Reklamsız Sözcü

CHP seçim kampına girdi

CHP, Antalya’da 3 gün sürecek kampa bugün girdi.

android-time 09:46 31 Ekim 2014
CHP seçim kampına girdi
CHP, Antalya’da 3 gün sürecek kampa bugün girdi.

Siyasi kulislerde “erken seçim” senaryoları konuşulurken CHP, Antalya'da 3 gün sürecek kampa bugün girdi.

CHP'nin bütçe görüşmeleri ve seçim öncesinde Antalya'da üç gün sürecek kampı bugün başladı. CHP milletvekilleri kampta “Değerlendirme ve Seçime Hazırlık Toplantısı” yapacak.
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bugün saat 16.00'da Esenboğa'dan Antalya'ya hareket edecek ve Cumartesi günü de milletvekilleri ile yapacağı toplantının başlangıcında bir konuşma yapacak.

-SEÇMEN DAVRANIŞLARI KONUSUNDA SUNUM-
Antalya'da 3 gün sürecek kampta milletvekillerine “seçmen davranışları”nın da yer aldığı birçok konuda sunum yapılacak.
CHP'li milletvekilleri bugün sabah saatlerinde otele giriş yapacak. Bugün serbest programda vekiller dinlenecek ve akşam saat 19.30'da yemekte bir araya gelecekler.

-KILIÇDAROĞLU KONUŞACAK-
1 Kasım Cumartesi günü CHP lideri saat 10.00'da açılış konuşmasını yapacak. Ardından milletvekillerine aralarında “seçmen davranışları” sunumunun da yer aldığı birçok konuda brifing verilecek.

-BEYİN FIRTINASI-
Kampta vekiller değerlendirmelerini ve önerilerini de dile getirecek.
2 Kasım Pazar günü Murat Özçelik saat 9.30'da dış politik gelişmeler sunumunu yapacak. CHP lideri Kılıçdaroğlu da saat 10.30'da kapanışta konuşacak.
Cuma günü başlayacak ve Pazar günü sona erecek CHP'nin Antalya'daki çalışmaları sonunda CHP lideri İstanbul'a geçecek. Kılıçdaroğlu Pazar gecesi İstanbul'dan Ankara'ya dönecek.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more