrası Oslo görüşmeleri ve apo ile hakan fidan ben yolladım onu harcatmam. Habur pkk geçiş töreni,demokratik paket,Kürtçe eğitim,tv kanal,radyo ve fakulte.her turlu milliyetçilik ulusalcılara ayaklar altına aldım.barzani ile direk muhatap alıp türkü söylediler kürdistan kelimesi.ben zaten Türk değilim babam Gürcü diş seyahat Gürcistan meslektaşına verdi yanıt.istiklal .TC devlet kurumlardan sildi.ant kaldırdı……

  • MazharOsman

   Efferin lan akoğlan Sümeyye aplanın göztüne girecen gari

 • Recep Yuksel

  Avrupa nın Son Faşist’i
  TC Başbakanı Recep TAYYİP
  Avrupalı çocukları Eroinle,
  Türk çocuklarını fesat ve fitne ile zehirledin.

 • eftelya

  vatanımızda iç savaş çıkarmak istiyorlar. tahriklere kapılmayıp bu gergin ortamda, sadece seçimleri beklememiz gerekli. ölen vatandaşlarımıza allah tan rahmet diliyorum. sivil toplum örgütlerine sesleniyorum. daha duyarlı olun ve gençlerimizi, çocuklarımızı harcatmayın.

 • Serhat DAYIR

  Biz bu filmi 80 öncesinde gördük yine aynı senaryolar tekrarlanıyor.Çocukları kandırıp sokaklara çekip kendi üzerlerindeki baskıyı kırmak için uğraşıyorlar.Hep aynı grup,beşiktaş maçını provake ettiler dünde bu olay.

 • Hani benim recebim

  Ölen öldükten sonra solcu ya da sağcı olması neyi değiştirir.İktidarın sahibi daha ilk gezi eylemlerinin başlangıcında sağduyulu yaklaşsaydı bu ölümlerin hiçbirisi olmayacaktı.Memleketi insanları akrabaları hısımları ikiye böldün eyy iktidar.Birleştirici kucaklayıcı olacağına dikleştin.Şimdi eserinle öğün lafa değil icraatına bakıyoruzz artıkk

 • insanidelirti

  ÖLEN GENCİMİZİN AİLESİNE BAĞ SAĞLIĞI DİLİYOR VE BUNU YAPANLARIN BİR AN ÖNCE YAKALANMASINI VE YARGILANMASINI DİLİYORUZ. BU TÜR OLAYLAR OLMAMASI İÇİN PROVOKASYONLARA GELİNMEMEMELİ.HIRSIZ YARATIK ÇALDIKLARINI RAHATÇA YEMEK İÇİN BİZİ BİRBİRİMİZE DÜŞÜRMEK İÇ SAVAŞ ÇIKARMAK İSTİYOR.

  • karapence

   ASIL PROVOKOSYONU CHPLİLER YAPIYO SANDIĞA GÖMÜLECEKLER

   • Çapulcu Denizli

    Mal’mısın Arkadaşım Sen Hala Chp Yapıyo Diyosun. Size Allah Beyin Vermemiş mi ? Nasıl Bu kadar Düşüncesiz Olabiliyor sunuz ?

   • ahmet

    sandık da sandık..Allah ın verdiği beyni bir kere olsun kullan…sanki Tayyip konuşuyo..

   • MazharOsman

    yeni yetme babiş sen siyasete dalma kafan hafzalan almaz.

   • insanidelirti

    EN BÜYÜK PROVOKASYON SEN ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞIRKEN BİRİNİN OĞLUNUN TRİLYONLARI GÖTÜRMESİDİR GENÇ.

 • basak basak

  Bizim siyasetle bir isimiz olmaz diyor maktulün babasi cigeri yaniyor evladini kaybetti.Aynen Berkin Elvanin babasinin cigerinin yanmasi gibi.Ancak Berkin Elvan’in ölümünden kendisini suclayan AKP’liler bu gencin ölümünden CHP’nin baskanini suclamaya basladilar.Berkin 15 yasindaydi sehir oldugunda,bu genc ise 22 yasinda.Veee AKP’nin Kasimpasa 1453 isimli terör örgütüne mensup birisiymis yani terörist.Simdi bu genc öldü ona hemen sehit demeye basladilar cünkü terör örgütü mensubu ve AKP’li.Berkin ise hicbir örgüte bagli olmayan 15 yasinda bir saf cocuktu.Bu gencin ölümüne her ne kadar üzülsekte sormadan edemiyoruz o saatlerde orada ne isi vardi.Eger protesto eylemi yapan genclerde silah olsaydi bu genci öldürmek icin degil dayak yedikleri polise ates ederdiler.O zaman demek ki baska bir durum var ortada.Ülkücülerden yapilan aciklama cok ilginc.Ülkücüler yapilan eylemlere yasadisi diyorlar.Yani aynen hükümetin agziyla konusuyorlar. Ozaman basbakanin Ülkücülere sahip cikmasi.Bahceli’nin sadece konusmakla muhalefet yapmasi ülkücülerin hic ortada yokmus gibi olmalari bence cok manidardir.Ben diyorum ki bu gencin ölümünden evet ülkücüler sorumludur.Ve ülkücüler bu kisiyi bilmeden öldürdüler sonradan kim oldugu ortaya cikinca kendilerini savunma refleksiyle bu olaylarla ilgileri olmadigini ileri sürdüler.O zaman ortaya baska bir gercek veya süphe cikiyor bu da;ülkücülerin eylem yapan genclere karsi polisin yaninda yer aliyor olmalaridir.

 • aris

  Kesin ” MİT” yaptı… Düşen oyları toparlamak için Rüşvet olaylarını unutturmak için… Zaten Dün Polis olay çıksın diye saldırdı; açık şekilde görünüyor… Tayyip şuan mitinglerde mezhepçilik yapıyor amacına ulaştı sanırım!!!!

 • vatandas dogrusozlu

  Bir ülkücünün yanında olmayacağı tam tersine karşısında olacağı en büyük tehdit TÜRK VATANINA KARŞI YAPILAN BÖLÜCÜLÜKTÜR. Oslodan beri Aponun önüne yatan ve APOya verdği sözler gereği TÜRK ORDUSUNU HAPSEDEN ve bu BÖLÜCÜLERİ ÖZERK KÜRDİSTAN diye şımartıp Diyarbakırda BARZANİ ile DÜET yapıp Ankarada güya MALAZGİRT güya DOMBIRA diye kıvıran AKPkk ile hiçbir ÜLKÜCÜNÜN işi olamaz. Sen onu bunu bırak Teyyo, Devlet Bahçeli ve MHP sana defalarca sordu: “Ne tavizler karşılığı anlaştın APOcuğınla. Onları açıkla. Milliyette Apo ile yaptığın pazarlıklar yayınlanıp suçüstü yakalanınca Demiröreni ağlatıp hemen kaldırttın. Niye korkuyorsun. Bırak açıklansın da TÜRK MİLLETİ Apocuğunla yaptığın pazarlıkları öğrensin.

  • berna eren

   Doğru söylüyorsun da Erdoğan çıkıp Apoyla anlaştım adamı salıvereceğim hatta birde ödül vereceğim dese, kimliğini ve onurunu Erdoğana teslim etmiş, afedersin bilmem neresinin kılıyım diyebilen şahsiyetsizler bu konuda bir duruş sergileyebilecekler mi? hiç sanmıyorum. AKP yandaşları Erdoğan bunların bir kulağını kesse, ya hiç acımadı ne olur öbürünü de kes diye yalvaracak kadar insanlıklarını unutmuşlar. Yalan mı?

 • Vatandas

  Chp lideri Kemal kilictaroglu söylemisti tabiki tahmin filan degil bu resmen profakasyon yapan Akp ölen kisiye uzuldum. Amam yapan akp bunu bilsinler yanlis yerde dusman aramasinlar. Oraya giden eylemciler de asla silah olmaz ( arasinda silah olan varsa mutlaka Akp den para almis cenazeye giden kiligindaki soysuzdur ) . Bu akp lelerin para icin yapmayackklari sey yoktur bunlar bebek- genc – halk katilidir Apo dan farklari yoktur olmadigi icin Apo ile birlikte hareket ederler

 • tcdogrular

  Nihayet Tayyip bey amacina ulasiyor. Gidis hic hos degil. Herkes birbirine dusman oldu…

 • selahattin zirhsiz

  Bu insanlar yürüse ne olur? Polis ne icin geliyor? gerginlik yaratmak icin mi? birakin yürüsünler bir olay yaparlarsa veya bir zarar verirlerse Polis gitsin. Baskidan baska birsey degil.

 • berna eren

  Hepiniz bir silkinin, hepiniz bir aklınızı başınıza alın, bunun tek suçlusu, ülkeyi tek kışkırtan kişi yolsuzlukların ve hırsızlığın ve de bölücülüğün baş aktörü Erdoğan dır. Suçluyu başka yerde arama, arıyorsan ya sende bu yeşillerden nemalanıyorsun, yada başka bir yerden geliyorsun. Meydanlarda çıkıp nasıl kin kustuğunu nasıl saldırıya geçtiğini, olan biteni gör, gör, gör, bu tuzağa düşüp birbirine düşme..

 • elif

  Başta bu oyunlara gelmeyen ülkü ocaklarını tebrik ediyorum okmeydanı mahmut şevket paşada yaşıyorum şimdiye kadar assla böyle bir olay yaşanmadı bizim mahallemizde bu akpnin acımasızca bir oyunu dün gece ellerinde sopalarla tekbir getiren kasımpaşa taraftarları mahalleye girmek istemiş ne için acaba cenazemiz var bizim acımız var nerden esti böyle bir saldırıda ayaklandılar işi meshep çatışmasına çevirmeye çalışıyorlar dört yol bölgesinde oturan vatandaşlarla bizim hiç bir sorunumuz olamadı şimdiye dek gezi olaylarında o bölgede yürüyüş yaptık kimse tepki göstermedi en ufak bir olay çıkmadı bu düpedüz bir provakotörlük gelmeyelim bu pis oyunlara acılı aileye başsağlığı gencimizede Allahtan rahmet diliyorum.

 • Kurtuluş

  Provokatörlere dikkat edelim.

 • ali

  ŞUNDAN HİÇ KUŞKUM YOK BU DEVLET PROVAKASYONU.BURSADA AYNISINI YAPTILAR.KALABALIĞIN İÇİNE SIZMIŞ POLİS AJANLARI BU TÜR İŞLERİ YAPIP, SOLCULARIN ÜZERİNE ATMAYA ÇALIŞIYORLAR

  • yasar

   Aynen katılıyorum arkadaşım……Başçalan kendini kurtarmak için herşeyi göze almış…insanla sineğin ölmesi onun gözünde aynı……MİT içindeki bir grubu kullandığını düşünüyorum.

 • yasar

  Olayda vefat eden merhum Burak Can Kahramanoğlu’nun eylemcilerle çatışan, AKP’nin hegemonyası altındaki “Kasımpaşa 1453″ grubunun bir mensubu olduğu bilinmektedir. (Ülkü Ocaklarının açıklaması) herşeyi izah ediyor.

 • Ural Keber

  nıyazı olmuş tayyip fedaisi öyle ALİ İSMAİL KORKMAZ gibi linç edeceklerdi yine ama neyse ki av giden avlanırmış :)

 • ULAŞŞŞŞŞŞŞ

  bu olayların tek suclusu başbakandır arkadaşlar

 • tuna tunalı

  Burak da Berkin de bizim çocuğumuz. Birileri siyasi rant devşirecek diye körpecik yavrular ölmemeli/ öldürülmemeli.

 • Ali YAR

  Soyulmadık bir derimiz kalmıştı
  Soyun babo soyun, meydan sizindir
  Hiçbir canlı kardeşine kıyamaz
  Kıyın babo kıyın, meydan sizindir

  Bugün sizin ama yarın bizimdir
  Dünya bizimdir, evren bizimdir
  Dostluk bizimdir, kardeşlik bizimdir

  Toprağa karışmış fakirin teri
  Ağlamak bilir mi beylerin biri
  Size beyefendi, bize serseri
  Deyin bab, deyin, meydan sizindir

  Bugün sizin ama yarın bizimdir
  Dünya bizimdir, evren bizimdir
  Dostluk bizimdir, kardeşlik bizimdir

  Kıyas edilir mi çul ile halı
  Kimler yaptı bize böyle bir yolu
  Yemekle biter mi milletin malı
  Yeyin babo yeyin, meydan sizindir

  Bugün sizin ama yarın bizimdir
  Dünya bizimdir, evren bizimdir
  Dostluk bizimdir, kardeşlik bizimdir.

  • nehir

   Eline, yüreğine sağlık…

 • vatandas dogrusozlu

  İki gün önce daha Urfa Mitinginde Teyyoş’sözleri : “Siyasi KÜRTÇÜLÜĞE değil HİZMET KÜRTÇÜLÜĞÜ’ne oy verin” Oslodan beri önüne yattığı KÜRTÇÜLÜK için daha ne itirafı olsun. İki KÜRTÇÜ siyasi fraksiyon kendi arasında çatışmış demekki. Bize ne.

 • BAŞÇALAN

  BU OLUP BİTENLERİN SORUMLUSU BAŞÇALANDIR…….. BU HASTA ADAM KOLTUĞUNDAN VAZ GEÇMEDİKÇE DAHA ÇOK ŞEYLER OLACAKTIR

 • saheser

  Babasi sanki yanindaymis herseyi görmüs gibi konusuyor.Dün ve diger gün berkin icin milletin sokaga döküldügünü herkes biliyordu herkes aciliydi,üzgündü, simdi bu acili ve üzüntülü insanlarin karsisina bir akp,li ciktimi kesin laf der 3 arkadas bir arada kesin satasmislardir akp,nin evinde zor tuttugu 3 genc firar etmis dolduruyor milleti burdada görüyoruz. Ölülerimize saygi duymadilar akp,ciler,keske böyle bir durum olmasaydi yazik olmus,hangi partili olursa hangi millet olursa olsun kimse karsi karsiya gelmesin ölüm olmasin.

 • fosil yakıt

  BURAK DENEN BU PROVAKATOR BAŞBAKANIN ÇOCUGUDUR.

  • gerilla

   adam ölmüş sen hala ne iştersin garibandan unutma ölüm herkes için haktır

  • qwerty

   Ulan millet evladını kaybetmiş halen kışkırtıyorsunuz. Berkinimizden, Ali İsmailden ne farkı var o çocuğun. Aynı görüşe sahip olmayışımız onu ölebilir mi kılıyor. Hakikaten cehalet kokuyorsunuz.

  • yasar

   Bu Fosil yakıt denen provokatörün yorumlarını okuyun….Atatürk’e soykırım yaptı diye iftiraları var….bu gibilerin içimizde yeri yok

 • Zihni Sinir

  Başın sağolsun baba, güzel çocuk Berkin’in babası gibi, sen de güzel çocuk Burakcan’ın babasısın, acı aynı acı, tarifi var mı ki? Ülkemize bu acıları yaşatan utanmazlar, kırşkırtmayın insanları, Euro’larınız-Dolar’larınız için canlar gidiyor canlar, bu toprağın çocukları ölüyor vicdansızlar.

 • iğneyi kendine

  Dün polis müdahele edene kadar 1.000.0000 kişi aşkın kişiden en ufak
  bir olay çıkmadı.Babası biz siyasetle uğraşmıyoruz demiş ama rahmetli 1453
  e üyeymiş.Berkin’inde Burak’ında katilleri bulunsun.Doğru ve gerçek tektir.Gerçekleri istiyoruz.

 • Hüseyin Özbek

  yazık oldu. ölenlerin hepsine yazık. face profiline baktım öyle siyasetle falan işi olmayan sıradan bir gençmiş. vuranlar bulunsun. başçalanda bundan sorumludur.

 • 29 ekim

  Halen 1453 zihniyetinde yaşayan nasıl bir grup ve gençliktir bu…Biz biraz olsun ilerleyelim diye uğraşıyoruz bunlar tam gaz gerisin geriye

 • KaraKartal

  Dün cenazeye katılan insanların hiç birinde şiddet tavrı görmedim. Sadece slogan atıyorlardı. Bir kaç genç sadece akp seçim bürosunu dağıtmışlardı. Bu da bu ölümlerden sonra normal bir davranış, insanlarda tayyip e kızgınlık var. Ama oradaki genç için bende çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin. Bunu yapanlar sadece bu masum cenaze törenini provake etmek isteyen, polisin, akp nin veya bunların gizli örgütlerinin yaptığı bir olaydır. Bir çocuğun öldürülmesini lanetleyen ve buna karşı olan insan topluluğu, bir başka çocuğun ölmesine izin vermez. Bu işin ucunda akp nin kesin parmağı vardır. Olayları başka yerlere çekerek, yine mağduru oynamak ve insanların haklı tepkisinin etkisinin yönünü değiştirmek içindir. Tayyip tam tilkidir, ondan komplolar bitmez.

 • f.özbek

  burakcana allah rahmet eylesin, şuan bunu kullanıp kendilerine karşı grup olanlara saldırı düzenleyenler başıda akp ist.başkanı babuşçunun çekti kesim olayın nasıl ve neden olduğunu biliyormusunuz? gerçeği ortaya çıkartın.

 • zafer

  ARKADAŞLAR TROLLERE ASLA CEVAP VERMEYİN

 • Sait Akgül

  şu babayı dinledikten sonra hala o eylemcilere o faşistlere o vatansızlara destek veriyorsunuz ya helal olsun size.berkinde burakta bu vatansızların kurbanı oldu.herşeyin bir usulü vardır.protesto edeceksen adam gibi et karı gibi 10 kişi bi araya geldimi kendilerini bişey zannedip esnafa millete herkese zarar veriyorlar.neymiş akp gitsinmiş.akp kadar başınıza taş düşsün.mesele berkin diil mesele akp dimi.o çocukların kanı sizin ellerinizde.

  • sinner

   O çocukların kanı senin başbakan dediğin egosunu tatmin edememiş adam yüzünden oldu. Şimdi de çocukların ölümlerinden mağduriyet ayaklarına yatmayın. Gezi eylemleri ilk çıktığında tayyip sağduyu ile yaklaşsaydı bunların hiçbirine meyil vermezdi. Berkin için ekmek almaya gitmedi diyenler Burak için dolaşmaya çıkmıştı diyor bugün. Tayyibin örgütlediği 1453 zırvaları sürükledi o çocuğu.

  • Haşhaşi

   Faşist senin başbakanındır. Ülkeyi yangın yerine çevirdi. Ama az kaldı. Bellenecek.

  • Ersan

   berkini kim oldurdu. AKPnin indir hepsini dedigi, adam gibi egitim vermeden eline gaz bombasi tufegi verdigi polisler oldurdu. Yani Berkin ile AKP direkt olarak alakali konular. zarar veren 40 50 kisi olsun. Orada on binlerce insan var. On bin insan zarar vermek icin toplansa mahallelerde saglam bir tek cam kalmaz. Demek ki amac zarar vermek degil ama bir seyleri dile getirmek haykirmak.

  • MazharOsman

   babayı yedin mi?

  • KORAY

   Berkin için dün öyle yazmıyordunuz ama..şimdimi aklınıza geldi taktik değiştirmek.bende diyorumki biribirinize tahammül edin akılla savaşın silahla değil.12 eylülü yaşamış biriyim o günleri bilmeyen bu olayları anlamaz.ne gerek vardı 1453 gibi isimlerle bir partinin tetikçiliğini yapmak.sonuç işte bu olur.olanda bu vatanın evlatlarına olur.Siz azmısınız ,.istediğiniz iç savaşın kazananı siz olmazsınız karşı tarafta olmaz vatan elden gider valla ne Tayyip kalııır ne sen ne ben.aklınızı başınıza alın akılla bilimle savaşın silahla değil…

  • MEVIDIK

   Bu yorumu yazarak vicdanından kaçamadığını sende biliyorsun. AKP bugün bu halka eziyet ediyorsa sizin gibi oy verenler de suça katkı sağlamıştır. Keşke için çok geç ve sadece çırpınıyorsunuz suçluyu ve kendinizi savunmak için. Türlü türlü senaryolar üretiyorsunuz ama artık kafamızı karıştırmayı beceremiyorsunuz değil mi eskisi gibi. Biz tek yürek olduk ve sizler dışarda kaldınız. İyi ki sizlerin yerinde olmayı Allah bize nasip etmedi.

  • berdu

   Allah senin, senin gibilerin de, topunuzu tez günde belasını versin. Din, iman, islam ile uzaktan bile alakası olmayan müşrik yezid sürüsü sizi !!! Ayrıca akp nin de belasını versin…evlerinize ocaklarınıza nar ve azap yağsın !!

 • Guest

  yakın zamanda ülkeyi sunni alevi çatışmasına sokucaklar artık Kemalistlerde rahat eder

  • Delimiyimben

   şaka mısın sen? ses kayıtları gündemden düşsün de iç savaş çıksın önemli değil. Bu kafa kimde var biz çok iyi biliriz biz!

  • yasar

   akpkk lı yorumcular taktik değiştirdi…..yeni nickler alıp provokasyona soyundular….kendilerinden de bu beklenirdi ama biz yemeyiz.

  • palabiyikremzi

   sanki tayyip bunu yapmiyo asil yilanin basi o be millet artik otekilestirilmekten bikti dovulmekten vurulmaktan fislenmekten sen neden bahsediyon

  • TC Arın Tazeler

   Alevilerle alıp veremeyen sizlersiniz bizle ne alakası var?

 • V for çapuling!

  ne üzüleceğim bunlara ya! bunlar değilmi ölenlere iyi olmuş gavurlara diyen! oh sana da iyi olmuş!

  • Berry

   Sen onlar gibi olma…

 • ARE YOU READY

  DIKKATT….Burak Can Karamanoğlu KARDESIMIZI POLISLER OLDURDU VE AMACLARI AKP HIRSIZLIKLARINI ORTBAS ETMEK ICIN IC SAVAS KIKARTMAKTIR.

  • şogun

   aşağılık yalancı tabutta türk bayrağını görünce şehitler ölmez vatan bölünmez sloganlarını görünce ifitra atıyorsun öylemi..

   • ARE YOU READY

    YAZMIYCAM DIYORUM AMA ANNENDE AYNI HICKIRIKLARI ATIYORDU.

    • 1525

     ancak bel altı konuş ne de olsa kimilerini cami önünden toplarlar kimilerini pavyon önünden..senin annen seni ikincisine bırakmış malum sanat eseri sergilemek istemiş =) de seni sahiplenen de olmamış meymenetsiz insan mı yoksa heyvan mı diye korkmuşlar=)

   • 1525

    ya şu ar yu redi denen oğlanı ciddiye almayın bildiğin mal kaybı..odada taktıgı gözlükler de tescili. =) heryere aynı yazıları yazıyor trollere cevap vermeyin ama ilk zıplayan da kendisi oluyor git soğan doğra geri zekalı =)

   • 1525

    ya şu ar yu redi denen oğlanı ciddiye almayın bildiğin mal kaybı..odada taktıgı gözlükler de tescili. =) heryere aynı yazıları yazıyor trollere cevap vermeyin ama ilk zıplayan da kendisi oluyor git soğan doğra geri z ekalı =)

   • zagazaga

    tayyıbe yalakalıkta ellerıne su dokulmez adam gerceklerı soylemıs, bu gercek

  • 1525

   naber la m a l =)

 • Bilge Gizem Guven

  Hirsiz TAyyip caldiklarini rahat yemek icin fakir halkin cocuklari kullanip,ellerine sopa,tirmik verdirip ortaga saliyor,Olenler iyi bakin polis de dahil,hepsi halkin fakir cocuklari, Hic Hirsizin zengin ettigi cocuklar varmi,onlar luks icinde yasasin diye fakir halki cocuklarini birbirine kirdiriyor,Berkin daha 15 yasinda,dun olen polis 30 yasinda,bugun topraga giren 22 yasinda,hepsi orta hallli vatandaslar,kimi ekmege giderken, kimi tayyibin emrini yerine getirirke,kimi Tayyibe inanip din kavga adi altinda tayyipin calduklarini destek icin oldu, Tayyibin icin sizladimi, sizlamaz, olen onun icin onemli degil ,onun icin dolar ve Bilali birde koltugu onemli, O yuzden cocuklarimiza sahip cikalim,, aptalca bir tezhata kurban vermeyelim, olenlerin hepsi bizim canlar

 • ARE YOU READY

  DIKKAT…ARKADASLAR TROLLER COGALDI FARKINDAMISINIZ. PLANLI BIR PROVOKASYON VAR DIKKATLI OLUN OYUNA GELMEYIN CUNKU BIZLER ONLAR GIBI APTAL DEGILIZ…

 • nehir

  ARKADAŞLAR TROLLERİN SİZLERİ KIŞKIRTMALARINA İZİN VERMEYİN, NE İFTİRA ATARLARSA ATSINLAR CEVAP VERMEYİN, SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİZİ BAĞIMSIZ BÖLÜME YAZIN LÜTFEN…

 • Sarp Kaya

  bilaller milyar dolarları rahat yesinler diye, fakir çocuklarını birbirine kırdırıyorlar.

  • KORAY

   çok güzel izah etmişsin

  • Berry

   Malesef durum aynen böyle!

 • Haşhaşi

  Bunların da kendi şehitleri oldu şimdi. İyi motive olurlar.

  • Berry

   Oyle deme ya… Ölüm üstüne yorum yapılmamalı. Onları, bizi mi var? Kimse ölmesin… Kafaları çalışsın istiyoruz biz, gizleri açılsın ama ölmesinler….

   • Haşhaşi

    Boşuna umutlanmayın o kadar akılları yok, aksi takdirde bu kadar rezaletten sonra bu işleri bırakırlardı. Ölüm güzel değil tabii. Bunu kimbilir kim vurdu. 12 Eylül öncesinde olduğu gibi bir provokatör de yapmış olabilir, milleti birbirine düşürmek için.

    • kassam12

     ulan sizin aklınız olsa cenaze töreninde bile olay çıkarıp insanları öldürmezdiniz…

 • IZMIR35

  O ZAMAN TROLLERE ITHAF EDIYORUM :

  Bir öyle şaşılası
  dünya ki burası,
  bollukla ölüyor,
  kıtlıkla yaşıyor.
  Varoşlarda hasta, aç kurtlar gibi
  insanlar dolaşıyor
  ambarlar kilitli
  ambarlar buğdayla dolu..
  Tezgâhlar
  ipekli kumaşla dokuyabilir
  topraktan güneşe kadar giden yolu.
  İnsanlar yalnayak
  insanlar çıplak…
  Bir öyle şaşılası
  dünya ki burası,
  balıklar kahve içerken
  çocuklar süt bulamıyor.
  İnsanları sözle besliyorlar,
  domuzları patatesle…

  nazim hikmet

 • Baba Eren

  BU VATAN HEPİMİZİN!!!!!!!!!

  • Selim Temiz

   !!!

 • TC Levent

  Bunlar patronlarını korumak için iç savaşı bile göze almışlar….

 • TC Kadir Demir

  ülkü ocakları bir açıklama yaptı! kimin vurduğu belli değil, bizimle alakası yok! olaylar dağıldıktan sonra sözde eylemciler ile tartışmışlar ve vurulmuş! eylemcilerin silahı vardı da neden polise değilde tanımadıkları bir gence ateş ettiler! Bırakın bu işleri, resmen kendi siyasi çıkarlarınız için bir gencimizi daha yaktınız! o artık bizim şehidimizdir, faşist bir diktatörün siyasi geleceğini sağlamlaştırmak adına, zorla öldürtülmüştür!

  • laik

   polise sıksa ne degisecekti mesela?

   • TC Kadir Demir

    sen tam anlamamış ne demek istediğimi biraz salla kendini bazı şeyler yerine otursun tekrar okumayı dene

 • Berry

  Yazık gencecik cocuk… Allah rahmet eylesin… Sayın Kılıçdaroğlu, Tayyip tarafından provakasyon yapılacak, duyumlar alıyorum demisti. Acaba mi diyor insan… Tayyip katil, hırsız, yalancı ve pişkin olduğu icin bunu da yapmıştır diye düşündürüyor…

  • şogun

   bir chplinin böyle düşünmesi gayet normal beyin bu kadar çalışıyo çünkü..

   • Berry

    Hayır camiye ayakkabı ile girmiştik. Güya başörtülü bacınıza kabatasta deri eldivenle falan saldırmıştık. Hatırladın mi? Ayrıca evet, Allah’a bin şükür beynim var, çalışıyor, düşünüyorum, analiz ediyorum, oy kullanıyorum, oylarımın hepsi de CHP’ye…

    • deli dumrul

     Yok ya biz camiye minareyi çalmaya girdik kılıfını da hazrılamıştık zaar (Bu şogun denen adam bu kelime oyununu da anlamaz şimdi=))

   • Atatürkçü Düşünce

    bu yine iyi , sizin ki hiç çalışmıyor…onu napıcaz…

   • deli dumrul

    Biz de çalışan bi beyin var siz de o da yok denizanası gibi beyinsiz yaşıyosunuz :D

  • T.C Zerda

   Canim Kardesim, yorumun cok dogru, seninle ayni fikirdeyim katil, hirsiz, vatan haini Tayyip yaptirmistir Sevgilerimle

 • Atatürkçü Düşünce

  ya sen hem akepe mensubu olup hem k.paşa 1453 üyesi olacaksın karşıdan gelen demokratik hak ve özgürlükleri savunan gruba laf atmayacaksın inandırıcı mı..??bırakın bu işleri tahrik olmadan kimse kimseye hele hele durupta grubu izleyen masum birine zarar vermez..hem o kurşunun ortamı germeye ve provakosyan çıkarmaya yönelik olarak polisin atmadığını nerden biliyoruz..??merminin balistik raporu alınmış mı..??adli tıp bu konuda ne tür bir çalışma yapmış..??bunlar elinde veri olmadan delil olmadan atıp tutma , muhalifleri köşeye sıkıştırma amaçlı iftira atıp milletin gözünden düşürme amaçlı yapılan klasik akkoyun hareketidir…

  • TC Simsek

   Bu AKPKK sırf ortamı germek için kendi yaptırmıştır kesin..

  • şogun

   Atatürkçü düşünce altında türk milletine düşmanlık eden bu bölücü provakatörler yarım akıllarıyla ülkeye kamplaştırmaya çalışıyo..

   • Atatürkçü Düşünce

    sen belli bir düşünce altında TÜRK Mİlletine düşmanlık ederek bölücü provakatörlük yapan yarım akıllı ve ülkedeki herkesi ve her grubu ötekileştirerek kamplaştırmaya çalışan birini arıyorsan bi zahmet gözünü açta başbakanına bak…orada görürsün millete düşmanlık eden yarım akıllı ve kamplaştırıcı provakatörü…bu arada makarnalar adresemi geliyor , yoksa teşkilattan gidip siz mi alıyorsunuz…eğer siz gidiyorsanız saat 5 oldu teşkilat kapanmadan git al dicektim…

  • Kendilik Değeri

   Arkadaşım sen şimdi tahrik etmiştir diyorsun. O zaman ölmeyi hakketti demek istiyorsun ve bu arkadaşın yazdıklarını onaylayan 20 kişiye (şimdilik) sesleniyorum ne yazık ki insanlığınızı yitirmişsiniz üzülüyorum sadece size. “ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE” ATATÜRK asla böyle düşünmez.

   • Atatürkçü Düşünce

    ben durum tespiti yapıyorum birader…sen bunu anlayamayacak kadar akıl yoksunu bir zavallısın…ekmek almaya giden berkin in suçu neydi..??bunu da açıklar mısın..??zaten ikimizin yorumlarındaki beğenilere bakacak olursan genel düşüncenin benim gibi düşündüğünü anlarsın…bu arada düşünebiliyor musun onu da bilmiyorum…ATATÜRK konusuna gelince ATATÜRK gibi düşünemeyenler , onun ne düşündüğünü veya ne düşüneceğini anlayamazlar…bu da sana kapak olsun…hadi sen gitte bağlı bulunduğun şehrin akepe teşkilatına bu yorumun karşısında sana 2 paket makarna 5 torba kömür versinler…bir ALLAH razı olsun demen yeterli…hadi git şimdi yemlen , avantanı al…

  • DeRyA

   Aynen size katılıyorum hiç inandırıcı değil. Akp li olacakta olan biteni sessizce izleyecek. Birde babasının sözlerine ayrı bir sinirim bozuldu. “Nedir bir çocuğun, 15 yaşındaki bir çocuğun, bir ekmek alıp veriyor hesabını
   katarak, bunu ileri sürerek, ülkenin altını üstüne getirmenin bir anlamı yok. 15
   yaşındaki bir çocuk mu Türkiye’yi kurtarıyordu, ölmeseydi? Onu ileri sürerek bu
   hadiseleri yapıyorlar.
   Lafa bakar mısınız? Sanki Berkin isteyerek öldü. Ne kadar dar beyinli yobaz düşüncesiz insanlar var ya. Ölmeseymiş miş.

  • kassam12

   yav he. gezide ölenler polisi tahrik etmedi mi?

   • Atatürkçü Düşünce

    ya arkadaş siz ne içiyorsunuz..??bu neyin kafası..??gezide hepimiz mücadele ettik…gezide mücadele eden herkes bizim onurumuzdur , gururumuzdur..sen neyin kafasını yaşıyorsun..??akpislikler…gezide şehit olan hangi kardeşimiz senin polisini tahrik etti…sen sopalarla tekme tokatlarla öldürülmenin acısını bilir misin..??nerden bileceksin ki..??siz takılmışsınız bir yalancı hırsızın peşine anca 2 paket makarna 5 torba kömüre onurunuzu satacak kadar haysiyetsiz ve vatanınızı satacak kadar hainsiniz…gezide mücadele eden bu mücadele de can veren herkes sizden daha vatansever , daha onurlu ve daha namusludur…sen gitte teşkilatından yemini al…hadi yürü git yemlen…

 • MARİNAM MARİN

  HAYRET HIC TOMA HIC BIBERGAZI YOK

 • geri kalmış

  mekanı cennet olsun kardeşim senin katilin vandaloğlu ve askeleridir.

  • ARE YOU READY

   SENIN KATILINDE BEN OLUCAM INSLH.

   • deli dumrul

    Öyle bişey yaparsan beni de çağır lütfen are you ready? :)

  • TATANG

   bu cinayetleri ancak geri kalmış bir insan işlemiş olabilir diye düşünüyordum aklıma gelen ilk geri kalmış biri sen geldin. sen olabilirmisin acaba

 • Erkan kurt

  siz batının işbirlikçileri yerli taşeronlar katlettiğiniz bu mazlumların ahı bir gün gelip sizi bulacak

  • berna eren

   Off bi git ya.. siz neydiniz.. Amerika ve Pensilvanya işbirlikçileri mi, sen böyle yaparsan bu mesele uzar gider..

 • sevgi biraz

  Katili tez zamanda bulunsun.

 • serkan

  Allah Rahmet Eylesin, simdiye kadar bu cesit bir olay olmadi, bu sanki kasitli bir olay gibi gorunuyor, mekani cennet olsun, ates dustugu yeri yakiyor bizler ne desek bos. Yorum arkadaslar onlar bunlar yok, yapilmak istenende tam bu iste, bu tuzaklara sakin gelmeyin, hepimiz variz, hepimiz her zamanda var olucaz. Bu ayirima sakin dusmeyin, sadece baskalarinin ekmegine yag surmus oluruz bu durumda kaybeden bu ulkenin insani olur.

 • Recep Yuksel

  Recep Tayyip,
  Sen Allahı diline dolamış Ruhunu şeytana satmış sefil;
  Kasımpaşa da gencecik çocuğu sende öldürtmüş olabilirsin.
  Daha önce Senin MİT ın Okmeydaninda gencecik bir kızımızı otobüsün içinde yaktı ve sen Bu PKK yaptı dedin daha geçen ay bunu MİT ın yaptığını mahkeme açıkladı.
  Türkiyede gençleri fitne fesatla zehirleyemezsin.Senin çirkin ve zorba halini artık tüm insanlık biliyor.

 • TC Simsek

  Amca başın sagolsunda, bu anlattıklarına kendin inanıyor musun?
  Acından diye düşünüyorum, hiçbirşey insan öidürmeye mazaret degil ama kimse kimseyi de bakıyor diye öldürmez. Her durumda bu her kimse bu manyak , herkesin güvenligi için hemen bulunmalı zaten…

 • prowler0

  sonsuz döngüye girdi cahiller :D hepsi ölene kadar böyle devam edecek galiba

  • deli dumrul

   Bence sen ölmüşsün beyin ölümün gerçekleşmiş (tabi varsa)

 • laik

  şu konusulanlar dogrumu arkadaslar birkac kişi dışında kimse allah rahmet eylesin demiyor herkes o yapti bu yaptı kim yaptıysa Allah belasını versin huzur kalmadı zaten .

 • arsslan

  burak öldürülmeden önce,, tweeter da katil geziciler burakı öldürdü diye, tag açmışlar. Bu nasıl iş!!

 • Sarp Kaya

  Allah rahmet etsin, bu çocuğu öldüren ya da ölmesine sebep olan akp’li çıkarsa hiç şaşırmam. Öldüreni yakalamak hem de derhal, destan yazan polisin görevi.

 • berna eren

  Başbakanın kızı size Troller, Hüloglar diye hitap ediyor, siz hala eylemciler diyorsunuz, o bir eylem değildi, bir cenazeydi. Sen de acılı bir Babasın başın sağolsun, siz çocuklarınıza doğruyu öğretin doğrudan taraf olsunlar. Bak başınızdakiler çocuklarına çalmayı ve kötülükten yana olmayı öğretiyor. Onların çocukları para sayıyor, sizinkiler onları savunuyor.

 • Önce Vatan

  Ordu zamaninda niye sol sag diye astini simdi daha iyi anliyorum.

 • çapulcu recep

  BEN 18 ARALIKTA YAZMISTIM BU HIRSIZLAR TURKIYEDE BIR IC SAVAS SAVAS SONRASINDA MEMLEKETI EN AZ 3 PARCAYA BOLMEDEN GITMEYECLER.BUNLAR SURIYEDE BOSUNAMI BESLIYORLAAR NUSRAYI,KIDEYI,PKK’YI.UMARIM BEN YANLISIMDIR UMARIM BU THAMINLERIM HIC TUTMAZ.AMA BENIM GORUKLERIM OLAYLARIN O YUNE GITTIGI

 • Ahmet Keskin

  Cok yerinde bir aciklama. Böyle günlerde duyarli politikacilara/ yöneticilere ihtiyacimiz var. Bu aciklama ayni zamanda, diktatörede güzel bir cevap olmus.

 • SEBAHATTİN

  Bu çocuğun katili de Tayyip’tir.Hırsızlık gündemini değiştirmek için bir provokasyon senaryosu düzenleyip çocukları kullandılar.Ateş eden bulunamayacak çünkü ateş eden onlardan biridir.

 • Vantastic van

  Libya`yi, Suriye`yi, Ukrayna`yi kiran, meydanlara doken ve asker kullanimi pahali olup yerine ajan kullananlar simdi Turkiye`ye sizmaya basladilar. Bizde nasil olsa kapilar yol gecen hani gibi..AKP ile AKP karsitlari zaten gergin,, Al sana fistik gibi anarsi ortami…

 • Zihni Sinir

  Ölen bu toprağın evlatları.

 • zen

  akp seçimleri kazanamayacağını anlayınca kaos ortamı yaratmak istiyor. bunlar seçimler olmasın diye iç savaş bile çıkarırlar, hatta rusya ya o da olmadı suriyeye bile saldırırlar

 • f.özbek

  bu olayı aydınlatacak her türlü veri ve görüntüler vardır. o bölgeye gidenlerin kim oldukları bellidir. kimseyi suçlamadan beklenmesinde fayda vardır provakatörlüğü kimin yada kimlerin yaptığı eğer gerçek bir polis araştırmasıyla olursa gerçeğe çıkması zor değildir. ama kabataş olayı gibi olursa ancak 6 ay sonra aydınlanır. akpli il başkanı dahil olmak üzere bu ölüme cinayete balıklama atlamıştır. dün akşam söyledikleride(cnn türkte) hepsi yalandır

 • deli dumrul

  tekbir getirerek Burak Can ‘ı öldürenler yine tekbir getirerek Burak Can ölmedi diye naralar mı atıyolar

 • zagazaga

  bu olayların cıkmasının tek ama tek bır nedenı var oda tayyıp, gecenlerde sozcu gazetesıne konusan eskı bakanlanlardan Abdullatif sener soyle demıstı tayyıp koltugunu kaybetmemek ıcın gerekırse ıç savaş çıkartır ve herseyı yapar. Evet cokta haklıymıs buz gıbı ortada hersey

 • zagazaga

  bu akp nın pravakasyonudur

  • kassam12

   he pravakasyonudur.

 • erol şener

  babasına öncelikle acı kaybı için sonsuz üzüntülerimi bildiriyor başsağlığı diliyorum,kendisine tavsiyem burakcan ın katili/katillerini başbakan dan bulmasını istesin,bakalım bulabilecek mi,bu cinayet faili meçhuller listesindeki yerini alacaktır,katilini bulmayı maçalarının yiyeceğini sanmıyorum,oradaki yüzlerce kişi de nedense katili aramadan bulmuşlar aynı aziz babuşçu gibi

 • UZUN ADAM

  ARDAMARI ÇATLAMIŞ VATAN HAİNLERİ YAKIP YIKTINIZ HER YERİ HALA SUÇLU ARIYORSUNUZ SUÇLU SİZLERSİNİZ 15 YAŞINDAKİ YAVRULARIDA ALET ETTİNİZ BU OLAYLARA.

  • 1525

   ben yinede onları dışlamıyorum tövbe edip güzel ameller işleyelim dönüş alemlerin Rabbi olan Allah’a dır..var mı başka bi yol yok bakın berkin gitti onun dönme şansı yok ama bizim hala bi şansımız var..gelin birlik olalım işi kolay tutalım sevelim sevilelim bu dünya kimseye kalmaz!!! yunus emremiz öyle diyor

 • Zihni Sinir

  İnsanız, insan kalacağız.

 • dadaks

  Evet sağ sol yiyin birbirinizi,çocuklar sayma makinaları tekrar çıkarın paralar aksın su gibi bana hadi bakim

 • palerider

  Arkadaşlar olay çok vahim……Türkiye CİA,MOSSAD,KGB……bilumum gizli servisin cirit attığı bir istihbaratcılar cenneti……Yezid artık iyice başına gelecekleri anladı……olay Ülkü ocaklarını meydanlara çıkarma planıdır……Kaos ortamı yezidin işine gelir…….aman bu tuzaklara düşmeyin.

 • berna eren

  Bakalım Burak Can ın cenazesi kaldırıldıktan sonra Berkin Elvanda olduğu gibi Polis dakikasında bu insanları dağıtacak mı? Çocuklarının eline gaz fişeği verip duran insanları vurduracak mı?

 • seyid onbaşı

  “Allah rahmet eylesin” bile diyemeyenler yüzünden vefat etmiştir bu gencecik insan. Hangi partiye yada gruba mensup olursan ol sende bu vatanın bir evladısın, ALLAH RAHMET EYLESİN

 • UYGAR TAŞIN

  BURAK CANIN KATİLİ KİM..
  CEVAP BASİT,,
  DÜN SOKAKLARI KİM YANGIN YERİNE ÇEVİRDİYSE ONLARDIR..
  HATTA DAHA ÖNCE ÖLENLERİNDE KATİLİ SOKAKLARDA EŞKİYALIK YAPAN ÇAPULCULARDIR…

  • Turgay

   Sen buraya sızmış provokatörlük yapıyorsun, onun katili de muhtemelen senin gibilerdir.

  • özcan güney

   Acınacak haliniz var.

  • Poseidon

   sana kim veriyor bu akillari?

  • tambagimsizturkiye

   Bak arkadasim, siz anlamak istemeseniz de ben bir daha anlatacagim: Kindar gencligi yaratan, insanlari otekilestiren(taraf olmayan bertaraf olur diyen), olaylari ilk gezi gununden beri kiskirtan, bir basbakanin yapmasi gereken sekilde olaylari sakinlestirip buyukluk gosterecegine olaylari cigirindan cikaran KIMMM ???? O cocugun ve digerlerinin hepsinin katili, vatan haini arsiz Erdogandir! Baska kimse degildir! bu ulkenin %50 sini evde zor tutuyoruz! diyen bir zihniyeti hala nasil savunuyorsunuz!

 • zagazaga

  İnsanları ötekileştiren türk kürt alevi sünni diye kutuplaştıran dini sömüren Allah ile aldatan peygamber ile kandıran trilyanları çalan gemicikleri villaları isviçre bankalarında haram para saklayan kım uyanın artık kardesım uyanın bı herın bu ulkeyı bolmesıne fırsat vermeyın

 • endoplazmikretikulum

  ölümü hiç kimse haketmez ne bir gösterici ne bir polis ne de başka birisi ancak bunun sorumlusunun ve bunu düzenleyenin akp olduguna adım gibi eminim katili bulun bakalım bulabilecekmisiniz

 • adalet talebi

  Ailesine ve yakınlarının başı sağ olsun. Allah sabırlar versin. Bu ülkede tek bir kişinin burnu kanasa, kendi burnum kanamış gibi hissederim.. Ülkemize sahip çıkalım.. Ateşle oynayanları uyaralım…

 • T.C Zerda

  Ahlaksiz, Katil, Hirsiz Tayyip yapistigi o koltuktan inmedigi surece,halka polis siddeti ve olumcul silahlari kullanmayi surdurdugu surece daha cok vatandas olecektir, halkin can guvenligi yokur, SEREFSIZ KATIL HIRSIZ TAYYIP, koltuktan inmemek ve saltanatini surdurebilmek icin halkin can guvenligini hice sayarak, eylemcilere polis siddeti, oldurucu silahlari kullanmayi surdurmektedir..
  SAVCILAR,SUC ISLEMEYI SURDUREN,HALKI OLDURTUP ULKEMIZI SOYAN KATIL HIRSIZ TAYYIP’I TUTUKLATMALIDIR !!

 • gardolapfuat

  Baba Baba doğruyu söyle oğlunun katili Tayyip Erdoğan’dır.

  • sarıyerlı

   ne malum sen degılsın.eylem yapmak ıcın kac para aldın……

   • Tezcan İLKAN

    ODUNKAFA …

   • palabiyikremzi

    yuru git lan isine soyle o zaman sen burda provakatorluk icin ne aldin secim otobuslerini meydanlara tasiyarak millete parayla meydanlara cekerek bu isler olmaz canim tayyip kesesinden mi harciyo

   • tambagimsizturkiye

    Ulan su hirsizi, bascalani, insanlari birbirine dusuren kendi cikarlari icin herseyi yapabilecek olan bu yalanci Basbakani hala hangi yuzle savunuyorsunuz! Akli selim olan herkesin bu olaylarin patlak vermesinde Basbakanin ortami geren insanlari bolen, yatistiracagi yerde olaylari sirf kendi cikarlari icin atesleyen bu adamin arkasindan hala nasil gidebiliyorsunuz !!!!!!

 • a.nevin

  evladi olan evlat acsini bilmesi gerkiyor sanyordim ne yazik ki öyle degil bütün acli annelere sabir dilyorum .emine erdogan ne tayip erdogan gibi önce para degil.

 • deli dumrul

  Sana gelince tayibb… Hatırlanmak bile istenmeyeceksin. Yatacak yerin yok, bilesin. Tükürmesinler diye mezar taşına, toma bekleyecek başında.

  • kemal

   tukruge bile yazik. soyguncular kralina

  • 1525

   lan deli biz avucu nasır pabucu hasır delikanlı sen biber yemekten basur olmusun=) yerinde dur biraz

   • deli dumrul

    Her seferinde geldi yine tipini .. diorum.. Amma hakarete doyumsuz bişey çıktın ya :D

 • nazlı kardeş

  Berkin de burak ta ve diğer ölen gençlerimiz ,dün şehit olan genç polisimiz hükümetin başının yanlış, kabadayıca söylemleri,halka ve doğrulara kafa tutması yüzünde bu gün kara topraktalar.KIŞKIRTAN,EFELENEN KENDİNİ KAF DAĞINDA GÖREN.HALKI AYRIŞTIRAN BİR İNSAN BAKALIM DAHA KAÇ AİLENİN,KAÇ GENCİN BAŞINI YİYECEK.ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR.PROVAKASYONLARA GELMEYİN DİYOR GÜYA AMA EN BÜYÜĞÜNÜ KENDİSİ YAPIYOR.OLAN FAKİR FUKARAYA VE HAK ARAYANA OLUYOR.BURAKIN AİLESİN BAŞSAĞLIĞI VE SABIR DİLİYORUM.

 • TATANG

  hükümet bir an önce bu ölen coçuk ve gençlerin katillerini bulmalı hırsızı koruyorsunuz bari katilleri korumayın

 • Erdal Eğin

  MHP’li kardeşlerim oyuna gelmeyin.Yine bizi sağcı,solcu.Alevi,Sünni diye ayırıyor başbakan. Berkin Elvanın cenazesinde binler olaysız yürüdü.Ama maalesef iktidar seçim güvenliğini bahane ederek seçimleri erteletmek istiyor.Polisler aniden halka saldırıya geçiyor.Tamam o guruplarda marjinallerde var ama polis saldırmasa diğer göstericiler engellerlerdi onları bunu düşünün.Du vatan ve bu din hepimizin.Atatürkte ve Türkiyede birleşelim.

  • Ural Keber

   merak etme ben Ülkücüyüm ve tanıdım tüm Ülkücüler akpkk azılı düşmanıdır artık 70’80′ gibi emperyalistlerin maşası değiliz .
   ALLAH (c.c) tüm akpkk belasına versin

 • Davut Öztin

  memleketi ne hale getirdin teyyo

 • Turgay

  Burak Elvan’ın ölümünün istismar edildiğini söyleyenler, yobaz takımını sürerek daha beteri için yarışıyorlar.Ama olmuyor, onlara polis copu, biber gazı eksik düşüyor.

 • YASEMİN

  AKP LİLER ÜZERİNDE MAVİ MARMARA GEMİSİNDEKİ OYUN OYNANIYOR… BİRİLERİ ÖLECEK, AKP İKTİDARDA KALACAK

 • sarıyerlı

  hergun eylem yapmak ıcın sebep arayan kısıler.bu gencecık cocugu olduruyorsunuz sonra cenazesınde eylem yapıp tımsah goz yasları dokuyorsunuz.bırgun bu eylem yapanların karsısına mıllet cıkacak ve cezalarını verecek.

  • Volkan

   sen millet – eylemci kavramlarını birbirine karıştırmışsın. eylemi yapan millet zaten.
   akp yanlısı çocuğu eylemciler öldürdü demişin. bu sadece bir varsayım. sonrasında da bu eylemciler cenazesinde timsah gözyaşları döktüler demişsin. yahu o eylemciler neden o cenazeye katılsın? neden timsah gözyaşı döksün? ne saçma düşüncelerin var. allah tez zamanda akıl sağlığı versin.

 • yesim yilmaz

  öyle ya da böyle, bir fidan daha öldü.. deli kandır, yerinde durmaz.. bu ortamı yaratan recep tayyip erdoğan kına yaksın.. o oğlunu ifadeye bile göndermeye kıyamadı, başkalarının canları gidiyor.. ama eminin çok kötü bedel ödeyecek.. katil başbakan!

  • 1525

   Onlar cehennemde, “Ey Rabbimiz! Bizi buradan çıkar ki dünyada iken işlemekte olduğumuzdan başka ameller, salih ameller işleyelim” diye bağrışırlar. (Onlara şöyle denilir:) “Sizi, düşünüp öğüt alacak kimsenin düşünüp öğüt alabileceği kadar yaşatmadık mı? Size uyarıcı da gelmişti. Öyle ise tadın azabı. Çünkü zalimler için hiçbir yardımcı yoktur.”FATIR-37

 • Haşhaşi

  Ülkü Ocakları durumu özetlemiş aslında fazla yoruma gerek yok: “Burak Can Kahramanoğlu’nun eylemcilerle çatışan, AKP’nin hegemonyası
  altındaki “Kasımpaşa 1453″ grubunun bir mensubu olduğu bilinmektedir”.

 • BENGÜ

  Dün AKP’li genç öldürülünce tüm AKP’liler Ülkücüleri sokağa dökülmeye davet ediyor. Sizin yol ve dava arkadaşınız PKK değil miydi? Hayırdır?

  • 1525

   git soğan doğra

   • yesim yilmaz

    sen evdekilere ver bu akılları, kıldan yaya :)

    • 1525

     tamam evlat

   • SERAP

    BEYİNSİZZZZZZZZZZ

    • 1525

     nice to meet you şekerim bende 1525

     • yesim yilmaz

      aman da aman.. ing. de bilirmiş. komiksin be :)

   • Cumhuriyetbekçisi

    hayırdır evde soğan doğrayan yok mu ?

   • TAYLAN Y.

    bu kızın karşısında iki laf edemeyecek olan kerkenes aşağılık kişiliğinle trol tipinle bu kızımı küçümsüyor sanıyorsun kendini. Kerkenes.

   • Ertan Bertan

    arap sabunu

   • özğürlük

    seni doğrasa olmazmı senin gibi erkeklerle evlenen kadınlar aptaldır

  • Ural Keber

   ben Ülkücüyüm ve tanıdım tüm Ülkücüler akpkk azılı düşmanıdır artık 70’80′ gibi emperyalistlerin maşası değiliz .
   ALLAH (c.c) tüm akpkk belasına versin

   • BENGÜ

    Ülkücüler, emperyalizmin maşası hiç bir zaman olmamıştır. Biz Türk milletinin maşasıyız.!!!

  • Guest

   soğan da doğrarız yorum da yaparız de Bengü :) ..(sonsuz).

  • Ahmet Ünal

   Doğru tespit…

 • Deniz Ak

  Allah rahmet eylesin, ailesine de sabırlar versin. Ama bunu herkes iyi biliyor ki, yapan da yaptıran da Tayyip’in adamlarıdır. Kim yaptıysa Allah kahretsin! Ama, bizim de çok canımız yandı, şimdi anladınız mı ciğer acısını?..

  • T M U

   VAyy o zaman berkini’ de oldüren çapulcular. Senin mantığınla düşünürsek? Nasıl böyle kolay yaftalıyorsunuz insanları.

   • Deniz Ak

    Angut kardeş, çapulcuların silahla gezmesinin mümkün olmadığını sen de gayet iyi biliyorsun. Senin Tayyip’in çok yakında kendisine de suikast yaptıracak ama Allah’ın sevgili kulu ya (!) sağ kurtulacak. Bekle ve gör…

 • Mahmut Ergüden

  Allah rahmet eylesin. Allah bu aileye dayanma gücü versin. Sebep olanlar ise sebepsiz kalsın.

 • aslan

  POLİSLERE EMRİ BEN VERDİM DİYEN BAŞHIRSIZ, YAPTIĞINI BEĞENDİN Mİ?
  Dün Tunceli’de bir polis bibergazından zehirlenerek ölürken, Okmeydanı’nda bir çocuk daha kurşunlanarak öldürüldü.
  BÜYÜK USTANIN ÜNLÜ SÖZÜ: DURMAK YOK, KATLİAMA DEVAM!

 • 1525

  Onlar cehennemde, “Ey Rabbimiz! Bizi buradan çıkar ki dünyada iken işlemekte olduğumuzdan başka ameller, salih ameller işleyelim” diye bağrışırlar. (Onlara şöyle denilir:) “Sizi, düşünüp öğüt alacak kimsenin düşünüp öğüt alabileceği kadar yaşatmadık mı? Size uyarıcı da gelmişti. Öyle ise tadın azabı. Çünkü zalimler için hiçbir yardımcı yoktur.” FATIR-37

  • özğürlük

   bizde biliyoruz topunuz cehennemde yanacaksınız

 • Aslı

  allah belanı versin senin erdoğan yapmadığın sey kalmadı gitmiş mısırdaki kıza ağlayıp duygu sömürüsü yapıyorsun ama gel gelelim gezi sehitleri ailelerine bi baş sağlığı dileyemiyorsun çünkü sende ne bi kalp ne de bi vicdan var hepsinin katili sensin !!!

 • thea pape

  kesin millet birbirine girsin diye polis vurmustur. baska turlu basbakan nasil kurtulacak yargilanmaktan?

 • birisi

  ŞİZOFREN, HIRSIZ, ARSIZ, YÜZSÜZ bir DİKTATÖR’e BİAT edeceğiz diye, “VİCDANININ SESİNİ” ÜCRETSİZ İZNE yollamışların açtığı felaketlerin BEDELİNİ, her zamanki gibi normal VATANDAŞ ödüyor.

 • Aslı

  sana sesleniyorum erdoğan bi vicdan bile yok mu sende.!

 • Recep Yuksel

  Allah rağmet eylesin toprağın bol olsun cennetin mekan olsun genç Adam.
  Sen Tayyip in öldürttüğü ilk değilsin ama inşallah son olursun.
  Gittiğin yerde Berkinide bul Beraber Tayyip in yaptıklarını Anasına sorun.
  Bizlere düşen Tayip ın fit ve fesatini hiç edip halk olarak insanı insan yapan değerlerde buluşmak ve Tayyip rezilini yargılamak
  Allah geride kalanlarina sabır versin genç Adam

  • Oksan Hidir

   Katiller, rahatmisiniz simdi? Umid ederim ki en sevdigini ayni sekilde topraga vermek zorunda kalirsiniz

   • Recep Yuksel

    Okuduğunu anlamamak yetenek değil SALAKLİK tır Troll
    Bi daha oku Troll anlamada yine zorlanirsan sumeyye ablana sor

   • Recep Yuksel

    En çok senin Salaklığını sevdim troll

    • Oksan Hidir

     ))) senin gazetende senin gibi bolucu ve yanli, her yorumumu yaninlayack buzukleri olmadigindan senin gibi sigirlarda milleti sindirdigini saniyor )))) Hade hade Have nice day anamm …. anladin sen )))

 • palabiyikremzi

  bunun altindan tayyip cikacak göreceksiniz onda oyun cok bildiginiz gibi degil her turlu halti yer koltuk icin gorun de bakin

 • caan beyoglu

  masum insanların cenazesi camiden kalkıyor…

  • reyhan

   Sen saçmallamışsın

  • T.C. nihat istanbullu

   iyi ki varsınız… sayenizde bir canlının ne kadar alçalabileceğini öğreniyoruz…

  • ATAMIZIN YOLUNDA

   tabutta sorgu sual başladığında( alevi misin sünni misin) mi diyorlar?Kuran da herkes eşit ve insan insanı sevmek zorunda.Peygamberimizin merhametini sabrını güzel ahlakını biliyor olmalısınız.

  • yesim yilmaz

   insan mısın sen?

  • truva

   sana insan diyeni

  • AVAREL’E İNAT

   Boşuna provoke etmeye kalkışma… Cami de bizim, cemevi de bizim… Kilise de bizim, havra da bizim…. Nusayri kardeşlerimizin ziyaret yerleri de bizim… Hepsi bu halkın inandığı tüm kutsallıklarının sembolüdür… Saygı duyulası, dua edilesi, vicdan muhasebesi yapılası yerlerdir. Siyaset malzemesi yapılsın diye gitmiyorum ben camiye, vicdan muhasebesi yapmak, namazımı kılıp Allahıma duamı edip, af dilemek için gidiyorum… Hem islamiyette cenaze camiden kalkacak diye bir şey de yok… Cenaze namazı her yerde kılınabilir ki, Anadolumun çoğu yerinde cenaze namazı mezarlıkların girişinde bulunan yerlerde kılınır…Abuk sabuk konuşup, din bezirganlığı yapma… İnanç ve mezhep ayrımcılığı yapmaya kalkışma…

 • thea pape

  polis provokasyonu olabilir. tayyip yargilanmaktan kurtulmak icin savas bile cikarir.

  • dadaks

   Çocuk dün öldürüldü otopsi yapıldı mermi filan var mı vücudunda ne çabuk defnediliyor?

 • özğürlük

  bir annenin daha canı yandı ama elinde sopa ile can almaya giden bir genç can verdi olaylara bakıyormuş ilgisi yok yalanına inanmam babanın sözlerini televizyondan dinledim BERKİN için eylem yapanlara kızdı sonra bu ülkeyi 14 yaşındaki çocukmu kurtaracak dedi canı yanmış bir babaya yakışmayan

 • T.C_Özi.

  Bugün Ülkücü,yarın Alevi, sonrasında da olan biteni, tabiki de gerçekleri gören ve zulmü protesto eden Gezicilerin üzerine yıkarak ver elini iç savaş…amaç belli..provakatörler iş başında yine..zulme boyun eğmek istemeyen halka yılllarca farklı şekillerde oynanan oyunlar..asıl müsebbih akp ve onun başı tayyiptir..Ölen gencin ailesine sabırlar dilerim..

 • Kazım YILMAZ

  Allah Rahmet eylesin. Dün Berkin’i nasıl savunduysam Bu gün de Burak Can’ı aynı şekilde savunuyorum. O kurşunu atan insan olamaz. Cehennemin en dibinde yanmalı. Bu siyasilerin pis oyununa gelmeyelim. Biz kardeşiz bizi bize kırdırmaya çalışıyorlar. Oyuna gelmeyelim. Birbirimize saldıra cağımıza yarınlarımıza sahip çıkalım. Burak Can da Berkin de suçsuzdu. Günahı olmayan bu masumların günahları birilerinin boynunda. Allah Rahmet eylesin. Bir olalım Birlik olalım. Başka Canlar yanmasın.

 • kumral DeVriMci

  yorumlarımı yayınlasana sözcü !! hani siz bagımsız haber sitesiydiniz??

  • Ahmet Keskin

   Sen git yandas gazetelerine??? Onlar hic karsit yorumlara tahammül edemiyorlar.????

  • şaplak

   SENİN YORUMLARININ İÇİNE ANKARA SIÇSIN ONA LAYIK ÇÜNKÜ

  • Ovunc B.

   sizin sumuk gibi yorumlarınızı cıddıye alan mı var yobaz ..kendını başçalanınız gibi bir şey mı sanıyorsunuz

 • kumral DeVriMci

  burak içinde ağlayacak mı bu ölü seviciler ??

  • Guest

   ben yorum yazdım az sırık boynunu eyde aşağadaki yorumumu oku

  • yesim yilmaz

   elbette.. biz senin boşbakanına benzemeyiz.. o anca esma’ya, paracıklarına ve koltuğuna ağlar.. sizi de kullanır, bir paçavra gibi kenara ya da mezara atar!

  • Ovunc B.

   ikile lan aktroll başçalanın resmını koymuş bır de yurruuu anca gıdersın yobazz

  • Us

   Şehitlere kelle diyen kimdi ?,Barzaniyi davet edip omuzunu temizleyen kimdi ?

  • AVAREL’E İNAT

   Şehit sözü ağzına yakışmıyor senin, çünkü o sözü ancak ve ancak tertemiz vatan evlatları kullanabilir. Yolsuzluk ve hırsızlık sarmalına bulaşmışları kollamaya kalkışanlar değil….
   Burakcan; kirli bir tezgahın sonucunda öldürülmüştür. Bu tezgahın kimler tarafından yapıldığı da aşikardır. İnsanların aklıyla alay etmeye kimse kalkışmasın…

 • Kemal Turk

  Yazik cok yazik Aile ve yakinlarinin basi sagolsun.

 • IstanbulluBiri

  Babanın anlattığına göre ortada kavga, mavga yok. Ortalığı karıştırıp çatışma ortamı yaratmak isteyen biri ( birileri ) kurşunlamış ve kaçmış.
  Peki, düşünün bakalım, bu kimin işine gelir acaba ?

  Burak kardeşimiz benle apayrı görüşlerde olsa bile yurttaşımdı. Daha önemlisi insandı.
  Ailesinin acısını paylaşır, rahmet dilerim.

 • MEVIDIK

  Bugün trollerin artması dahi insana bu konunun üzerine gidilsin mi dendi birilerince acaba sorusunu kendimize sormamıza sebep oluyor.

 • Kemal Turk

  Yeter artik kimse olmesin bu Dunya hepimize yeter.

 • nevzatsariaslan@mail.com

  Bu insanları kışkırtanları yakalayın, katili de bulursunuz.

 • feyzo

  hırsızlıklarını.yolsuzluklararı nı örtemek için hertürlü provakasyonları yapabileceklerini daha bu olaylar olmadan önce kılıçtaroğlu uyarmıştı.

 • Ozgur

  AKP simdiden halki bolmeye basladi, o kursun MIT’den geldi. Simdi iste boyle cahil babalar, “eylemcilerden geldi” deyip halki 2′ye bolmeye calisiyorlar. Cok uyanik olunmali butun eylemcilerin gidip o insanlara yardim etmesi lazim. Taksim dayanismasi etc.

 • yasar

  HALK CEPHESİNİN SAYFASINDAKİ BİLGİLERE GÖRE “Olaylar Başçalanın polisleriyle 1453 Kasımpaşalılar denen akpkk lı grubun cenazenin olduğu mahalleyi basmaya kalkışması sonucunda çıkmış….bu grup ve sözde polisler yeniden Ali İsmail gibi katledilenler yaratmak sevdasındaymış….olay ne yazıkki bundan ibaret”

 • türkkkk

  bu olay kesinlikle devlet işi mit işi. olayın olmadığı yerde birisi vuruluyor sırf toplum bölünsün diye. dhkpcnin üstlenmesi de bu oyunun parçası. baba olacak adam da cahilliğinden eylemciler yaptı diyor toplumu bölüyor. bahçeli ve kılıçdaroğlu uyardı sağlam provakasyon istihbaratı var diye. dikkatli olun gelmeyin oyuna amaç seçim ertelemek.

  • HektorX

   Kesinlikle öyle. Olaydan hemen önce elektrikler kesiliyor.

 • Çapulov

  12 Eylülde bu provakosyonlari yapanlari cok gördük,sokakta kavga cikarmak isteyenler hükümetin ta kendisi…

 • Serkankarahan

  Bu da provakasyon değilse daha ne olsun.Mağdur edebiyatı yapanlar aynı havaya devam etme peşinde.Yarın berkin deyince onlar da burak diyecek anlaşıldı.Yazıklar olsun iğrenmeye başladım bu siyasetten bunun üzerinden bari siyasey yapmayın ya ne hale geldi bu ülke.

 • HektorX

  Seçim öncesi bu kutuplaşmalar AKP ye yarıyor.

 • kerim

  akp ilçe başkanı genç akp lileri eylemcileri linç etsin diye topladı.akp li gençler ellerinde kazma,kürek,balta,sopalarla az sayıdaki eylemciyi eskişerhirde olduğu gibi linç etmek için saldırdı,bu anda silahı olan bir eylemci meşru müdafa hakkını kullandı.

 • Pakos

  Türk olduğum için her zaman gurur duydum ama Türkiye’de yaşamaktan çok utanıyorum.İmkanım olsa da çekip gitsem artık cehenneme dönmüş vatanımdan.

 • 1071

  Cenaze töreninde bozkurt işareti yapanlara sesleniyorum Bozkurt Türkün sembolü size yakışmamış kendine Türk diyemeyenlere Rabia işareti yakışırdı

  • vatandas dogrusozlu

   Batıda Dombıra ile kıvırıp, Diyarbakırda Megri Megri diye anırıp Barzani ile düet yapan sahtekarlar olsa olsa HERKESLE HERŞEY OLAN OMURGASIZLAR OLURLAR. Herkesle herşey olunmaz çünkü.

  • AVAREL’E İNAT

   Bozkurt, Ergenekondan çıkışın, yani esaretin bitip, bağımsızlığa, özgürlüğe kavuşmanın sembolüdür. Bir muktedirin iktidarının sürmesi için yapılan pravakasyonda öldürülen gencin cenazesini manüpüle etmek için o işareti kullanmaya kalkışanlar, kendi sembolünüzü kullanın… Türk tarihinin derinliklerinden gelen bozkurt sembolünü “Türküm” sözünü kullanmaktan imtina edenlerin iktidarlarını pekiştirmeye araç olarak kullanmak ikiyüzlülüğün danişkasıdır… Elinize aldığınız Türk Bayrağı “kelle” dediğiniz şehidimizin kanıdır… Sizler eline bayrak aldığında şehitlerimizin kemikleri sızlıyor… İyisi mi hizmet ettiğiniz parti bayraklarınızı alın, kendi simge işaretlerinizi yaparak eyleminizi yapın… İnsanlar da görsünler analar ne ak aslanlar doğururmuş… Dürüst olun

 • PADİŞAHÇAPULCUSU

  BU ÇIĞLIKLARIN HESABINI ÇOK AĞIR ÖDEYECEKLER……HİTLER BİLE BU KADAR ZALİM OLMAMIŞTIR…..!!!!!!!!!!!!!!!

 • Ertuğrul Nacar

  Türk’ üm diyemeyen bir başbakanla övünen kitle bozkurt işaretini yapamaz. Çünkü çakallardan ve itlerden bozkurt olmaz. Tanrı Türkü korusun ve yüceltsin.

 • Erkan OKUNDU

  Türk sözcüğüne tahammül edemeyen hırsız bu saatlerde neredeyse Bozkurt selamı verecek kadar avucunu ovuşturuyor… Amacı belli DİKKAT!

 • …İNSAN OLMAK…

  HER GENÇ HEPİMİZİN ÇOCUĞUDUR, KARDEŞİDİR
  AYRIMCIBAŞINA KANMAYIN ÜLKE KARANLIĞA İTİLİYOR
  DİYELİM Kİ BİR GENÇ ÖLECEK
  KALACAKLARSA BİN SENE İKTİDAR OLSUNLAR-servet ve güç seveni istediklerine boğalım-
  YETER Kİ O GENÇ ÖLMESİN

 • ayden80

  Uzuldum.. Biz 14 yasinda katledilmis bir cocuga hakaret eden, ailesini asagilayanlar kadar olmadik, ve olmayacaz. Hic kimsenin siyasi dusuncesinden dolayi, olmeyecegi, oldurulmeyecegi bir Ulke istiyorum.

  • şaplak

   BEN DE

  • camoka

   valla biri parmağını şıklatsa ve bütün akp liler aynı anda ölse ülke için çok hayırlı olurdu. Sürekli tarihte geriye gitmeye alışmış bir ülke için, 1 anda 100 yıl ileri giderdik.

 • yasar

  Türküm demeyen bir başçalan ve biz ümmetçiyiz diyen seçmeni …bugün ani bir dönüşle Türk olmuşlar…..yarın rüzgara göre pkk lı olur kürdistan dedikleri diyarbakırda ağlaşırlar.

 • PADİŞAHÇAPULCUSU

  ….EEEYYY…TÜRK MİLLET’İ……ÜLKENE SAHİP ÇIKMA ZAMANI…HAYDİ MİLLİ BİRLİK ÇATISI
  ALTINDA TOPLANIP…ATATÜRK’ÜN EMANETİNE SAHİP ÇIKMAYA…..!!!!!!!!!!!!!!

 • Nick Turner

  Bu zavallı çocuk AKP’nin kurbanı.. Berkin’le doğan enerjiyi boşaltmak için öbür dünyaya uğurlanan bir Niyazi.. elbette çok yazık ama içi-dışı şaibe kokuyor.. Günahı bu provokasyonları hazırlayan namussuz puştların boynuna.. bir taş dahi atmayan 1 milyon kişi adam mı öldürecek? Gelelim DHKP-C’ye.. eğer doğru ise, bu örgütün içi ve dışının polis olduğu o kadar açık ki.. akla Sabancı suikastı geliyor. Demek ki bu kadar taşeronlaştı! Mahir Çayan’ın ve yoldaşlarının kemiklerini hiçbir şey bu kadar sızlatamaz.. Sadece Burakcan’ı katletmediler, AKP’li katillerle birlikte Berkin’i de bir kez daha katlettiler! Lanet olsun!

 • T.C DEP DEP

  tayyip götü kurtarmanın peşindeyken daha çok canlara kıyar.olan cahil gariban halka olur.tayyip bu saatten sonra ölüm makinasına dönecek.emrindeki köpekler ne yaptıklarının farkında değiller.köpeklik kanlarına işlemiş biraz kemik atmaya bakıyorlar.sahipleri iyi besliyor.kurtlar vadisi özentisi içinde hepsi kabadayı.ama nereye kadar?

 • yasar

  Ne kadar acı değil mi ? akpkk lılar Türküm deyince Türk toplumunca kabul edilmiyorlar….Arabız dediklerinde araplar reddettiler topraklarına dahi sokmuyorlar….pkk lılar zaten sizi üvey evlat olarak görüyorlar……..PARANIZ VAR İKTİDARINIZ VAR AMA VATANINIZ YOK BE SİZİN !!

  • Aslı

   bende arabım maalesef ki bütün bu olaylar çok acı herşeyin katili tayyip hepiniz bunun farkındasınız…

  • camoka

   çok güzel tespit. Soysuzların vatanı da olmaz. Olamaz.

 • Buraxis

  cenaze töreni nasıl yapılırmış görün halk düşmanları vandallar. Tek bir kişi bile taşkınlık yapmadı vatan sevgisi böyle olur yakıp yıkarak polisine taş atarak değil.

  • T.C DEP DEP

   hangisinin ne kadar seveni varmış saydınmı kardeş.ALLAH rahmet eylesin.tayyipin yoluna öldü diyorlar doğrumu?birşeylere özenirken sonuçlarını bilmek gerek.zamanında kurtuluşta meşhur kabadayılardan biri diğerinin cenazesinde bana hayatta hiç bir zaman ucuz kabadayılık yapmayın demişti.o laf o gün bu gün aklımdadır.özenmem etkilenmem bilmediğim bir olay için dolmuşa gelmem.gerektiği zaman gereğini yapmak kimseye zarar vermemek en güzeli.o iki kabadayı rahmet istedi.ALLAH rahmet eylesin günahlarını affetsin cümlemizin.cin olmadan adam çarpmaya kalkılmaz.

  • gardolapfuat

   din istismarının dibine vurulan bir cenazeydi

  • elif

   sırf bunu göstermek için o çocuğa acımadan kıydınız Türk bayraklarıyla şov yaparak oy peşine düştünüz yazıkk.. dün ki mahşeri kalabalık sizi en az beşe katlar bu bir ikincisi dün Berkinin defni biter bitmez hiçbir açıklama yapmadan halkın üzerine bir anda gaz sıkarak tomalardan su sıkarak polis başlattı çatışmayı ne vardı yani neden böyle bir provakasyon yapma gereği duydu halkı zor durumda bıraktı gencinden yaşlısına bütün insanlarımızı zor durumda bıraktı üstelik bu insanların ellerinde karanfiller vardı palalar sopalar satırlar değil bizim aramızdaki en büyük fark biz meydanlara korkusuzca elimizde karanfillerle çıkarken siz sopalarla palalarla tekbir getirerek polisin arkasına geçerek çıkarsınız ertesi gün hiç birşey olmamış gibi bayraklarla şov yaparsınız içinizden birini öldürüp suçu bize yıkmayın bunca yıldır biz mahmut şevket paşadayız şimdiye dek fsmden birinin dahi burnunu kanatmadık halkız biz düşman değiliz şimdi neden yapalım gezi olaylarında yürüyüş yaptık fsm caddesinde ne oradaki halktan nede bizden ufacık bir yanlış olmadı ağababalarınızın yalanlarına sahip çıkmaktan vazgeçin…

  • metin kebabci

   Burak sizin hırsınız yüzüne öldü Türkiye’yi bölmek için elinden geleni yapan liderin Tayyip Erdoğan bunu başaramayacak geberip gittiğinde yatacak bir mezarı dahi olmayacak.

  • şaplak

   akıl danesi, kes sesini işiniz gücünüz başbakanın gibi tahrik etmek böyle günlerde bari konuşma sus

  • Sarp Kaya

   Cenaze töreni reklamı yapacağına o çocuğu kim vurdu, elektrikler neden kesildi, üstlenen dhkp-c kimin emrinde imiş bir onları sorgula, ki kim öldürttü ortaya çıksın da bir daha insan ölmesin. Bu çocuğun ölümü insanları birbirine kırdırma operasyonuna benziyor.

  • camoka

   sus la troleybüs

 • Taktuk

  MHP liyim ve tayyipin oyunlarının farkındayım tüm MHP li kardeşlerime oyuna gelmemeleri için çok dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum

  • …İNSAN OLMAK…

   DHKP-C üstlenmiş güya.
   Pekala bir ajan da üstlenmiş olabilir.
   İş Tayyip’e düşüyor, ötmeyecek, bulacak…
   AKP’liler her türlü yalanı, hileyi, desiseyi, fısıltı gazetesini, tutulmuş adamlarla kara propagandayı yapıyor. Her yerdeler, parklarda, hamamlarda, sokaklarda, banka kuyruklarında, kahvehanelerde, toplu taşımalarda yüksek sesle konuşuyorlar.
   Dinden, birilerinin aleviliğinden, kızlarımızı kötü yola düşüreceklerden tut da aklına ne gelirse. SEÇMENİ KANDIRIYORLAR ASLINDA
   Mesela ana akım medyadaki çıplaklık ellerinde iyi bir koz.
   Bak diyorlar laik gazeteye bak.
   Eski dönemlerden kalan bu alışkanlığı terk etmeliler.
   İnternetin her yeri çıplaklık dolu isteyen ulaşıyor zaten.
   İş zor anlayacağın.
   Herkese her ay bir kitap bitirme keyfi aşılanmalı.

 • taksimhalkindir

  Allah rahmet eylesin burak ta bizim ölümüzdür biz halkız çünkü.ortada buyük bir provakasyon var.tayyibin gözü kan bürümüş çıkarı için insanları birbirine düşürüyor.

 • anıl mehmet

  Kardeşim Allah rahmet eylesin yolun bahtın açık olsun….Allah ailesine sabırlar versin.Evlat acısını herkes anlayamaz

 • Erkal EKEN

  ÇOK DİKKATLİ OLUP PRUVAKASYONLARA GELMEYİN. BU BAŞÇALAN SONDERECE TEHLİKELİ BİRİ. ULUSU BİRBİRİNE DÜŞÜRMEKTE BİR AN TEREDDÜT ETMEZ. BU ADAMIN OYUNLARINA GELMEYİN. RUH SAĞLIĞI TAMAMEN BOZULMUŞ OLAN BİR DENGESİZİN PEŞİNDEN GİTMEYİN. PROVAKE ETMEK İSTEYENLERİ SİZ BERTARAF EDİN.

 • Aslı

  Ürkek bir serçe gibi eğme başını
  Kaldır başını ve dimdik dur
  Bu senin değil, ülkemin ayıbı
  Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk…

 • Davut Öztin

  vurun kahpelere vurun diktatörlere M.K. ATATÜRKÜN askerleriyiz

 • mdahan

  Bu oyunun tek bir açıklaması vardır: Tayyibin hırsızlığını aklamak.

 • mdahan

  Katil hırsız pisliğini hırsızlığını örtmek için Neron gibi ülkeyi de yakar.

 • Deniz Ak

  Allah’tan merhuma rahmet, ailesine sabırlar dilerim. Rabbim hiç kimseye evlat acısı yaşatmasın. Bu çocuklar hepimizin, hiç birinin canı yanmasın, hiç biri ağlamasın ve anne-babalar evlat acısıyla gözyaşı dökmesin.

 • ULAŞŞŞŞŞŞŞ

  sayın arkadaşlar nekadar isabet isıklar sonuyor ortada hiç bir polis yok silahla acılıyor gemgencecik insan ölüyor ve mhp ülkücü olduğununuda hemen yaymaya kamu oyu olusturmaya calısıyorlar cok iyi düşününüz lütfen .bakın referumda olduğu gibi yine eyyyyyy mhp liler sıkıstı abbas yolcu yolundan etmeyin lütfen saygılarımla

 • şaplak

  SENİ VURAN ELLER KIRILSIN BURAK CAN, YAPTIKLARI AÇIKLAMAYI OKUDUM O AÇIKLAMANIN İÇİNE DE KÖPEK SIÇSIN, KAFASIZ MANYAKLAR, SİLAHLA KÜLAHLA BİR BOK OLMAYACAĞINI, OLAMAYACAĞINI ANLAMADINIZ MI HENÜZ, İKİ TARAF DA SİLAHLANMIŞ DA KORUMUŞLAR DA İKİ TARAFIN DA ALLAH BELASINI VERSİN, İKİ TARAFIN DA ELLERİ KIRILSIN , BU ÇOCUĞUN KANI İKİ TARAFIN DA ELLERİNDE, O ÇOCUĞU GERİ GETİRİN HADİ SAÇININ BİR TELİNİ GERİ GETİRİN ALLAH BELANIZI VERSİN

 • TC Simsek

  BU ÜLKEYEİ BU HALE GETİREN, KENDİ HIRSLARI İÇİN HALKI BİRBİRİNE KIRDIRAN, BERKİN’İN, BURAK VE DİĞERLERİNİN KATİLİ DE TAYYİBDİR.
  KENDİSİ YETİM HAKKI YİYEN, ŞEHİTE KELLE DİYEN, TERÖRİSTBAŞINI SAYIN YAPAN, KENDİ GİBİ DÜŞÜNMEYEN HERKESİ DÜŞMAN GÖREN,
  VATANHAİNİ, HIRSIZ, ELİKANLI BİR KATİLDİR..
  HERKES BU ADAMIN PROVOKASYONA DEVAM EDECEĞİNİ BİLİP SÜKUNETİNİ KORUMALI.. YOKSA OLAN YİNE HALKA OLACAKTIR..

 • nevzatsariaslan@mail.com

  Seni vuranların elleri kurusun. İnsanlara kefen giydirip sokağa dökenler de vuranlar kadar sorumludur.

 • Behzat Sever

  AŞŞALIK ŞEYTAN ÜLKEYİ NE HALE GETİRDİ…PİSLİĞİN BÜTÜN DERDİ ORTALIĞI KARIŞTIRIP YOLSUZLUK VE VATAN İHANET DOSYALARINI ÖRTBAS ETMEK…YAHU BUNA NEDEN OY VERİR AZDA OLSA BİR KESİM ANLAMAKTA ZORLANIYORUM..

 • Murat Türk

  kara propaganda için kendi adamlarını vuran alçakları lanetliyorum

  • prowler0

   yuh adamlar itiraf etti be

 • Sarp Kaya

  Emre Uslu “dhkp-c’nin önemli bir kesimini mit kontrol eder” demiş, mit ‘i kim kontrol eder?
  Kısa devreden kaynaklanan elektrik arızası olmuş, kısa devre neden olmuş? Bunları yan yana koyunca aklıma milyar dolarlar geliyor.

 • camoka

  Berkin’in cenazesinden sonra, kasımpaşa 1453 grubuna bağlı biri öldürüldü. Muhtemelen bir akp li fedaiye verdiler silahı, bizden birini temizle dediler kaşla göz arasında, cenazeden çıkanlara yıkarız. Ya da hakkaten kinle nefretle dolup taşmış bir Berkin sevdalısı yaptı. Ülkeyi karıştırmak için herhangi başka bir ülkenin bir ajanı da yapmış olabilir.
  Kesin olan birşey var iç savaşa sürükleniyoruz hızla. Bugüne kadar tek taraftan insanları polis eliyle katlediyorlardı. Şimdi karşı taraftan da biri öldü. Buradan da dönüşü olmaz artık herhalde bu işin.
  Tayyip amacını güzel gerçekleştirdi. Artık ab ilemi pazarlık yaptı. abd ile mi el sıkıştı. pkk ile mi masa paylaştı. İsrail ile mi şıra içti. Ya da hepsini beraber mi yaptı bilinmez ama ülkeyi bölme yolunda çok önemli bir adımı attı. Bravo tayyip, bravo akp, bravo bunlara oy veren cahil güruh.

 • türkkkk

  hitlerle özdeslestiriyorlar da hitler hic olmazsa alman milletinin üstünlügünü dünyaya katliamlarla neyse göstermeye calismis. bu tayyip türk düsmani bir adam. zaten kökenlerinden barzani ile akraba oldugu cikiyor bunlar hep ortaliga dökülecek.

 • thea pape

  mubarek kitabimizin temiz ayetlerini o pis ,cenabet agzina alma. yalaka tayyiban!