Reklamsız Sözcü

Bonzai can aldı, vatandaş isyan etti

Ankara'da 19 yaşındaki bir genç bonzai kullanımı sonucu hayatını kaybetti.

android-time 08:08 13 Kasım 2014
Bonzai can aldı, vatandaş isyan etti
Ankara'da 19 yaşındaki bir genç bonzai kullanımı sonucu hayatını kaybetti.


Gültepe Caddesi 185. Sokak üzerinde bulunan Atatürk Endüstri Meslek Lisesi yanında Muhammed Mustafa Duru isimli 19 yaşındaki genç bonzai kullanımı sonucu hayatını kaybetti. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk etti. Sağlık ekipleri gencin olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit etti.

Olayı haber alan vatandaşlar ise bonzai sonucu meydan gelen ölümlere isyan etti. Vatandaşlar, “Bu taraf komple böyle eroin, kokin, bonzai. Burada binlerce çocuk ölüyor. Kimsenin ruhu duymuyor bunu. Yerle bir etsinler, yıksınlar burayı. Hepsi biliyor. Polisler bizden çok çok daha iyi biliyor satanları, niye gidip almıyorlar? Bak şu 3 ev komple satıyor. Teker teker göstereyim o satanları size. Geçen de orada öldü çocuk. Burada kaç tane çocuk öldü. Yeter artık. Başbakanlıksa kim olacaksa haberi olsun bu çocuklardan. Yıksınlar bu mahalleyi. Daha kaç tane çocuk ölecek. Şimdi yazık değil mi bunun annesine. Burada yaygın kullanılıyor, sigara içer gibi. Şu karşı mahalle hepsi komple bonzai satıyor. Korkumuzdan haber veremiyoruz devlete. Ne ararsanız burada var. Eroin, taş, esrar hepsi var burada.” diye konuştu

Polis, olay yerine savcının gelmesini beklerken o esnada orada bulunan küçük çocuklar ise her şeyden habersiz oyun oynadı. Konuyla ilgili polis soruşturma başlattı. (Cihan)

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 08:0913.11.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more