Reklamsız Sözcü

Haymanalılardan Yaşar’a ziyaret

Haymana Dernekler Federasyonu Başkanı Murat Çelebi, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti.

android-time 11:28 25 Ekim 2014
Haymanalılardan Yaşar’a ziyaret
Haymana Dernekler Federasyonu Başkanı Murat Çelebi, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti.

Haymana Dernekler Federasyonu Başkanı Murat Çelebi, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ve ilçelerin şube başkanlarıyla Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı makamında ziyaret etti. Yaşar'ın Haymanalılara gösterdiği ilgi ve teveccühe teşekkür eden heyet, Yenimahalle Belediyesi ile ortak organizasyonlarda halkı buluşturmaktan gurur duyduklarını belirtti.

“Yokluk; efeliği de, mertliği de, ahlakı da bozar”

Sivil toplum kuruluşlarının günümüzde çok etkili olduğunu ifade eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar,  STK'ların kötü günlerde ülkenin her kesimine hitap ettiğini vurguladı. Türkiye'ye hep beraber sahip çıkılması gerektiğinin altını çizen Başkan Yaşar, “Derneklerin bir görevi de budur. Ötekileştirmeyen, birleştiren ve kaynaştıran yapılarıyla vatandaşları bir araya getiriler. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Tam da bu noktada birliğe ihtiyacımız var. Sizlere büyük görevler düşüyor. Hemşerilerimizi bilinçlendirmeliyiz. Bu ülkeye tüketenden değil, üretenden fayda gelir. Açlık ve yokluk efeliği de, mertliği de, ahlakı da bozar. Onun için bu ülkede herkesin onuru ile yaşayabileceği düzeye getirilmesi gerekiyor. Üretimin ve üreticinin desteklenmesi gerekiyor.Ülkemiz için, yaşadığımız şehir için daha duyarlı olalım” dedi.

Federasyon Başkanı Murat Çelebi de Demokratik Kitle Örgütleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarına belediyenin kapılarını sonuna kadar açan Başkan Yaşar'a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more