Reklamsız Sözcü

AKP’den bir ilk

Bundan sonra AKP Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı her ay, ayrı bir il merkezinde yapılacak.

android-time 15:32 24 Ekim 2014
AKP’den bir ilk
Bundan sonra AKP Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı her ay, ayrı bir il merkezinde yapılacak.

AKP'de önemli bir karar alındı. Kararı Partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında açıklayan Başbakan Davutoğlu, “Bundan sonra Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı Ankara’da yapılmayacak, doğuda, batıda, kuzeyde, güneyde olacak” dedi.

AKP Genel Merkezi'nde konuşan Başbakan Davutoğlu, şöyle konuştu:
“MYK'da konuştuk, bir karar aldık. Bundan sonra Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı Ankara'da yapılmayacak. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı her ay dönüşümlü olarak Türkiye'nin batısında, doğusunda, kuzeyinde, güneyinde, ortasında yapılacak. Tüm illerde değişmeli olarak yapacağız. Şimdi diğer partilere çağrı yapıyorum; onlar da toplantılarını başka illerde yapsınlar. Yüreğiniz yetiyorsa CHP Hakkari'ye elinizde Türk bayrağıyla gidebilecek misin? MHP siz gidebilecek misin Doğuya ve Güneydoğuya. Hamasi nutuklar atmak kolay. HDP İç Anadolu'da, MHP Güneydoğu'da mesaj veremez.
Türkiye'de her yerde olan tek partinin AK Parti olduğunu göstereceğiz.
Yakıp yıkanlar bize mesaj vermek istediler. Yakıp yıktıktan sonra Devlet nerede diye soranlara devletin her yerde olduğunu göstereceğiz. Onlar inadına yıkarken biz inadına inşa edeceğiz.” (ANKA)

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more