Reklamsız Sözcü

Tek teker gitti, yakalandı

Hem kendini hem de diğer sürücüleri tehlikeye düşüren motosiklet sürücüsü polis tarafından yakalandı.

android-time 09:06 31 Ekim 2014
Tek teker gitti, yakalandı
Hem kendini hem de diğer sürücüleri tehlikeye düşüren motosiklet sürücüsü polis tarafından yakalandı.

İstanbul’da tek teker üstünde akrobatik hareketlerle, hem kendini hem de diğer sürücüleri tehlikeye düşüren motosiklet sürücüsü polis tarafından yakalandı.

 

TRAFİĞİ TEHLİKEYE DÜŞÜREN MOTOSİKLETLİ YAKALANDI

İstanbul Trafik Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Büro Amirliği ekipleri, tek teker üzerinde trafikte tehlikeli hareketler yapan ve haberlere konu olan motosikletliyi bulmak için çalışma başlattı. Haber bültenlerinde ve sosyal paylaşım sitelerindeki görüntüleri inceleyen ekipler, trafiği tehlikeye düşüren sürücünün Burak Kılıçer olduğunu tespit etti. Daha sonra da Kılıçer’i İçerenköy’deki evinde göz altına aldı.

“PİŞMANIM…”

Şişli Polis Merkezi Amirliği’ne getirilen Burak Kılıçer girişte kendini görüntüleyen basın mensuplarına, “29 Ekim kortejinden dönerken arkadaşlarımın gazıyla yaptım. Pişmanım” dedi.
Kılıçer’e, TCK’nın 179/2 maddesinden (Kara, deniz, hava veya demiryolu ulaşım araçlarını kişilerin hayat, sağlık veya malvarlığı açısından tehlikeli olabilecek şekilde sevk ve idare eden kişi, iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır) işlem yapıldı. Ayrıca Burak Kılıçer’in ehliyetine 40 ceza puanı verilirken, motosikletine de el konuldu.

YÜREKLERİ AĞIZLARA GETİRDİ

Motosiklet tutkunu Burak Kılıçer’in sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılan bazı videolarında, Boğaziçi Köprüsü ile TEM Otoyolu’nda tek teker üzerinde ilerlediği görülüyor. Sürücü seyir halindeyken zaman zaman motosiklet üzerinde ayağa kalkıyor. Özellikle Boğaziçi Köprüsü üzerinde, motosiklet üzerinde iki kişiyken de aynı hareketleri yapması yürekleri ağızlar getiriyor. Yine TEM Otoyolu’nda çekilen görüntülerde de, Kılıçer’in motosikletli bir grupla akrobatik hareketler yaptığı sırada kaza riski atlattığı görülüyor.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more