Reklamsız Sözcü

İnce’den manidar espiri

Yalova Milletvekili Muharrem İnce: Belki bir daha seçilemeyiz

android-time 15:30 25 Ekim 2014
İnce’den manidar espiri
Yalova Milletvekili Muharrem İnce: Belki bir daha seçilemeyiz

Cengiz ALDEMİR/Sozcu.com.tr

Yer Türkiye Büyük Millet Meclisi bahçesi. 22 ekim çarşamba günü Muharrem İnce'den boşalan Grup başkanvekilliği seçiminde oylarını kullanan milletvekilleri bahçede çay içip sohbet ediyorlardı.

Belki tesadüftür bilinmez ama CHP'de Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu cumhurbaşkanlığı seçimi sırasındaki tutumu nedeniyle en sert şekilde eleştiren milletvekilleri onlardı.

CHP’nin muhalif kimlikleriyle ön plana çıkan milletvekillerini bir arada gören gazeteciler “Hayırdır. Ekipte eksiklik var Nur Hoca nerede? diye espiri yaptı.

Tam bu sırada Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “Hadi bir resmimizi çek arkadaşım. Bir daha seçilemeyiz. Biraraya gelemeyiz” dedi. İnce'nin bu önerisini kabul eden gazeteci makinesini kaldırdı ve “Bana bakın” dedikten sonra Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, Afyon Milletvekili Ahmet Toptaş, Ordu Milletvekili İdris Yıldız ve İstanbul milletvekili Kadir Gökmen Öğüt objektife bakarken gazeteci de deklanşöre bastı ve ortaya bu fotoğraf çıktı.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more