Reklamsız Sözcü

Otobüste Selfie dayağı!

Başkentte otobüste yanında oturan kadının fotoğrafını "selfie" yapmak için çeken kişi, kadının kocası tarafından darp edildi.

android-time 16:12 9 Mayıs 2014
Otobüste Selfie dayağı!
Başkentte otobüste yanında oturan kadının fotoğrafını "selfie" yapmak için çeken kişi, kadının kocası tarafından darp edildi.

Başkentte otobüste yanında oturan kadının fotoğrafını “selfie” yapmak için çeken kişiyi darbeden koca Z.D, “Eşim beni aradı, otobüste rahatsız edildiğini söyledi. Ben de dedim ki en yakın durakta in. Bunun üzerine otobüsün önünü kestim, aşağıya indirdim. Önce konuşmaya çalıştım. Ukala ukala cevap verdi. Ben de onu darbettim” dedi.

Açıklama yapan Z.D, olayının yaşandığı sırada otobüste olmadığını ancak ayakta seyahat eden kişiler tarafından durumun fark edilmesi üzerine eşine, fotoğraf çeken kişinin yakını olup olmadığı sorulduğunu aktardı. Eşinin şahsı tanımadığını söyledikten sonra telefondan kendisini arayıp durumu haber verdiğini bildiren Z.D, yaşananları şöyle anlattı:

“Bu şahıs eşimle birlikte otobüse binmiş. Önce gel yanıma otur demiş. O, oturmamış. Otobüste yanında oturan 16-17 yaşlarındaki 2 çocuk eşime gelmişler, arkadaki bey fotoğrafınızı çekiyor akrabanız mı değil mi diye sormuşlar. O da değil demiş. Bunu üzerine eşim beni aradı, otobüste rahatsız edildiğini söyledi. Ben de dedim ki en yakın durakta in. Bunun üzerine otobüsün önünü kestim, aşağıya indirdim. Önce konuşmaya çalıştım. Ukala ukala cevap verdi. Ben de onu darbettim.” AA

Son güncelleme: android-time 16:3309.05.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more